نحوه برداشت از تاپ چنج به حساب بانکی ایران – برداشت پول از تاپ چنج

04 ژوئن 2023 -

برداشت از تاپ چنج – Topchange

 

بسیاری از معامله گران فارکس با صرافی تاپ چنج Top Change آشنا هستند. واریز و برداشت ریالی از تاپ چنج برای ایرانیان بسیار ساده است.

صرافی تاپ چنج در اغلب بروکر های فارکس دارای درگاه برداشت وجه می باشد که معامله گران فارکس می توانند به راحتی از طریق برداشت از تاپ چنج پول خود را به ریال در حساب بانکی دریافت نمایند.

برای برداشت وجه از تاپ چنج باید احراز هویت خود را تکمیل نمایید و کارت بانکی و شماره شبا حساب خود را در کابین تاپ چنج ثبت کنید.

در این پست به بررسی نحوه برداشت پول از تاپ چنج می پردازیم و در ادامه این مطلب جزئیات برداشت از حساب مانند حداقل میزان برداشت را آموزش می دهیم.

💢صرافی تاپ چنج برداشت از تاپ چنج
🔻حداقل برداشت از تاپ چنج 51 هزار تومان
🕐مدت زمان برداشت وجه 1 روز کاری
♻️کمیسیون برداشت 0 درصد
💯برداشت ریالی ✅دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

چگونه از تاپ چنج برداشت کنیم

 

معامله گرانی که از بروکر فارکس خود پولی را به دلار به حساب تاپ چنج منتقل کرده اند می توانند به راحتی آن را در حساب بانکی خود دریافت نمایند.

برای برداشت ریالی از تاپ چنج باید احراز هویت خود را تکمیل کرده باشید. همچنین حساب بانکی به نام خود شما باید در صرافی تاپ چنج ثبت شده باشد.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

برای ثبت کارت بانکی خودتان کافی به منوی حساب های من بروید و از زیر منوی حساب های بانکی، اطلاعات آن را واریز نمایید و کمی صبر کنید تا تایید شود.

برای ثبت حساب بانکی خود حتما اطلاعات کامل حساب خود مانند شماره شبا، شعبه بانکی که افتتاح حساب کرده اید و … را به همراه داشته باشید.

سپس برای برداشت پول از تاپ چنج از منوی سمت راست خود بر روی گزینه برداشت کلیک کنید.

برداشت پول از بروکر فارکس ، برداشت ریالی از تاپ چنج

از زیر منوی آن یک درخواست جدید ثبت نمایید. در قسمت پرداخت محلی بر روی گزینه بانک کلیک کنید تا پول به حساب ریالی که تعریف کرده اید واریز شود.

برداشت پول از تاپ چنج ، برداشت ریالی از تاپ چنج

در صفحه بعدی تمامی حساب هایی که تعریف کرده اید را به شما نمایش خواهد داد. برای برداشت ریالی می توانید بر روی یکی از حساب های خود کلیک نمایید و سپس دکمه بعدی را بزنید.

در مرحله بعد، باید کیف پولی که قصد برداشت وجه از تاپ چنج را دارید انتخاب کنید. در صورتی که از بروکر به کیف پول دلاری خود برداشت انجام داده باشید، آن را انتخاب کنید و بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

ثبت نام صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از تاپ چنج

در قسمت بعدی باید میزان مبلغی که قصد برداشت دارید را وارد نمایید و مجددا بر روی دکمه بعدی کلیک کنید. حداقل میزان قابل برداشت از تاپ چنج 51 هزار تومان (حدودا معادل 1 دلار) می باشد.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس

در تب بعدی می توانید صحت اطلاعات مربوط به برداشت خود را تایید نهایی کنید. توجه داشته باشید که حتما حساب بانکی به نام خود شما باشد. در غیر اینصورت واریز انجام نخواهد گرفت.

توجه داشته باشید در صورتی که پول خود را از طریق بروکر به تاپ چنج منتقل نموده اید برای برداشت ریالی کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد اما اگر واریز ریالی انجام دهید و مجددا بخواهید آن را برداشت کنید همراه با 0.5 درصد کمیسیون خواهد بود.

در صورتی که برای برداشت پول از بروکر های فارکس به حساب بانکی خود نیاز به راهنمایی دارید می توانید همین حالا با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

سقف برداشت از تاپ چنج چقدر است؟

برداشت از تاپ چنج محدودیتی ندارد و صرفا بر اساس محدودیت های بانکی در ایران قابل انجام می باشد.

آیا امکان برداشت ریالی از تاپ چنج به تمامی بانک های ایران وجود دارد؟

بله معامله گران می توانند از تاپ چنج به تمامی بانک های دولتی و خصوصی در ایران برداشت ریالی انجام دهند. البته بایستی حساب بانکی به نام فردی باشد که در حساب تاپ چنج احراز هویت نموده است.

درج نظر