حساب پم لایت فارکس ✅حساب پراپ (Prop) لایت فارکس چیست

07 دسامبر 2023 -

بررسی حساب پم لایت فارکس

 

حساب پم یکی از حساب های تجاری است که مدیران (تریدرها) از طریق آن می توانند استراتژی های معاملاتی خود را، در حساب های سرمایه گذاری اعمال کنند. این فرآیند هم برای معامله گران سودمند است و هم سرمایه گذاران از آن کسب درآمد می کنند.

بروکر لایت فارکس، یکی کارگزاری هایی که امکان استفاده از پلتفرم کپی ترید را ارائه کرده است. در اغلب بروکرها حساب پم (PAMM) ارائه می شود؛ اما در لایت فایننس این حساب از نوع کپی ترید می باشد و به اصطلاح از آن با عنوان “حساب پم لایت فارکس” نام می برند!

ثبت نام در LiteFinance

در ادامه این پست به بررسی و آموزش کامل استفاده از حساب پم در بروکر لایت فایننس می پردازیم [تا افرادی که استراتژی معاملاتی دارند]، بتوانید برای جذب سرمایه بیشتر از این حساب استفاده نمایید.

حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس

نام بروکر لایت فارکس
حساب پم
برای مدیران
حساب پراپ ندارد
حساب کپی ترید برای سرمایه گذاران
پشتیبانی فارسی در تلگرام

 

🎞️تفاوت حساب پم و پراپ لایت فارکس (ویدیو)

 

 

حساب پراپ لایت فارکس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

💸آیا لایت فارکس حساب پراپ دارد؟

 

معامله گران موفق به دنبال جذب سرمایه های بزرگ برای افزایش درآمد خود هستند. “حساب پراپ” به حساب هایی گفته می شود که سرمایه اولیه در اختیار معامله گران قرار می دهند و در ازای آن، بخش قابل توجهی از سود حاصل شده از معاملات را با تریدر تقسیم می کنند.

معمولا در این روش چالش هایی هم برای معامله گران قرار داده می شود. چالش هایی که نیاز به پرداخت اولیه تریدر ها دارد و در بسیاری از مواقع همراه با “کلاهبرداری بروکر های اسکم” و تازه وارد همراه می شود.

البته در حال حاضر حساب پراپ لایت فارکس، برای مدیران حساب ها ارائه نشده است اما آنها می توانند از طریق ایجاد حساب پم، عملکرد معاملاتی خود را در معرض سرمایه گذاران قرار دهند و چالش اصلی آنها کاهش «ریسک سرمایه گذاری» و «سود منظم» می باشد.

در حقیقت حساب پراپ لایت فارکس به صورت واقعی در این سیستم قابل اجرا می باشد. زیرا هیچ سرمایه گذاری حاضر نخواهد بود بخش زیادی از دارایی خود را به خاطر موفقیت فردی در چالش چند روزه، در اختیار او قرار دهد.

ثبت نام در لایت فارکس

 

آموزش حساب پم لایت فارکس برای مدیران

 

برای ایجاد حساب پم (کپی ترید) در کارگزاری لایت فارکس، وارد کابین شخصی خود شود. سپس از منوی سمت راست خود بر روی گزینه «پروفایل» کلیک نمایید تا یک اکانت برای معرفی استراتژی خود ایجاد کنید.

در ادامه مراحل زیر را برای ایجاد «حساب پم لایت فارکس» انجام دهید:

 

🟢گام 1: ایجاد پروفایل مدیر حساب پم

 

در صفحه مربوط به “پروفایل” حساب خود، بر روی دکمه «ویرایش» کلیک کنید. سپس در پنجره جدید، عکس مورد نظر خود را آپلود کنید و در پایین آن توضیحات مربوط به استراتژی خود را قرار دهید.

حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس

در پایین این پنجره موارد زیر را تعیین نمایید:

  • درصد سود حاصل از کپی ترید ها را برای مشتریان مشخص کنید.
  • حداقل سرمایه گذاری برای کپی کردن معاملات تان را تعیین نمایید.
حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس
حساب پم لایت فارکس؛ تعیین مشخصات حساب توسط مدیر

 

🟡گام 2: تکمیل پرسشنامه

 

سپس در پنجره مربوط به “پرسشنامه” به سوالات مربوط به استراتژی معاملاتی خود پاسخ دهید. این سوالات شامل موارد زیر می باشد:

  • تعداد نمادهای معاملاتی استراتژی؛
  • حجم سفارشات؛
  • دوره تراکنش ها و معاملات؛
  • مدت هر معامله.

حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس

همچنین در مرحله دوم سوالات به پرسش هایی در مورد استراتژی های شما و شرایط معاملاتی (مثل معامله در زمان اخبار و …) از شما پرسیده خواهد شد.

 

🟠گام 3: شارژ موجودی حساب

 

پس از اتمام پرسشنامه، باید موجودی اولیه حساب خود را شارژ کنید که حداقل آن “300$” می باشد. برای این کار بر روی دکمه «افزایش موجودی حساب» در پنجره کلیک کنید.

سپس روش پرداخت خود را تعیین نمایید. به عنوان مثال می توانید روش تتر را برای شارژ حساب خود انتخاب کنید و مبلغ مورد نظر خود را [که مبلغ>300$ است] را واریز کنید.

حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس

 

🔴گام 4: دریافت مشخصات حساب پم

 

پس از انجام واریز حساب شما آماده معاملات خواهد بود. شما می توانید از طریق پلتفرم های معاملاتی، در این حساب ترید کنید.حساب شما [توسط پشتیبانی لایت فارکس] تایید خواهد شد.

پس از تایید برای دریافت اطلاعات حساب خود، از منوی سمت راست، وارد قسمت «متاتریدر» شوید. در این قسمت می توایند اطلاعات ورود به حساب متاتریدر را مشاهده نمایید.

حساب پم لایت فارکس، حساب پراپ لایت فارکس
مشخصات ورود به حساب پم در لایت فارکس

 

ثبت نام در لایت فارکس

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز [حساب PAMM در لایت فایننس]

 

حساب پم لایت فارکس برای معامله گران موفق بسیار کاربردی تر از حساب های پراپ در سایر سایت ها می تواند باشد. زیرا این حساب به صورت واقعی و تضمینی می تواند سرمایه گذاران زیادی را به سمت مدیران موفق سوق دهد.

همچنین معامله گران می توانند شرایط کارمزد و استراتژی خود را برای سرمایه گذاران در پروفایل خود توضیح دهند. توجه داشته باشید که پس از ایجاد این حساب، به سرعت سرمایه گذاری صورت نخواهد گرفت.

بلکه نیازمند قدمت و رشد حساب پم لایت فارکس هستید تا عملکرد شما قابل ارزیابی باشد. بنابراین باید حوصله و صبر کافی برای کار در این حساب داشته باشید و به مرور آن را به یک حساب موفق و کم ریسک تبدیل کنید.

در صورتی که برای افتتاح حساب و دریافت ریبیت از معامله فارکس خود در هر ماه نیاز به دریافت مشاوره دارید، می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام با کارشناس «سایت دیجی تریدرز» در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا حساب پراپ لایت فارکس وجود صحت دارد؟

خیر، بروکر لایت فارکس برای مدیران حساب پم ارائه کرده است و حساب پراپ با چالش و ارائه سرمایه از سوی بروکر در این کارگزاری وجود ندارد.

آیا حساب پم در لایت فارکس با بروکر آلپاری تفاوت دارد؟

بله، حساب پم لایت فارکس از نوع کپی ترید و معامله گران تنها بر روی موجودی خود معامله می کنند اما در بروکر آلپاری معامله گر دسترسی به تمامی موجودی سرمایه گذاران دارد و استفاده از آن حساب نیاز به تسلط زیادی در مدیریت سرمایه دارد.

آیا سرمایه گذاری در لایت فارکس امن است؟

بله، بروکر لایت فارکس یکی از بهترین و معتبرترین کارگزاری های فارکس در ایران است و تحت رگوله های معتبری در حال ارائه سرویس می باشد.

درج نظر