واریز ریالی به تاپ چنج ⚡ با کارت بانکی عضو شتاب برای ایرانیان

18 مه 2023 -

نحوه واریز ریالی به تاپ چنج | Top Change

 

صرافی تاپ چنج یکی از قدیمی ترین و بهترین پل های ارتباط مالی معامله گران با بروکر های فارکس است. صرافی Top Change اصالت روسی دارد و هم اکنون دفتر مرکزی آن در امارات قرار گرفته است.

معامله گران می توانند با استفاده از کارت بانکی خود در ایران برای واریز ریالی به تاپ چنج استفاده کنند. صرافی تاپ چنج دارای درگاه واریز ریالی مستقیم می باشد و مجوز فعالیت در بازار ایران را دارد.

در این پست آموزش واریز ریالی به تاپ چنج را همراه با تصاویر برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی پول خود را از حساب بانکی خود در ایران به صرافی تاپ چنج منتقل نمایید.

صرافی تاپ چنج | Top Change بررسی صرافی تاپ چنج
درگاه واریز ریالی ✅ دارد
احراز هویت ایرانیان ✅ دارد
پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی تلگرام

ثبت نام در آمارکتس

آموزش واریز ریالی به تاپ چنج

 

در صورتی که در صرافی تاپ چنج ثبت نام کرده اید و احراز هویت خود را به طور کامل انجام داده اید، می توانید کیف پول خود را از طریق درگاه ریالی شارژ نمایید.

برای واریز ریالی به صرافی تاپ چنج ابتدا باید کارت بانکی عضو شتاب در اختیار داشته باشید و آن را در این صرافی ثبت نمایید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

برای ثبت کارت بانکی خود کافی است از طریق منوی سمت راست بر روی گزینه حساب های من کلیک نمایید و مشخصات حساب بانکی خود را ثبت کنید.

سپس برای واریز ریالی به تاپ چنج بر روی گزینه شارژ در منوی سمت راست کلیک کنید. سپس از زیر منوی آن درخواست جدید را انتخاب کنید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

در صفحه جدید برای استفاده از درگاه آنلاین بانکی بر روی گزینه آنلاین کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

در صفحه جدید باید یکی از کیف پول های خود را انتخاب کنید. در صورتی که بخواهید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید بر روی آن کلیک نمایید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

در مرحله بعد ارز پرداختی خود را بر روی گزینه ریال قرار دهید و سپس مبلغی واریزی خود را وارد نمایید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

در سمت چپ نیز می توانید اطلاعات پرداخت خود را همراه با کارمزد های آن مشاهده نمایید. سپس بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

در تب بعدی اطلاعات کامل واریز ریالی به تاپ چنج را مشاهده خواهید کرد که باید آن را تایید نمایید. پس از تایید آن مطابق شکل زیر، بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.

در صفحه بعدی باید شماره کارت بانکی خود را که قبلا ثبت نموده اید، انتخاب کنید و یکی از درگاه های بانکی که شامل درگاه بانکی پرداخت پی و یا درگاه پرداخت وندار است را انتخاب کنید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

توجه داشته باشید که فرقی در انتخاب درگاه پرداخت وجود ندارد و می توانید به دلخواه خود آن را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید تا وارد صفحه درگاه پرداخت شوید که می بایست با استفاده از کارت بانکی تعیین شده خود و با استفاده از رمز دوم یک بار مصرف پرداخت خود را تکمیل کنید.

ثبت نام در آلپاری

حداقل واریز به تاپ چنج چقدر است؟

 

با توجه به محدودیت های بانکی در ایران امکان واریز از طریق درگاه آنلاین بانکی دارای محدودیت می باشد اما حداکثر و حداقل واریز به کیف پول تاپ چنج تابع قوانین خود صرافی نیز می باشد.

در حال حاضر، حداقل واریز ریالی به تاپ چنج 50 هزار تومان می باشد و حداکثر مبلغ واریز نیز 50 میلیون تومان می باشد. البته برای واریز بیشتر میزان از طریق درگاه بانکی مبلغ آن را 49 میلیون 990 هزار تومان وارد نمایید.

در صورتی که تمایل دارید برای واریز به حساب تاپ چنج خود مبالغ بالاتری استفاده کنید، می توانید در هر شبانه روز یک بار از هر کارت بانکی خود استفاده نمایید.

همچنین صرافی تاپ چنج امکان واریز مبالغ بالای 200 میلیون تومان را نیز فراهم کرده است. برای این کار باید از طریق حواله بانکی اقدام کنید و در ساعت کاری به بانک مراجعه نمایید.

مجموعه دیجی تریدرز آمادگی دارد تا در صورت نیاز به شما کمک کند تا با کمترین هزینه و بیشتر امنیت حساب تاپ چنج و یا بروکر فارکس خود را به صورت ریالی شارژ و یا برداشت نمایید.

برای دریافت راهنمایی همین حالا با پشتیبانی چت زنده در سایت با کارشناس ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

نحوه واریز ریالی به تاپ چنج چگونه است؟

برای واریز ریالی به تاپ چنج ابتدا باید در این صرافی احراز هویت کنید و سپس کارت بانکی خود را ثبت نمایید. در نهایت می توانید از طریق منو شارژ، به کیف پول ریالی خود با استفاده از درگاه عضو شتاب پول واریز نمایید.

حداقل واریز به تاپ چنج چقدر است؟

حداقل مبلغ واریز به کیف پول تاپ چنج 50 هزار تومان می باشد.

درج نظر