تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج 💱 نرخ تبدیل تاپ چنج در دلار و سایر ارزها

18 جولای 2023 -

نرخ تبدیل تاپ چنج برای ایرانیان

 

صرافی تاپ چنج یک صرافی ارزی است که به ایرانیان خدمات مالی از طریق درگاه پرداخت ریالی ارائه می کند و کاربران می توانند به صورت آنلاین و یا از طریق پرداخت بانکی حساب خود را شارژ نمایند.

در حال حاضر با توجه به محدودیت های مختلف برای خرید حضوری دلار و سایر ارزها در کشور، بسیاری از افراد از طریق این صرافی آنلاین، ارز مورد نیاز خود را تامین می کنند.

یکی از مهمترین نکات برای این دسته از افراد نرخ تبدیل دلار تاپ چنج است تا بتوانند به قیمت مناسبی تبدیل ریال به دلار یا دلار به ریال را در تاپ چنج انجام دهند.

نرخ تبدیل دلار تاپ چنج

معامله گران بازار فارکس هم از طریق صرافی تاپ چنج برای انتقال سرمایه خود به حساب بروکر و بالعکس استفاده می کنند. در ادامه این پست با نرخ تبدیل دلار تاپ چنج و نحوه تبدیل ریال به ارز دیگر آشنا خواهید شد.

شما می توانید ریال را به تمامی ارزهای صرافی تاپ چنج تبدیل کنید. همچنین در جدول زیر می توانید تمام ارزهای قابل تبدیل به یکدیگر را مشاهده نمایید :

ارز تاپ چنج ارز قابل تبدیل
 USD (دلار آمریکا) ریال، یورو، لیر، درهم، روبل
EUR (یورو) ریال، دلار، لیر، درهم، روبل
TRY (لیر ترکیه) ریال، دلار، یورو، یوان، درهم
RUB (روبل روسیه) ریال، دلار، یورو، درهم، یوان
CNY (یوان چین) ریال، دلار، یورو، درهم
AED (درهم امارات) ریال، دلار، یورو

 

نحوه تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج

 

برای تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج و یا تبدیل ارزهای دیگر دیگر در ابتدا باید کیف پول خود را شارژ کنید. در صورتی که می خواهید ریال را به دلار تبدیل کنید باید از طریق درگاه آنلاین ریال را به کیف پول خود منتقل نمایید.

و یا از طریق بروکر کیف پول دلاری خود را می توانید شارژ کنید. پس از آن برای تبدیل ارزها به یکدیگر وارد داشبورد صرافی تاپ چنج شوید و گام های زیر را انجام دهید :

گام 1: از منوی سمت راست خود بر روی تبدیل کنید و از گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید.

نرخ تبدیل تاپ چنج

گام 2: در صفحه جدید می توانید کیف پول مورد نظر خود را برای تبدیل پول انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه بعدی کلیک نمایید.

تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج

گام 3: در صفحه ی بعد کیف پول ارز دیگری که قصد تبدیل به آن را دارید، را انتخاب کنید.

تبدیل دلار به ریال در تاپ چنج

گام 4: در تب مربوط به مبلغ تبدیل، باید مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید. نرخ تبدیل ارز در تاپ چنج به شما در همان صفحه نمایش داده می شود و می توانید مبلغ دریافتی خود را مشاهده کنید.

نرخ تبدیل دلار تاپ چنج

این مبلغ در هر یک دقیقه بروز رسانی می شود و در صورت تایید آنها، می توانید بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

گام 5: در صفحه بعدی می توانید اطلاعات درخواستی خود را کنترل کنید و در صورت تایید آنها باید گزینه صحت اطلاعات فوق را می پذیرم را فعال کنید.

تبدیل دلار به ریال در تاپ چنج

گام 6: با کلیک بر روی دکمه ثبت درخواست شما اجرا می شود و کیف پول ارزی شما شارژ خواهد شد. پیغام موفقیت آمیز بودن تبدیل ارز به شما نمایش داده خواهد شد.

🔔 شما می توانید در بروکرهای فارکس معتبری که از درگاه پرداخت مستقیم ریالی در تاپ چنج استفاده می کنند، ثبت نام کنید و به راحتی پول خود را به انتقال دهید.

ثبت نام در آمارکتس

 

نرخ تبدیل دلار در تاپ چنج و سایر ارزها

 

برای مشاهده نرخ تبدیل دلار در تاپ چنج می توانید به جدول نرخ تبدیل در قسمت داشبورد صرافی تاپ چنج مراجعه کنید. در این قسمت می توانید جفت ارزهای مختلفی را مشاهده کنید.

بیش از 20 جفت ارز در صرافی تاپ چنج قابل تبدیل به یکدیگر هستند. نرخ تبدیل ارز در تاپ چنج در قسمت خرید و فروش این جدول ارائه شده است.

اول سطر از جدول مربوط به نرخ تبدیل دلار تاپ چنج است که شما برای خرید آن با ریال قیمت مربوط به خرید را باید در نظر بگیرید و برای فروش دلار خود و دریافت ریال باید به ستون فروش نگاه کنید.

کمیسیون تبدیل دلار و سایر ارزها در تاپ چنج 0.5 درصد می باشد که باید آن را در جزو هزینه های تبدیل خود در نظر بگیرید.

در صورتی که در مورد نرخ تبدیل دلار تاپ چنج و یا نحوه تبدیل دلار به ریال مشکل دارید، می توانید از کارشناس پشتیبانی تلگرام در سایت دیجی تریدرز سوالات خود را جویا شوید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

کمیسیون تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج چقدر است؟

برای تبدیل ریال به دلار باید 0.5 درصد کمیسیون پرداخت نمایید.

درج نظر