قیمت دلار در تاپ چنج چقدر است 💸مقایسه قیمت دلار Topchange با تتر

20 نوامبر 2023 -

قیمت دلار در تاپ چنج – TopChange

 

یکی از موارد مورد توجه معامله گران فارکس و خریداران دلار در ایران، قیمت آنلاین آن در صرافی تاپ چنج است. با توجه به اینکه صرافی آنلاین و بین المللی در ایران فعالیت ندارد؛ به نوعی تنها صرافی آنلاین [خارجی] تاپ چنج است.

برخی از کاربران اعتقاد دارند که صرافی TC Pay به دلیل شرایط انحصاری، علاوه بر کارمزد، قیمت دلار را با اختلاف زیادی نسبت به بازار واقعی ارائه می کند.

از سوی دیگر نیز، با رونق صرافی های ارز دیجیتال، تقاضا برای استفاده از دلار مجازی با توکن تتر (USD Tether) افزایش چشمگیری پیدا کرده است. این روش نیز به دلیل محدودیت های کمتر و سرعت انتقال سریع، رقیب جدید روش های قدیمی است.

قیمت دلار در تاپ چنج

در این پست به بررسی قیمت دلار در تاپ چنج می پردازیم و در ادامه به قیمت روز آن را با قیمت تتر در سایر صرافی های معتبر داخلی مثل صرافی نوبیتکس مقایسه می کنیم.

نام صرافی تاپ چنج
قیمت ارز خارجی
به صورت لحظه
دلار آمریکا دارد
امکان خرید تتر گرین چنج
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

🎞️بررسی قیمت دلار در تاپ چنج و تتر در نوبیتکس (ویدیو)

 

 

قیمت دلار در تاپ چنج و تتر نوبیتکس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش دریافت قیمت ارز در تاپ چنج

 

صرافی تاپ چنج قیمت دلار و سایر ارزهای فیات را در جدول تبدیل کابین معامله گران ارائه کرده است. به طور معمول قیمت دلار در تاپ چنج نسبت به قیمت دلار فیزیکی و تتر [توکن USDT] گران تر معامله می شود.

صرافی تاپ چنج ارزهای مختلفی را ارائه می کند که شامل دلار آمریکا، یورو، لیر ترکیه، درهم امارات، یوان چین و روبل روسیه است. شما می توانید به صورت لحظه ای قیمت خرید و فروش آنها را با جفت ارز ریالی مشاهده کنید.

برای انجام این مراحل زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به کابین کاربری

 

در ابتدا با استفاده از آدرس ایمیل و پسورد خود، وارد کابین کاربری خود در تاپ چنج شوید. توجه داشته باشید که باید در منوی «داشبورد» قرار داشته باشید؛ تا جدول لحظه قیمت ها را مشاهده نمایید.

قیمت دلار در تاپ چنج

 

🟣گام 2: بررسی جدول تبدیل ارز فیات

 

در انتهای صفحه داشبورد کابین شخصی خود، می توانید جدول خرید و فروش ارزهای فیات را مشاهده نمایید. نماد «دلار با جفت ارز تومان» به صورت “USD/IRR” در ابتدای جدول قرار دارد:

قیمت دلار در تاپ چنج
قیمت دلار در تاپ چنج

 

مقایسه قیمت دلار و تتر [در تاپ چنج و نوبیتکس]

 

در جدول قیمتی، می توانید قیمت خرید ارز دلار از صرافی را در ستون خرید و قیمت مربوط به فروش ارز های مختلف مشتریان را در ستون فروش مشاهده کنید.

قیمت دلار در تاپ چنج تحت تاثیر اخبار مختلفی قرار می گیرد. به همین دلیل صرافی تاپ چنج، قیمت لحظه ای خرید و فروش ارزها را در این جدول آپدیت می کند.

از سوی دیگر به دلیل ارائه خدمات آنلاین و شرایط خرید و فروش بدون محدودیت در این صرافی، قیمت ارائه شده در این صرافی هم بالاتر از قیمت صرافی های بازار است.

از سوی دیگر قیمت تتر نیز در صرافی های آنلاین بسیار متفاوت است و نسبت به دلار فیات نیز در ایران گرانتر معامله می شود. ارز دیجیتال (USDT) به طور معمول قیمت مناسب تری برای خرید و فروش دارد.

به عنوان مثال قیمت دلار در صرافی تاپ چنج برای خرید 51378 تومان می باشد در حالی که قیمت تتر جهت خرید آن در صرافی نوبیتکس 50700 تومان است. بنابراین شما می توانید با قیمت مناسب تری تتر خریداری کنید.

این موضوع در مورد قیمت دلار تاپ چنج جهت فروش و تبدیل ارز به تومان نیز وجود دارد. به عنوان مثال قیمت دلار در صرافی تاپ چنج برای فروش 50005 تومان است در حالی که در نوبیتکس می توانید با قیمت 50680 تتر را بفروشید!

قیمت دلار در تاپ چنج؛ مقایسه قیمت دلار و تتر
معامله دلار تاپ چنج تتر نوبیتکس
خرید بالاتر از قیمت تتر نزدیک به قیمت بازار
فروش پایین تر از تتر بالاتر از بازار
محدودیت ندارد ندارد
حداقل خرید 50 هزار تومان 100 هزار تومان
کارمزد 0.5% 0.2%

 

 

💡مزایای قیمت دلار در تاپ چینج از نظر کارشناس دیجی تریدرز

 

قیمت دلار در تاپ چنج علیرغم اینکه بالاتر از بازار فیزیکی معامله می شود، همچنان برای معامله گران و خریداران دلار مناسب است. زیرا با خرید از صرافی تاپ چنج امکان شارژ و برداشت در بروکرهای فارکس را بدست می آورند.

از سوی دیگر خرید آنها معادل خرید دلار [واقعی] است اما در تتر به عنوان توکن ارز دیجیتال، ممکن است با ریسک های امنیتی مثل بلوکه شدن، از بین رفتن ارزش آن در برابر دلار و … همراه باشد.

بنابراین شرایط استفاده از صرافی TC Pay بسیار آسان تر و ساده از صرافی های ارز دیجیتال است؛ و افزایش قیمت دلار در تاپ چینج می تواند ناشی از این ارزش افزوده ای باشد که، مشتریان به دنبال استفاده از آن هستند.

سوالات متداول

آیا صرافی تاپ چنج قیمت دلار برای معامله گران ارائه می کند؟

بله، معامله گران در کابین صرافی تاپ چنج می توانند قیمت دلار در تاپ چنج را بر اساس آخرین آپدیت آن مشاهده نمایند.

آیا کارمزد خرید تتر بیشتر از خرید دلار است؟

خیر، کارمزد خرید تتر در نوبیتکس کمتر از خرید دلار در تاپ چنج است.

درج نظر