دانلود پاکت آپشن برای ویندوز و مک 🖥️ دیجی تریدرز

24 مه 2023 -

نحوه دانلود پاکت آپشن برای کامپیوتر

 

بروکر پاکت آپشن یکی از بروکر های معتبر در سطح جهانی است که امکان معاملات فارکس و بورس جهانی را ارائه می کند. اما این بروکر بیشتر با معاملات باینری آپشن معروف شده است.

از ویژگی های مهم در بروکر های باینری آپشن، پلتفرم معاملاتی اختصاصی هر یک از آنهاست. تمامی بروکر های باینری از پلتفرم ویژه خود برای معاملات باینری آپشن استفاده می کنند.

ثبت نام در Pocket Option

برنامه بروکر پاکت آپشن برای معاملات باینری نیز به صورت تحت وب به معامله گران ارائه می شود و تریدر های باینری آپشن می توانند بدون دانلود پاکت آپشن برای کامپیوتر به راحتی از طریق مرورگر خود معامله کنند.

بروکر پاکت آپشن برای معاملات فارکس از نرم افزار متاتریدر 5 استفاده می کند. در این پست نحوه دانلود برنامه متاتریدر پاکت آپشن برای کامپیوتر را به شما آموزش داده ایم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

نام بروکر پاکت آپشن
سایت بروکر سایت اصلی بروکر پاکت آپشن
سال تاسیس 2017
دفتر مرکزی جزایر مارشال
دانلود متاتریدر 4 پاکت آپشن ❌ندارد
دانلود متاتریدر 5 پاکت آپشن ✅دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

دانلود پاکت آپشن برای ویندوز و مک

 

همان طور که گفتیم هیچ یک از بروکر های باینری آپشن دارای برنامه کامپیوتر برای معاملات باینری آپشن نیستند اما در برخی از بروکر امکان معاملات فارکس نیز ارائه شده است.

با دانلود پاکت آپشن برای ویندوز می توانید معاملات فارکس خود را در این بروکر انجام دهید. متاتریدر پاکت آپشن تنها در نسخه 5 ارائه می شود و امکان استفاده از متاتریدر 4 ارائه نشده است.

در جدول زیر از طریق لینک مستقیم متاتریدر پاکت آپشن می توانید برنامه کامپیوتر آن را دانلود کنید.

دانلود برنامه پاکت آپشن برای کامپیوتر ( Pocket Option )
بروکر باینری آپشن پاکت آپشن ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود متاتریدر 5 نسخه ویندوز (MT5)
مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک پاکت آپشن (MT5)

 

آموزش دانلود نرم افزار پاکت آپشن برای کامپیوتر

 

معامله گران پاکت آپشن برای معاملات فارکس می توانند از طریق مرورگر خود به پلتفرم متاتریدر 5 پاکت آپشن دسترسی پیدا کنند.

در صورتی که بخواهید متاتریدر را بر روی سیستم خود نصب کنید، می توانید به راحتی از لینک های مستقیم دانلود پاکت آپشن در جدول بالا استفاده نمایید.

همچنین می توانید از طریق سایت پاکت آپشن را آن را دانلود کنید. برای این کار حتما باید ثبت نام خود را انجام داده باشید.

وارد کابین شخصی خود در پاکت آپشن شوید. از منوی سمت چپ بر روی گزینه معامله گری کلیک کنید.

دانلود بروکر پاکت آپشن

در پنجره باز شده بر روی گزینه معاملات فارکس با متاتریدر 5 (MT5 Forex) کلیک کنید. فرفی ندارد که حساب واقعی یا حساب دمو را انتخاب می کنید.

دانلود نرم افزار پاکت آپشن برای کامپیوتر

سپس وارد محیط معاملات فارکس در متاتریدر 5 تحت وب خواهید شد. در این صفحه می توانید بدون نصب متاتریدر معاملات فارکس را انجام دهید.

دانلود برنامه پاکت آپشن برای کامپیوتر

برای دانلود متاتریدر پاکت آپشن از منوی سمت چپ بر روی اولین گزینه که دارای لوگوی متاتریدر است کلیک کنید.

در پنجره جدید اطلاعات وب ترمینال متاتریدر 5 را مشاهده می کنید. در بالای این پنجره مطابق شکل بر روی لوگوی سیستم عامل ها کلیک کنید.

دانلود پاکت آپشن برای کامپیوتر

در پنجره جدید می توانید لینک دانلود متاتریدر 5 پاکت آپشن را برای سیستم عامل های ویندوز، مک، لینوکس و اندروید را مشاهده نمایید.

دانلود پاکت آپشن برای ویندوز

برای دانلود پاکت آپشن برای ویندوز بر روی گزینه Windows کلیک نمایید و پس از دانلود آن را نصب کنید. اطلاعات حساب خود را می توانید از طریق همان پنجره مشاهده نمایید.

در صورتی که برای دانلود پاکت آپشن برای کامپیوتر خود و شروع معاملات با مشکل روبرو شدید می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا نرم افزار پاکت آپشن برای کامپیوتر ارائه شده است؟

بله، معامله گران برای معاملات فارکس در پاکت اپشن می توانند از طریق متاتریدر 5 نسخه ویندوز، مک و لینوکس استفاده نمایند.

این بروکر برای معاملات باینری آپشن برنامه ویندوزی ندارد و به صورت تحت وب می باشد.

درج نظر