امتیاز تاپ چنج چیست – روش های تبدیل امتیاز در تاپ چنج آپدیت 2024

06 جولای 2023 -

امتیاز تاپ چنج چیست

 

صرافی تاپ چنج برای معامله گران فارکس بسیار کاربردی است، زیرا می توانند از طریق درگاه آن به صورت مستقیم حساب معاملاتی خود را در بروکر فارکس شارژ و برداشت نمایند.

تاپ چنج برای عملیات مختلف مشتریان خود، امتیازاتی را اختصاص می دهد. معامله گران می توانند امتیاز تاپ چنج خود را به صورت دلاری دریافت کنند.

قوانین مربوط به امتیاز در تاپ چنج اخیرا تغییر کرده است. برای آشنایی با روش های دریافت امتیاز تاپ چنج در آخرین اطلاعیه تاپ چنج می توانید این پست را مطالعه کنید.

همچنین در ادامه آموزش تصویری تبدیل امتیاز تاپ چنج به دلار را ارائه کرده ایم تا با راهنمایی های لازم بتوانید از امتیازات بهره مند شوید.

نام صرافی تاپ چنج – TopChange
🔹روش های دریافت امتیاز 🔸شارژ و برداشت، تبدیل پول، ارسال پول
🔹حداقل میزان برداشت 🔸20 امتیاز
🔵پشتیبانی در تلگرام 🟢پشتیبانی در واتس آپ

 

 

🎁روش دریافت امتیاز در تاپ چنج

 

معامله گران در صرافی تاپ چنج با فعالیت های مختلفی می توانند امتیاز تاپ چنج کسب کنند. معامله گران برای کسب امتیاز به ازای هر یک دلار، یک امتیاز دریافت می کنند.

ثبت نام صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

معامله گران به سه روش زیر می توانند در صرافی تاپ چنج امتیاز کسب کنند :

  • شارژ و برداشت کیف پول تاپ چنج از طریق واریز پول های الکترونیک
  • تبدیل پول های الکترونیک به یکدیگر
  • انتقال پول برای کیف پول های سایرین در تاپ چنج

همچنین برای تبدیل امتیازات به دلار، می توانید امتیازات تاپ چنج خود را به ازای هر 1000 امتیاز به یک دلار تبدیل کنید و آن را برداشت نمایید. همچنین حداقل میزان برداشت امتیاز و انتقال به کیف پول شخصی 20 امتیاز می باشد.

البته توجه داشته باشید که این ارزش امتیازات ممکن است در مناسبت های مختلف تغییراتی از سوی صرافی داشته باشد.

ثبت نام در آلپاری

آموزش تبدیل امتیاز تاپ چنج به دلار

 

برای تبدیل امتیاز تاپ چنج به دلار، وارد کابین شخصی خود شوید. از منوی سمت راست بر روی گزینه امتیاز کلیک نمایید و از زیر مجموعه آن بر روی برداشت کلیک کنید.

در صفحه جدید می توانید میزان امتیازات خود را مشاهده نمایید. برای برداشت امتیاز تاپ چنج بر روی واریز به کیف پول TC کلیک کنید.

در صفحه بعد یکی از کیف پول های خود در تاپ چنج را انتخاب کنید. در صورتی که از کیف پول دلاری استفاده نمایید، آن را به دلار دریافت خواهید کرد.

اگر بخواهید امتیاز تاپ چنج خود را به صورت ریالی و یا سایر ارزها دریافت کنید می توانید برداشت خود را بر روی کیف پول آن انجام دهید.

در صفحه بعد از شما می خواهد که تعداد امتیازاتی که می خواهید از حساب تاپ چنج خود به کیف پول انتقال دهید را مشخص کنید. پس از تعیین آن، معادل ارزش دلاری آنها را به شما نمایش می دهد.

حداقل تعداد امتیاز تاپ چنج جهت واریز به کیف پول 20 امتیاز می باشد. پس از وارد کردن تعداد آن بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

در صفحه بعد تیک مربوط به صحت اطلاعات فوق را می پذیرم را فعال نمایید و سپس بر روی دکمه ارسال کد کلیک نمایید.

سپس از شما می خواهد تا کد تایید ارسال شده به ایمیل یا شماره همراه خود را وارد کنید. در نهایت بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا برداشت با پیغام موفقیت نهایی شود.

 

سوالات متداول

آیا تاپ چنج برای خرید و فروش کارت های الکترونیکی امتیاز ارائه می کند؟

خیر، در نسخه جدید امتیازدهی، برای خرید و فروش کارت های الکترونیکی امتیاز تاپ چنج ارائه نمی شود و تنها برای شارژ و برداشت کارتها، می توانید امتیاز دریافت کنید.

آیا امکان تبدیل امتیازات تاپ چنج به ریال وجود دارد؟

بله، شما می توانید دلاری یا ریالی امتیاز تاپ چنج را از کیف پول خود برداشت کنید.

درج نظر