نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج ✅ برداشت ریالی از لایت فارکس

01 جولای 2023 -

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

بروکر لایت فارکس با ارائه روش های مختلفی برای برداشت از حساب معامله گران، جزو بهترین بروکر های فارکس در ایران است. شما می توانید سرمایه خود را به راحتی با روش های متنوعی خارج کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج یکی از بهترین روش های موجود است که معامله گران با استفاده از درگاه ریالی و کیف پول دلاری می توانند از آن برداشت نمایند.

ثبت نام در LiteFinance

تاپ چنج تنها صرافی بین المللی است که درگاه ریالی مستقیم (TC Pay) در ایران دارد؛ با توجه به قرارداد همکاری آن با بروکر لایت فارکس، از کابین شخصی بروکر نیز قابل دسترس است.

در این پست نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج را به صورت تصویری ارائه کرده ایم. شما می توانید بدون کارمزد از این روش برای برداشت پول خود از لایت فارکس استفاده کنید.

بروکر لایت فایننس ثبت نام در liteFinance
💢درگاه برداشت ریالی ✅دارد
💲کارمزد برداشت 💱%0
⏰زمان برداشت 🕗حدود 1 ساعت
تماس با کارشناس 🔵پشتیبانی تلگرام

 

مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

 

به طور کلی، جهت برداشت از لایت فارکس با استفاده از صرافی تاپ چنج مراحل زیر را باید انجام دهید:

  • ایجاد کیف پول دلاری در “صرافی تاپ چنج”؛
  • ورود به بخش برداشت با TopChange در کابین لایت فارکس؛
  • اضافه کردن “آدرس کیف پول” صرافی؛
  • ارسال درخواست برداشت از حساب؛
  • وارد کردن “کد تایید” ارسالی به صورت پیامک یا ایمیل.

 

📥 در صورت نیاز می توانید با دریافت فایل آموزش برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا در مواقع نیاز از آن استفاده کنید! این فایل حاوی آموزش زیر برای برداشت از لایت فارکس به روش TC Pay می باشد.

 

آموزش نحوه ثبت نام در بروکر لایت فارکس

افتتاح حساب واقعی در لایت فارکس

برای مشاهده پست آموزش ثبت نام سریع در بروکر لایت فارکس و استفاده از خدمات ویژه دیجی تریدرز، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

ثبت نام در لایت فارکس

 

نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

 

مهمترین نکته برای برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج این است که باید احراز هویت خود را در لایت فارکس و صرافی تاپ چنج تکمیل کرده باشید.

 

گام 1: ورود به بخش «دارایی»

 

ابتدا وارد کابین شخصی خود در بروکر لایت فارکس شوید. از منوی سمت راست کابین، بر روی گزینه «دارایی» یا گزینه «Finance» در کابین انگلیسی، کلیک کنید.

انتقال تتر لایت فایننس

گام 2: تکمیل فرم برداشت [با تاپ چنج]

 

در صفحه بعد، بر روی سربرگ «برداشت وجه» کلیک کنید. سپس از بین روش های محبوب، می توانید روش «تاپ چنج Top Change» را انتخاب کنید.

همچنین از قسمت پایین نیز می توانید در تب «سیستم های الکترونیکی» نیز گزینه مربوط به صرافی تاپ چنج را مشاهده کنید.

برای برداشت از لایت فارکس در ابتدا باید حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس کیف پول دلاری خود را در تاپ چنج به آن اضافه کنید.

برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج
برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج؛ فرم برداشت تاپ چنج در کابین

 

گام 3: دریافت آدرس کیف پول در تاپ چنج

 

برای دریافت کیف پول دلاری خود در صرافی تاپ چنج، از داخل منوی سمت راست کابین صرافی، بر روی «کیف پول های من» کلیک کنید.

در صفحه جدید تاپ چنج می توانید شماره حساب کیف پول دلاری یا ریالی خود را مشاهده نمایید و آن را کپی کنید.

برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

 

گام 4: اضافه کردن آدرس کیف پول TC Pay در لایت فارکس

 

در کابین صرافی لایت فارکس، بر روی دکمه «اضافه کردن آدرس کیف پول» کلیک کنید. در پنجره جدید، آدرس کیف پول تاپ چنج خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه «تایید» کلیک کنید.

برداشت تتر از لایت فارکس

 

گام 5: ورود کد تایید برداشت

 

مبلغ برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج را وارد کنید و در نهایت بر روی دکمه «ادامه دهید» کلیک کنید.

نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

 

در پنجره جدید از سمت لایت فارکس برای آدرس ایمیل شما و یا به صورت پیامکی به تلفن همراه تان یک کد ارسال خواهد شد. کلیک تایید را در این پنجره وارد نمایید.

درخواست شما پس از بررسی از سوی کارشناس مالی بروکر لایت فارکس، تایید خواهد شد. به طور معمول ممکن است چند ساعت منتظر بمانید.

ثبت نام در لایت فارکس

💡شرایط برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج (نظر کارشناسی)

 

استفاده از روش برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج بدون کارمزد است و معامله گران می توانند به راحتی پول خود را در حساب ایران دریافت کنند.

البته برای استفاده از این روش باید در صرافی تاپ چنج احراز هویت خود را کامل کنید. همچنین توجه داشته باشید که برای تبدیل پول خود به ریال باید از نرخ تبدیل دلار در تاپ چنج استفاده کنید.

حداقل مبلغ قابل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج 5 دلار است. در صورتی که بخواهید مبالغ کمتری را برداشت کنید، می توانید از روش پرفکت مانی یا تتر آن را انجام دهید.

کارمزد تبدیل دلار به ریال نیز 0.5 درصد است؛ در مجموع شاید حدود 1 درصد از سرمایه خود را بابت پرداخت کارمزدها در صرافی تاپ چنج (TC Pay) هزینه کنید که کمیسیون پایینی محسوب می شود.

در صورتی که برای برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نیاز به راهنمایی بیشتری دارید؛ می توانید با کارشناس پشتیبانی دیجی تریدرز در واتس آپ و تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

کارمزد برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج چقدر است؟

استفاده از روش تاپ چنج برای برداشت از لایت فارکس بدون کارمزد می باشد.

حداقل مبلغ برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج چقدر است؟

حداقل مبلغ برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج 5 دلار است. برای برداشت کمتر می توانید به پشتیبانی سایت دیجی تریدرز پیام دهید.

حداقل زمان برداشت پول از لایت فارکس با تاپ چنج چقدر است؟

برای برداشت پول با استفاده از صرافی تاپ چنج حداقل یک ساعت باید منتظر بمانید تا، پشتیبانی لایت فارکس درخواست شما را بررسی و تایید نماید.

نظرات (2)
  1. سلام. من برای برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج مشکل دارم. برای من کد تایید اسمس نمیشه. چی کار باید کنم؟ ممنون از سایت خوبتون

    • با سلام. شما می توانید درخواست ارسال کد تایید را به آدرس ایمیل خود ارسال نمایید. در بسیاری از مواقع ممکن است به دلیل مشکلات ارتباطی و آنتن دهی، پیامک ها را از لایت فارکس دریافت نکنید. در صورتی که همچنان با مشکل روبرو هستید با پشتیبانی دیجی تریدرز تماس بگیرید تا در اسرع وقت برداشت شما را انجام بگیرد.

درج نظر