واریز ترون به لایت فارکس – آموزش واریز و برداشت ترون در لایت فارکس

12 ژوئن 2023 -

آموزش واریز ترون به لایت فارکس

 

در ساله های اخیر بروکر لایت فارکس برای رقابت در بین بهترین بروکر های فارکس سعی کرده است، خدمات بیشتر و ارزان تری را در اختیار معامله گران خود قرار دهد.

واریز ترون به لایت فارکس از تازه ترین خدماتی است که در بروکر لایت فارکس ارائه شده است. شارژ حساب لایت فارکس با ترون (TRX) به دلیل کارمزد کم و سرعت انتقال آن، در بین ارزهای دیجیتال بسیار مورد توجه قرار دارد.

ثبت نام در LiteFinance

از اواسط ماه May سال 2023 معامله گران برای واریز و برداشت ترون در لایت فارکس می توانند از طریق کابین شخصی خود اقدام نمایند.

واریز ترون به لایت فارکس

در این پست روش واریز و برداشت ترون در لایت فارکس و همچنین سایر ارزهای دیجیتال را آموزش داده ایم تا بتوانید با روش های مختلف حساب لایت فارکس خود را شارژ کنید.

بروکر لایت فارکس ثبت نام در LiteForex
واریز ترون به لایت فارکس دارد
کارمزد شارژ حساب با ترون 0 درصد
حداقل مقدار شارژ با ترون 10 دلار
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

آموزش شارژ حساب لایت فارکس با ترون (TRX)

 

برای واریز ترون به لایت فارکس وارد کابین شخصی خود در بروکر لایت فارکس شوید. برای ورود به لایت فارکس باید از ابزار تغییر آی پی مناسب استفاده کنید.

ثبت نام در لایت فارکس

گام 1: ورود به کابین

 

در کابین شخصی لایت فارکس از منوی سمت راست خود بر روی گزینه «دارایی» کلیک کنید.

انتقال ترون به لایت فایننس

 

گام 2: انتخاب روش پرداخت با ترون

 

در صفحه جدید در تب سپرده از قسمت همه روش های واریز بر روی تب «رمز ارزها» کلیک نمایید. روش های مختلفی که با ارزهای دیجیتال می توانید حساب خود را شارژ نمایید را مشاهده می کنید.

برای واریز با ترون بر روی گزینه “Tron (TRX)” کلیک کنید.

واریز ترون به لایت فارکس

 

گام 3: تکمیل فرم واریز به حساب

 

در صفحه بعد حساب معاملاتی خود را برای واریز ترون به لایت فارکس از منوی کشویی انتخاب کنید؛ سپس مبلغی که می خواهید واریز کنید را بر اساس ارز ترون وارد کنید.

در صورتی که بونوس لایت فارکس دارید می توانید با زدن تیک استفاده از «کد تبلیغاتی» آن را وارد نمایید. “مبلغ دلاری” میزان واریزی ترون به لایت فارکس را، در پایین این فسمت به شما نمایش خواهد داد.

شارژ لایت فارکس با ترون
شارژ لایت فارکس با ترون در کابین شخصی

همچنین در صورتی که می خواهید حداقل میزان ترون را واریز کنید، مبلغ آن بر اساس نرخ تبدیل در صرافی لایت فارکس به شما نمایش داده می شود.

به عنوان مثال این تصویر حداقل ارزش دلاری، ترون برای واریز 141 ترون می باشد؛ اما این میزان با افزایش یا کاهش قیمت ها در بازار ارزهای دیجیتال در روزهای مختلف تغییر می کند!

حداقل مبلغ واریز ترون به لایت فارکس

در انتها بر روی دکمه «ادامه دهید» کلیک کنید.

 

گام 4: دریافت آدرس کیف پول ترون از بروکر

 

در پنجره جدید می توایند آدرس کیف پول لایت فارکس را کپی کنید و یا بار کد آن را اسکن نمایید. در نهایت پس از واریز بر روی دکمه «تایید» کلیک کنید.

انتقال ترون به لایت فارکس

توجه داشته باشید که حداقل میزان قابل واریز با ترون به لایت فارکس معادل 10$ می باشد و کمیسیون استفاده از این روش 0% است اما در صورت نیاز باید کارمزد شبکه ترون را بپردازید.

ثبت نام در لایت فارکس

آموزش برداشت ترون از لایت فارکس

 

در صورتی که بخواهید برای برداشت پول از حساب لایت فارکس از ترون استفاده کنید نیز می توانید وارد کابین شخصی خود شوید و در قسمت دارایی وارد تب «برداشت وجه» شوید!

 

گام 1: انتخاب روش برداشت ترون از کابین

 

از قسمت همه روش های برداشت بر روی تب «رمز ارزها» کلیک کنید و ارز “ترون” را انتخاب کنید.

برداشت ترون از لایت فارکس

 

گام 2: تکمیل فرم برداشت از حساب

 

در صفحه جدید می توانید آدرس کیف پول خود را اضافه کنید و مقداری که می خواهید برداشت نمایید را به دلار (USD) وارد کنید. در قسمت پایین مقدار ارز ترون [که معادل مقدار درخواستی شما می باشد] را نشان خواهد داد.

در نهایت بر روی «ادامه» کلیک کنید تا وارد صفحه تایید از طریق پیامک یا ایمیل پرداخت شوید. برای این کار کد 4 رقمی که به ایمیل شما ارسال می شود را وارد نمایید و برداشت خود را تایید کنید!

برداشت ترون از لایت فارکس

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره شارژ لایت فارکس با ترون

 

توجه داشته باشید که حداقل قابل برداشت با ترون در لایت فارکس 2 TRX می باشد و هزینه کمیسیون آن 1 ترون است که بسیار مبلغ ناچیزی می باشد.

ارز ترون به دلیل کارمزد پایین و نوسانات کمتر نسبت به سایر ارزهای دیجیتال، مورد استفاده معامله گران زیادی قرار می گیرد. انتقال این ارز نیز در شبکه بلاکچین بسیار سریع می باشد.

در صورتی که برای برداشت از حساب لایت فارکس نیاز به راهنمایی دارید می توانید با واحد پشتیبانی ما در واتس آپ و تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

حداقل واریز ترون به لایت فارکس جقدر است؟

برای واریز ترون به لایت فارکس باید معادل ده دلار به ارزش روز TRX را واریز نمایید. مبلغ آن بر حسب ترون در کابین شخصی شما نشان داده خواهد شد.

کارمزد برداشت از لایت فارکس با ترون چقدر است؟

کمیسیون برداشت از لایت فارکس با ترون معادل 1 “TRX”می باشد.

درج نظر