آموزش برداشت تتر از پاکت آپشن – برداشت پول از Pocket Option

09 ژوئن 2023 -

برداشت تتر از پاکت آپشن برای ایرانیان

 

معامله گران ایرانی در بروکر پاکت آپشن به روش های مختلفی می توانند پول خود را برداشت نمایند. برداشت تتر از پاکت آپشن یکی از بهترین شیوه ها برای معامله گران است.

استفاده از روش برداشت تتر در بروکر های فارکس و باینری آپشن افزایش چشمگیری پیدا کرده است و استفاده از این روش ارزهای دیجیتال کمیسیون و زمان کمتری نسبت به سایر روش ها دارد.

ثبت نام در Pocket Option

البته قوانین برداشت پول از پاکت آپشن را باید بدانید تا دچار مشکل برای کسب درآمد از بروکر پاکت آپشن نشوید. به عنوان مثال زمان برداشت پول از پاکت آپشن حداقل 3 روز کاری می باشد.

در ادامه این مطلب روش برداشت تتر از پاکت آپشن را همراه با تصاویر آن به شما آموزش داده ایم که شما می توانید با کمترین مشکل پول خود را از حساب بروکر خارج نمایید.

بروکر پاکت آپشن ثبت نام در Pocket Option
برداشت تتر از پاکت آپشن دارد
مدت زمان انتظار برداشت 1 الی 3 روز کاری
کمیسیون برداشت 0 درصد
حداقل برداشت
10 دلار
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

آموزش برداشت تتر از پاکت آپشن

 

برای برداشت تتر از پاکت آپشن می توانید از طریق کابین شخصی خود اقدام کنید. شما می توانید آدرس ولت شخصی یا ولت صرافی ارز دیجیتال خود را برای برداشت پول از پاکت آپشن استفاده نمایید.

به عنوان مثال می توانید برای برداشت تتر و تبدیل آن به ریال از طریق صرافی نوبیتکس اقدام کنید. نحوه برداشت تتر از پاکت آپشن را در سه گام آسان می توانید انجام دهید.

✔️ گام اول : در ابتدا باید وارد کابین شخصی خود در بروکر پاکت آپشن شوید. سپس از سمت راست منوی پاکت آپشن بر روی گزینه امور مالی کلیک کنید.

امور مالی پاکت آپشن

✔️ گام دوم : برای ادامه روند برداشت پول از پاکت آپشن در پنجره باز شده بر روی گزینه برداشت کلیک کنید.

برداشت پول از پاکت آپشن

✔️ گام سوم : در صفحه جدید می توانید مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و آدرس ولت و روش برداشت از پاکت آپشن را مشخص نمایید.

موجودی قابل برداشت از حساب شما در قسمت موجودی رایگان قرار دارد و شما باید از منوی کشویی روش برداشت ارز دیجیتالی خود را بر روی تتر Tether (USDT) قرار دهید.

برداشت تتر از پاکت آپشن

سپس مبلغ مورد نظر خود را وارد نمایید و در قسمت پایین آدرس ولت خود را برای برداشت تتر در شبکه ترون (TRC20) یا اتریوم (ERC20) وارد کنید.

در انتها بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

 

شرایط برداشت پول از پاکت آپشن

 

بسیاری از افراد در مورد قوانین برداشت پول از پاکت آپشن اطلاع کافی ندارد و به همین خاطر دچار نگرانی بابت سرمایه خود می شوند.

یکی از مهمترین موارد زمان اجرای برداشت پول از پاکت آپشن است. پس از ایجاد درخواست برداشت از پاکت آپشن، این بروکر ظرف مدت 1 الی 3 روز کاری پول را برای معامله گران منتقل می کند.

در برخی از موارد نیز ممکن است تا 5 روز نیز به طول بیانجامد اما در صورتی که بیشتر از این میزان منتظر بمانید و پول به حساب شما واریز نشود، می توانید دلیل آن را از بروکر پاکت آپشن پیگیری نمایید.

همچنین کمیسیون برداشت پول از پاکت آپشن صفر می باشد اما ممکن است برای برداشت شما در شبکه بلاکچین نیاز به پرداخت کارمزد داشته باشید.

این میزان از حساب شما کسر خواهد شد و ارتباطی به کمیسیون بروکر پاکت آپشن ندارد.

☎️ در صورتی که به دنبال معامله گری در بروکر پاکت آپشن هستید و نیاز به راهنمایی دارید می توانید از طریق پشتیبانی سایت دیجی تریدرز در واتس آپ و تلگرام با کارشناس مربوطه در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا برداشت تتر از پاکت آپشن امکان پذیر است؟

بله معامله گران در بروکر پاکت آپشن می توانند سرمایه خود را به صورت تتر از حساب بروکر پاکت آپشن برداشت کنند.

درج نظر