دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس با لینک مستقیم – LiteForex MT5

15 مه 2023 -

دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس برای معامله گران فارکس

 

بروکر های فارکس از پلتفرم های مختلفی برای ارائه خدمات در بازار مالی استفاده می کنند. بروکر لایت فارکس در تمامی حساب های معاملاتی خود امکان استفاده از آخرین نسخه متاتریدر را فراهم کرده است.

معامله گران می توانند با دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس که نسخه اختصاصی شده برای این بروکر می باشد به سرور های معاملاتی فارکس متصل شوند و از امکانات جدید در متاتریدر 5 استفاده کنند.

برای دانلود متاتریدر 5 برای ویندوز می توانید از طریق این صفحه با لینک مستقیم آن را دریافت نمایید و یا با مراجعه به سایت لایت فایننس آن را دانلود کنید.

در ادامه این مطلب نحوه دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس از سایت اصلی کارگزاری و همچنین لینک دانلود متاتریدر 5 با لینک مستقیم و آموزش نصب آن را ارائه می کنیم.

بروکر لایت فارکس | لایت فایننس سایت اصلی بروکر لایت فایننس
متاتریدر 5 برای ویندوز ✅ دارد
متاتریدر 5 برای اندروید ✅ دارد
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در واتس آپ

 

آموزش نصب و دانلود متاتریدر 5 از بروکر لایت فارکس

 

جهت دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس می توانید با استفاده از سایت این بروکر اقدام کنید. برای ورود به سایت باید از فیلترشکن مناسب استفاده کنید.

در سایت اصلی لایت فایننس می توانید از طریق منوی بالای صفحه زبان آن به فارسی تغییر دهید و سپس از منوی تجارت فارکس در بالای سایت گزینه دریافت نرم افزار متاتریدر 5 کلیک کنید.

دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس

در صفحه جدید می توانید لینک های دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس برای کامپیوتر های ویندوزی و مک را مشاهده کنید.

همچنین می توانید برای گوشی های اندروید و آیفون نیز لینک متاتریدر 5 لایت فارکس را از گوگل پلی و اپ استور را مشاهده کنید. دانلود و نصب متاتریدر 5 لایت فارکس از طریق گوگل پلی و اپ استور به صورت خودکار انجام می گیرد.

اما بعد از دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس برای ویندوز بر روی آن دابل کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود بر روی دکمه Next کلیک کنید. نصب متاتریدر 5 نیز به سرعت انجام می گیرد و در نهایت بر روی دکمه Finish کلیک نمایید.

دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس

برای ورود به حساب های معاملاتی لایت فارکس در متاتریدر 5 می توانید کار خود را در نرم افزار شروع کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات ورود خود را مطابق سرور های متاتریدر 5 وارد کنید.

ثبت نام در لایت فارکس

دانلود متاتریدر 5 بروکر لایت فارکس با لینک مستقیم

 

سایت بروکر های فارکس اغلب با آی پی ایران قابل دسترسی نیست و معامله گران باید از ابزار های تغییر آی پی استفاده نمایند که باعث کاهش سرعت دانلود و دشواری برای دسترسی به سایت بروکر می شود.

با توجه به عدم دسترسی بسیاری از معامله گران به لینک دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس، در این پست لینک دانلود مستقیم آن را در اختیار شما قرار داده ایم.

در صورتی که می خواهید از متاتریدر 5 لایت فارکس برای ویندوز استفاده کنید می توانید فایل exe آن را که برای این بروکر سفارشی شده است را دانلود کنید.

همچنین می توانید برای گوشی های اندرویدی و آیفون نیز از طریق لینک دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس در گوگل پلی و اپ استور استفاده کنید.

برخی از گوشی های اندروید که دسترسی به گوگل پلی ندارند نیز می توانند با دانلود نسخه APK به صورت مستقیم متاتریدر 5 را در گوشی خود نصب نمایند.

در جدول زیر می توانید نسخه های مختلف متاتریدر 5 لایت فارکس را بر حسب سیستم عامل دستگاه خود انتخاب و دانلود نمایید.

دانلود نسخه متاتریدر 5 لایت فارکس
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود متاتریدر 5 برای ویندوز (MT5)
گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی (MT5)
اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود فایل APK اندروید لایت فارکس (MT5)
اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود نسخه آی او اس لایت فارکس (MT5)
مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاری دانلود نسخه مک او اس لایت فارکس (MT5)

سوالات متداول

لینک دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس را چگونه دریافت کنیم؟

برای دانلود متاتریدر 5 لایت فارکس می توانید از طریق این پست به صورت مستقیم و بدون نیاز به فیلترشکن استفاده کنید. همچنین در صورتی که بخواهید می توانید از طریق سایت اصلی بروکر لایت فارکس و از منوی تجارت فارکس در بالای صفحه دریافت نرم افزار متاتریدر 5 را مشاهده کنید.

آیا متاتریدر 5 لایت فارکس برای حساب سنت قابل استفاده است؟

بله در بروکر لایت فارکس می توانید با استفاده از متاتریدر 5 لایت فارکس معامله کنید.

درج نظر