کارمزد تاپ چنج چقدر است 💲 کمیسیون تاپ چنج TC Pay در فارکس

25 ژوئن 2023 -

کارمزد تاپ چنج چقدر است

 

صرافی تاپ چنج یکی بهترین صرافی هایی است که در بروکر های فارکس دارای درگاه پرداخت مستقیم است و کارمزد تاپ چنج در به طور متوسط پایین است.

بسیاری از معامله گران فارکس برای انتقال و واریز و برداشت پول به حساب های معاملاتی خود از این صرافی استفاده می کنند.

به توجه به قرارداد همکاری بین تاپ چنج و بروکرهای فارکس، معامله گران می توانند بدون پرداخت کمیسیون انتقال پول به صورت رایگان از درگاه ریالی تاپ چنج حساب خود را در بروکر فارکس شارژ نمایند.

در صورتی که بخواهید از خود صرافی برای خرید ارز و کسب درآمد استفاده نمایید باید برای آن کمیسیون پرداخت کنید.

در این پست به بررسی کمیسیون های مختلف در صرافی تاپ چنج خواهیم پرداخت.

🔹نام صرافی تاپ چنج ✅ Top Change
🔹کمیسیون برداشت از بروکر ✔️رایگان
🔹کمیسیون واریز به بروکر ✔️رایگان
🔹کمیسیون تبدیل ارز 👌 0.5 درصد
🔹کمیسیون برداشت ارزی 💲 1 الی 2 درصد
🔵پشتیبانی تلگرام 🟢پشتیبانی واتس آپ

 

کارمزد TC Pay در بروکر فارکس و سایت تاپ چنج

 

کمیسیون یا کارمزد معاملات جفت ارز ها از مهمترین مسائل برای خرید ارز از طریق یک صرافی است. کارمزد تاپ چنج بابت تبدیل ارز معامله گران تنها 0.5 درصد خرید آنها می باشد، که رقم بسیار مناسبی است.

توجه داشته باشید که واریز پول به صرافی تاپ چنج از طریق درگاه ریالی آن می باشد و هیچ کارمزدی بابت شارژ کیف پول تان از شما کسر نمی کند.

برای انتقال پول به حساب بروکر های فارکس معتبر، معامله گران نیاز به پرداخت کارمزد تاپ چنج ندارند و در اغلب موارد در صورت کسر کارمزد، خود بروکر آن را به شما پرداخت خواهد کرد.

در صورتی که قصد داشته باشید که بجای انتقال پول به بروکر فارکس، تنها در خود صرافی Top Change یک ارز مانند دلار یا یورو خریداری کنید باید کمیسیون تاپ چنج را هم پرداخت کنید.

در حقیقت کارمزد انتقال تاپ چنج به بروکرهای فارکس صفر می باشد اما در صورتی که بخواهید در خود بروکر معامله ارزی انجام دهید شامل کارمزد صرافی تاپ چنج خواهید شد.

برخی از مشتریان بجای خرید حضوری دلار از بازار از طریق این صرافی آنلاین دلار خریداری می کنند و از تاپ چنج برای انتقال پول به بروکر و یا خرید سایر خدمات استفاده نمی کنند.

در صورتی که بخواهد دلار خود را مجددا به ریال تبدیل کنید و به حساب ایران برگردانید باید در هنگام برداشت پول نیز کمیسیونی بین 1 الی 2 درصد پرداخت نماید.

اما مشتریانی که از این صرافی برای انتقال پول به شرکت ها و بروکر های فارکس و یا خرید خدمات دیگر استفاده می کنند، برای برداشت پول هیچ کمیسیونی پرداخت نخواهند کرد.

 

کمیسیون تاپ چنج برای برداشت ارزی

 

در صرافی تاپ چنج برای انتقال پول از کیف پول تی سی به کیف پول تی سی شخص دیگر، کمیسیون تاپ چنج 0.5 درصد در نظر گرفته شده است.

البته در تمامی موارد برداشت ارز از طریق بانکی یا نقدی مقداری کمیسیون هم بابت انجام آن دریافت می شود که میزان آن متغییر است.

به عنوان مثال برای دریافت دلار از طریق بانک 15 دلار هزینه نهایی به آن کارمزد برداشت اضافه خواهد شد و اگر بخواهید به صورت ریالی آن را دریافت نمایید بین 5 الی 50 دلار هزینه نهایی به آن اضافه خواهد شد.

تنها در صورتی که روبل را از طریق بانکی دریافت کنید، همانند برداشت ریالی هزینه نهایی ندارد. تمامی این موارد قبل از انجام فرآیند به صورت فاکتور به مشتریان نشان داده می شود و پس از تایید آنان انجام خواهد گرفت.

کمیسیون های برداشت ارزی نیز در صرافی تاپ چنج بر حسب نحوه برداشت آنها در جدول زیر قرار دارد:

ارز دلار (USD) یورو (EUR) درهم (AED) روبل (RUB) لیر (TRY)
بانکی 2% 3% 2% 0-1% 2%
نقدی 2% 3% 2% 2% 2%

 

سوالات متداول

کارمزد برداشت از بروکر فارکس به تاپ چنج چقدر است؟

صرافی تاپ چنج از معامله گران فارکس برای انتقال پول به حساب بروکر فارکس و بالعکس از بروکر فارکس به حساب ریالی در ایران کارمزدی دریافت نمی کند.

کمیسیون برداشت ارزی در تاپ چنج چقدر است؟

در صورتی که بخواهید از صرافی تاپ چنج به حساب ارزی خود در کشور دیگری پول برداشت نمایید باید بین 1 الی 2 درصد کمیسیون پرداخت نمایید.

درج نظر