آموزش برداشت از آی سی ام بروکرز با تاپ چنج – چگونه از ICM Brokers برداشت کنیم

19 ژوئن 2023 -

نحوه برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

 

بروکر آی سی ام بروکرز یکی از بروکر های قدیمی در بازار فارکس است که در میان سرمایه گذاران بازار تهران به بروکر معاملات طلا و نفت شناخته می شود.

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج از طریق کابین شخصی این بروکر فراهم شده است و معامله گران می توانند برای برداشت ریالی یا دلاری سرمایه خود از طریق تاپ چنج اقدام کنند.

بروکر آی سی ام به دلیل اسپرد پایین در نماد های محبوبی مثل طلا و شاخص داوجونز بسیار مورد استفاده معامله گران و سرمایه گذاران بزرگ قرار گرفته است.

جهت واریز و برداشت آی سی ام بروکرز با تاپ چنج می توانید به راحتی انتقال پول را انجام دهید. صرافی تاپ چنج یکی صرافی های بین المللی است که دارای درگاه بانکی در ایران می باشد.

در این پست نحوه برداشت پول از حساب آی سی ام بروکرز با تاپ چنج را ارائه کرده ایم. در صورتی که برای کار با این بروکر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید می توانید با واحد پشتیبانی ما در تماس باشید.

بروکر آی سی ام بروکرز ثبت نام در ICM Brokers
رگوله برای ایرانیان VFSC
برداشت با تاپ چنج دارد
متاتریدر 4 دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

کیف پول دلاری در تاپ چنج

 

برای برداشت از حساب بروکر آی سی ام بروکرز به تاپ چنج باید در این صرافی ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل نمایید. سپس از شماره حساب کیف پول دلاری برای برداشت از بروکر آی سی ام استفاده نمایید.

استفاده از تاپ چنج برای واریز و برداشت بروکر آی سی ام بروکرز بدون کارمزد می باشد. پس از برداشت دلاری از حساب آی سی ام بروکرز می توانید آن را از طریق تاپ چنج به صورت برداشت ریالی در حساب ایران دریافت نمایید.

پس از ورود به کابین صرافی تاپ چنج از منوی سمت راست خود بر روی گزینه کیف پول کلیک کنید و از زیر منوی آن بر روی گزینه کیف پول های من کلیک کنید.

کیف پول دلاری تاپ چنج

صرافی تاپ چنح برای تمامی معامله گران به صورت پیش فرض کیف پول ریالی و دلاری ایجاد کرده است. در پایین کیف پول دلاری خود می توانید شماره حساب آن را مشاهده کنید.

برای برداشت از آی سی ام بروکرز باید از شماره حساب کیف پول دلاری تاپ چنج استفاده کنید.

 

چگونه از آی سی ام بروکرز برداشت کنیم

 

در بروکر آی سی ام بروکرز امکان برداشت وجه از طریق صرافی تاپ چنج ارائه می شود. صرافی تاپ چنج یکی از معتبرترین صرافی های بین المللی است که ایرانیان برای معاملات فارکس از درگاه واریز و برداشت آن استفاده می کنند.

بروکر آی سی ام یکی از بروکر هایی است که با محوریت آی بی های محلی فعالیت می کند. برای دریافت خدمات ویژه ایرانیان از طریق نمایندگی آی سی ام در دیجی تریدرز ثبت نام کنید تا خدمات اختصاصی و جذاب این بروکر را دریافت کنید.

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

پس از ثبت نام در بروکر آی سی ام وارد سایت اصلی آن شوید و برای ورود به کابین شخصی خود بر روی دکمه Client Area کلیک کنید.

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

در صفحه بعد شماره حساب یا شماره لاگین متاتریدر خود را وارد کنید و سپس پسورد ورود به حساب را وارد نمایید. در نهایت بر روی دکمه Sign in کلیک کنید.

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

پس از ورود به کابین شخصی خود، از قسمت منوی سمت چپ خود بر روی Withdraw Funds کلیک کنید و از زیر مجموعه آن نیز گزینه Withdraw Funds را انتخاب کنید.

در صفحه بعد فرم مربوط به برداشت از آی سی ام بروکرز را مشاهده می کنید. برای برداشت آی سی ام بروکرز به تاپ چنج موارد زیر را به ترتیب وارد کنید :

  • شماره حساب متاتریدر خود را وارد کنید
  • نام خود را وارد کنید (اختیاری)
  • روش برداشت خود را Top Change قرار دهید
  • شماره کیف پول دلاری تاپ چنج خود را وارد کنید
  • مبلغ مورد نظر خود را برای برداشت از تاپ چنج وارد کنید
  • مبلغ برداشت از حساب خود را به صورت حروف بنویسید (اختیاری)
  • تاریخ برداشت از حساب خود را وارد کنید (اختیاری)

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

پس از پر کردن موارد بالا، بر روی دکمه Submit کلیک کنید.

برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج

در صفحه بعد پیغام برداشت موفقیت آمیز از حساب آی سی ام بروکرز را به شما نمایش می دهد. درخواست شما پس از بررسی توسط آی سی ام بروکرز به کیف دلاری تاپ چنج واریز خواهد شد.

در صورتی که برای برداشت از حساب آی سی ام با مشکلی مواجه شده اید و یا نیاز به راهنمایی دارید می توانید همین حالا با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

آیا برداشت از آی سی ام بروکرز به تاپ چنج امکان پذیر است؟

بله معامله گران در بروکر آی سی ام می توانند برای برداشت پول از روش تاپ چنج استفاده کنند.

درج نظر