بررسی کلاهبرداری لایت فارکس از ایرانیان – دیجی تریدرز

12 آوریل 2023 -

کلاهبرداری لایت فارکس شایعه یا واقعیت!

 

برخی از معامله گران کلاهبرداری لایت فارکس از معامله گران را به دلیل قوانین این بروکر در تعیین میزان اسپرد معاملات می دانند و برخی از مشتریان نیز اعلام کرده اند که لایت فارکس بدون اطلاع از مشتریان خود بابت سرویس VPS و … هزینه دریافت کرده است.

بروکر لایت فارکس قطعا یکی از بهترین بروکر هایی است که در حال حاضر در بازار ایران خدمات ارائه می کند و سابقه و خوشنامی این بروکر باعث اعتماد معامله گران زیادی به آن شده است.

سایت اصلی بروکر لایت فارکس

در سال های اخیر این بروکر برای گسترش برند خود در سایر نقاط جهان نام خود را به لایت فایننس (Litefinance) تغییر داده است و این تغییر در دامنه بروکر باعث افزایش سایت های کلاهبرداری لایت فارکس شده است.

در ادامه این مقاله به بررسی مواردی خواهیم پرداخت که از کلاهبرداری بروکر لایت فارکس حکایت دارند. در صورتی که شما هم مدارکی برای این موضوع دارید می توانید برای بررسی به پشتیبانی ما ارسال کنید.

بروکر لایت فایننس
ثبت نام در لایت فارکس
رگوله برای ایران
جزایر مارشال و FSA
مشکلات لایت فارکس 🆗 خوب
پشتیبانی تلگرام
پشتیبانی واتس آپ

 

آیا بروکر لایت فارکس کلاهبردار است؟

 

همانطور که در مورد هر بروکر فارکس دیگری نیز این مساله اتفاق می‌افتد، برخی از افراد ممکن است تصمیم به انجام کلاهبرداری در برابر اطلاعات مشتریان بگیرند. با این حال، این ادعا که بروکر لایت فارکس کلاهبرداری است، باید با دقت بررسی شود.

این بروکر از سال 2008 در حال فعالیت می باشد و معامله گران ایرانی سالهاست که از خدمات بروکر لایت فارکس استفاده می کنند.

برخی از معامله گران مدعی هستند که کلاهبرداری لایت فارکس در زمینه اسپرد های زیاد معاملات این بروکر است. البته این موضوع مربوط به سالهای قبل است و در حال حاضر اسپرد و کمیسیون در حساب های لایت فارکس کاهش زیادی داشته است.

سایت Forex Peace Army نیز گزارش مثبت از عملکرد لایت فارکس ارائه می کند و با بررسی مواردی که در این بروکر فعالیت کرده اند و در نهایت اقدام به برداشت پول از حساب بروکر انجام داده اند، معامله گری در این بروکر را موفق ارزیابی کرده است.

کلاهبرداری لایت فارکس

باید توجه داشت که لایت فارکس یک بروکر معتبر است که تحت نظارت سازمان های بین المللی مربوط به بازار های مالی است. به علاوه، بروکر لایت فارکس دارای گواهینامه‌ های معتبر از سازمان معتبری CySEC می‌باشد.

اگرچه برخی از مشتریان ممکن است از عملکرد بروکر نارضی باشند و بابت مشکلات مالی خود شکایت کنند، اما این ادعاها نشان دهنده کلاهبرداری لایت فارکس نیست و تاکنون گزارش معتبر و مستندی در این باره به دست ما نرسیده است.

همچنین، بروکر لایت فارکس در حال حاضر دارای بیش از ۵۵۰،۰۰۰ مشتری در سراسر جهان است، که این نشان دهنده اعتماد افراد به این بروکر می‌ باشد.

در نهایت، برای جلوگیری از ورود به معاملات با بروکر های ناشناخته، بهتر است همیشه از بروکر های معتبر و با اعتبار در بازار استفاده کنید و همیشه باید بررسی های لازم را قبل از انتخاب بروکر انجام دهید.

در صورتی که با مشکل لایت فارکس مواجه شده اید، می توانید مستندات خود را برای ما ارسال کنید تا آن را بررسی و پیگیری کنیم.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، پشتیبانی لایت فارکس
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

کلاهبرداری بروکر لایت فارکس واقعیت دارد؟

خیر، بسیاری از افراد به دنبال مقصر ضرر های مالی خود هستند و از همین مساله برای اتهام به بروکر های معتبر استفاده می کنند. تاکنون مستندات معتبری درباره کلاهبرداری لایت فارکس به دست ما نرسیده است.

در صورت بروز مشکل در لایت فارکس چی کار کنیم؟

معامله گرانی که در بروکر لایت فارکس با مشکل مواجه شده اند می توانند از طریق پشتیبانی لایت فارکس با کارشناس تماس بگیرند. سایت دیجی تریدرز به صورت 24 ساعت خدمات پشتیبانی ویژه به معامله گران در لایت فارکس ارائه می کند.

درج نظر