معرفی حساب سرمایه گذاری لایت فارکس ✅ حساب سیف (Safe) برای معامله گران

28 ژوئن 2023 -

حساب پس انداز لایت فارکس با سود سالیانه دلاری

 

بروکر لایت فارکس به معامله گران ایرانی خدمات گسترده مالی ارائه می دهد. لایت فارکس جزو بروکر های معتبر جهانی است که در ایران نیز با رگوله جزایر مارشال خدمات ارائه می کند.

حساب پس انداز لایت فارکس، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در بروکر Lite Finance  است. معامله گران ایرانی می توانند در این حساب بر پایه دلار به صورت سالیانه سود بالایی را دریافت کنند.

همچنین می توانید با انجام معاملات بیشتر در لایت فارکس سود سرمایه گذاری خود را افزایش دهید. البته این حساب در حال حاضر برای معامله گران ایرانی ارائه نمی شود.

در سال های گذشته این حساب در دسترس ایرانیان قرار داشت. البته با توجه به علاقه مندی معامله گران ایرانی و پیگیری مجموعه دیجی تریدرز، به زودی این حساب برای ایرانیان نیز قابل استفاده خواهد بود.

این حساب در حال حاضر برای معامله گرانی که تابعیت کشور های نیجریه و تانزانیا را دارند فعال می باشد. در این پست شرایط استفاده از حساب سرمایه گذاری لایت فارکس را ارائه کرده ایم.

نام بروکر لایت فارکس یا لایت فایننس
رگوله برای ایرانیان جزایر مارشال
حساب پس انداز دارد
سود سالیانه 20 درصد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

حساب سرمایه گذاری در بروکر لایت فارکس

یکی از پرطرفدارترین حساب های بروکر لایت فارکس برای افرادی که می خواهند با ریسک پایین، صاحب درآمد دلاری شوند استفاده از حساب های سپرده گذاری در بروکر لایت فارکس می باشد.

حساب سپرده گذاری لایت فاینانس بر پایه دلار می باشد و مشتریان این بروکر می توانند سالیانه 20 درصد سود دلاری دریافت نمایند.

این حساب در اختیار تمامی معامله گران لایت فایننس تحت عنوان حساب سپرده گذاری سیف لایت فارکس (safe account) قرار دارد و مشتریان می توانند از طریق افتتاح حساب پس انداز از آن استفاده نمایند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این حساب این است که سود سپرده های لایت فارکس به صورت روزانه محاسبه می شود و هر روز قابل برداشت می باشد.

در حال حاضر این حساب برای معامله گران ایرانی فعال نیست و انتظار داریم به زودی این امکان در بروکر لایت فایننس فراهم شود.

حساب سرمایه گذاری لایت فارکس ، بروکر لایت فارکس ، کسب درآمد دلاری ، سود فارکس

 

شرایط حساب پس انداز لایت فارکس برای معامله گران

 

در صورتی که معامله گران در سایر حساب های بروکر لایت فارکس، معاملات واقعی خود را به صورت منظم با حجم معاملاتی بالایی انجام دهند، امکان دریافت سود سپرده گذاری بیشتر را نیز دارند.

طبق قوانین لایت فارکس به ازای هر 10 لات معامله در حساب های واقعی در هر ماه، 0.96 درصد سود سالیانه نیز به حساب سپرده گذاری آنها تعلق می گیرد.

این حساب محدودیتی در میزان سپرده گذاری ندارد و همچنین معامله گران می توانند در هر زمانی که به سرمایه خود احتیاج دارند، آن را از حساب لایت فارکس خارج نمایند. حداقل میزان قابل برداشت در این حساب 1 سنت می باشد.

برای استفاده از حساب سپرده گذاری لایت فایننس، قوانین از سوی این بروکر ارائه شده است که شامل محدودیت ایجاد حساب برای هر کاربر حقیقی در لایت فارکس می باشد.

برای استفاده از این حساب، معامله گران باید احراز هویت کامل خود را تکمیل نمایند. در صورتی که با فرآیند ثبت نام لایت فارکس و احراز هویت کامل آن آشنایی ندارید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام و واتس تماس بگیرید.

همچنین امکان سپرده گذاری با ارز های همچون یورو و یا دلار کانادا و … وجود ندارد و سرمایه گذاران تنها بر پایه ارز دلار آمریکا می توانند از حساب سپرده گذاری استفاده نمایند.

 

سوالات متداول

سود سالیانه حساب پس انداز لایت فارکس چقدر است؟

حساب پس انداز لایت فارکس با بهره روزشمار تا سقف 20 درصد در سال سود دلاری به معامله گران ارائه می کند.

آیا حساب پس انداز لایت فارکس برای ایرانیان فعال است؟

خیر، در حال حاضر بروکر لایت فارکس این حساب را در ایران فعال نکرده است اما با توجه به سابقه فعال بودن آن در گذشته و پیگیری های انجام شده، ممکن است در آینده نزدیک امکان استفاده از آن برای ایرانیان بوجود بیاید.

درج نظر