معرفی بروکر آی سی ام بروکرز – ICM Brokers برای ایرانیان

17 فوریه 2023 -

بررسی بروکر آی سی ام بروکرز🥇 ICM Brokers

 

بروکر آی سی ام بروکز با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در بازار فاکس ایران جزو قدیمی ترین کارگزاری ها است و معامله گران آن همانند امکانات و ویژگی های این بروکر خاص و ویژه هستند.

کارگزاری آی سی ام بروکرز در جزیره ی «پورت ویلای وانوئاتو» به ثبت رسیده است و دفتر اصلی خدمات به معامله گران آن در دبی امارات مشغول فعالیت می باشد.

تفاوت این بروکر با سایر بروکر های فارکس در نحوه ارائه خدمات به مشتریان خود نیاز سنجی از طریق معرفی کنندگان رسمی آن است.

این بروکر در سراسر جهان از طریق معرفی کنندگان رسمی یا همان آی بی (IB) ، خدمات خود را متناسب با نیاز های معامله گران آن کشور را ارائه می کند.

بنابراین ممکن است اطلاعاتی که در سایت رسمی این کارگزاری فارکس اعلام شده است، با خدماتی که به کشور ایران ارائه می کند، متفاوت است!

بروکر خوشنام آی سی ام بروکرز به خاطر روش سنتی خود در بازار فارکس ایران توانسته است معامله گران طلا و دلار را در بازار تهران به سمت خود بکشاند.

برای آشنایی با بهترین امتیازات و امکانات جالب این بروکر می توانید با مراجعه به پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز (IB رسمی بروکر) همه خدمات مربوط به افتتاح حساب و بونوس های معاملاتی و سایر خدمات مربوط به این بروکر را به صورت اختصاصی دریافت نمایید.

📈 نام بروکر آی سی ام بروکرز 🎖️ ICM Brokers
💫 سایت اصلی بروکر💫 ✨ ثبت نام در ICMB
🪙 رگوله برای ایرانیان 🛡️ جزیره وانوئاتو VFSC و سنت وینست
📲 پلتفرم های معاملاتی 💻 متاتریدر 4
💰 شارژ حساب و برداشت 💵 نقدی در تهران، تاپ چنج، پرفکت مانی، ارز دیجیتال
🚀 حداقل واریزی 💸 50 دلار
📑 حساب دمو ✔️ دارد
🇮🇷 پشتیبانی به زبان فارسی ✔️ دارد
👳‍♂️ حساب اسلامی (بدون سوآپ) ✔️ دارد
📊 اجازه اسکالپ ✔️ دارد
🗳️ کپی تریدینگ ✔️ دارد
☎️ پشتیبانی تلگرام تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
📞 پشتیبانی واتس آپ واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

💡 توجه : خدمات و مطالب ارائه شده در این مقاله، مخصوص به معامله گرانی است که از طریق آی بی رسمی ما (مجموعه دیجی تریدرز) در بروکر آی سی ام بروکرز اقدام به افتتاح حساب نمایند. همچنین توجه داشته باشید که این بروکر به زودی تغییراتی در شرایط برنامه کار خود اعمال خواهد کرد.

برای دریافت آخرین اطلاعات در مورد این بروکر همین حالا می توانید جهت مشاوره و ثبت نام در تلگرام و واتس آپ با مشاورین خود تماس بگیرید!

 

بررسی آی سی ام بروکرز (ویدیو)

 

 

بررسی بروکر آی سی ام بروکرز؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

انواع حساب های معاملاتی در آی سی ام بروکرز

 

بروکر آی سی ام، 3 نوع حساب معاملاتی زیر ارائه می کند:

 • حساب استاندارد
 • حساب پرایم
 • حساب کریپتو (برای ارزهای دیجیتال)

حداقل اندازه هر معامله در حساب پرایم و استاندارد در آی سی ام بروکز 0.01 لات می باشد و حداکثر اندازه معاملات 100 لات است و معامله گران می توانند از طریق پلتفرم محبوب متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز به حساب خود دسترسی پیدا کنند.

در ادامه شرایط و ویژگی های هر یک از حساب ها بیان شده است :

حساب استاندارد (Standard)
حساب پرایم (Prime)
حداقل واریزی : 100 دلار حداقل واریزی : 100 دلار
لوریج ثابت تا 1:400 لوریج ثابت تا 1:200
اسپرد ثابت از 2 پیپ اسپرد متغیر از 1.6 پیپ
افتتاح حساب آی سی ام بروکر افتتاح حساب آی سی ام بروکرز

 

حساب استاندارد در آی سی ام بروکرز

 

هر معامله گری با حساب استاندارد آی سی ام بروکز در این کارگزاری فعالیت کرده است که برای شروع به کار با این حساب حداقل با 50 دلار می توانید واریز نمایید.

اسپرد حساب استاندارد به صورت ثبات است و از 2.0 پیپ می باشد. اسپرد طلا در این حساب 3.0 پیپ می باشد و شاخص ها و نفت 1.0 پیپ می باشد. البته در این حساب بابت معاملات شاخص ها ( داوجونز ) و نفت 2.0 پیپ کمیسیون هم حساب خواهد شد.

لوریج حساب استاندارد آی سی ام بروکرز در همه شرایط بازار مثل زمان انتشار اخبار ثابت است که یکی از ویژگی های ممتاز این بروکر برای معامله گران می باشد در حالی که اغلب بروکر ها در شرایط نوسان های شدید بازار از ارائه لوریج های بالا خودداری می کنند.

لوریج حساب هایی که موجودی آن ها کمتر از 2000 دلار است در جفت ارزهای فارکس 1:200 است اما در صورت درخواست معامله گران از مجموعه ما قابلیت ارتقای اهرم یا لوریج تا 1:400 می باشد.

برای حساب های با موجودی بیشتر از 2000 دلار و کمتر از 6000 دلار لوریج معاملات جفت ارزهای فارکس 1:200 می باشد و برای موجودی های بالای 6000 دلار لوریج 1:100 امکان پذیر است. لوریج معاملات مربوط به شاخص ها و کالا در این حساب 1:100 می باشد.

آی سی ام بروکرز برای حدود سود و زیان این حساب گارانتی ارائه می کند اما این حدود در آخر شب جمعه حذف خواهد شد و می بایست معامله گران در صورتی که می خواهند برای هفته ی معاملاتی بعد معامله باز داشته باشند باید دوباره حد ضرر و حد سود خود را تنظیم نمایند.

حساب استاندارد آی سی ام بروکرز به صورت پیش فرض حساب اسلامی یا بدون بهره شبانه می باشند.

 

حساب پرایم در آی سی ام بروکرز

 

برای افتتاح حساب پرایم آی سی ام بروکرز باید ابتدا یک حساب استاندارد در این بروکر باز کنید و سپس آن را به حساب پرایم ارتقا دهید. حداقل واریزی برای شروع به کار در این حساب  50 دلار است.

اسپرد حساب پرایم آی سی ام بروکرز شناور است و از «1.6 پیپ» شروع می شود. اسپرد معاملات طلا «2.5 پیپ» است و و شاخص ها و نفت «1 پیپ» است. البته معاملات شاخص و نفت شامل 2 پیپ کمیسیون می باشد.

لوریج یا اهرم معاملاتی در حساب پرایم برای جفت ارزهای فارکس 1:200 می باشد و شاخص ها و نماد کالاها «1:100» می باشد. لوریج این حساب نیز ثابت است و در شرایط نوسانات شدید در بازار از میزان آن کاسته نخواهد شد.

همچنین در این حساب مشابه حساب استاندارد، حدود سود و زیان در گارانتی شده است اما بروکر آی سی ام این حدود را در آخر جمعه شب، حذف نمی شود. این حساب برای معاملات لحظه ای در قیمت های بازار و همچنین برای انجام معاملات با ربات های معامله گر مناسب می باشد.

این حساب مشابه حساب استاندارد برای ایرانیان به صورت پیش فرض حساب اسلامی یا بدون بهره شبانه می باشد و محدودیت زمانی ندارد.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

آموزش تصویری 📸 ثبت نام در آی سی ام بروکرز 🔥 ICM Capital

 

برای افتتاح حساب در ICM Brokers باید از طریق نماینده رسمی ( IB ) اقدام کنید تا بتوانید از مزایای زیادی که این بروکر فقط از این طریق ارائه می کند، استفاده نمایید.

در حقیقت معامله گران در این بروکر فقط بر روی انجام معاملات تمرکز دارند و می توانند ما بقی کارهای خود از جمله ثبت نام در بروکر را به راحتی از طریق پشتیبانی مجموعه ما انجام دهند.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب در آی سی ام بروکرز شامل موارد زیر می باشد :

 • تصویر واضح از یک کارت شناسایی معتبر
  (شامل یکی از موارد: شناسنامه، گواهینامه، کارت پایان نامه، گذرنامه، کارت ملی، کارت اقامت برای ایرانیان خارج از کشور)
 • شماره تماس
 • آدرس ایمیل

 

⚠️ توجه کنید که طبق قوانین بروکر آی سی ام، امکان افتتاح حساب برای هر فرد فقط یک بار امکان پذیر است و در مواردی که اسامی مشابه وجود داشته باشد نیز گاهی مشکلاتی برای افتتاح حساب پیش می آید. همچنین امکان تغییر آی بی نیز وجود ندارد!

 

ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

در صورتی که با چنین مشکلاتی مواجه شدید می توانید از طریق کارت شناسایی یکی از نزدیکان خود مثل همسر یا خواهر و برادر برای افتتاح حساب اقدام کنید. توجه داشته باشید که کلیه عملیات واریز و برداشت و سایر درخواست ها از جانب خود شما انجام خواهد شد.

برای افتتاح حساب در آی سی ام بروکرز می توانید به یکی از روش های زیر با مجموعه ما در ارتباط باشید:

مشاورین امین و مجرب شما در مجموعه دیجی تریدرز در سریع ترین زمان ممکن افتتاح حساب شما را انجام خواهند داد و همه امکانات لازم برای شروع معامله گری را در اختیارتان خواهند گذاشت.

بعد از اینکه افتتاح حساب برای شما انجام شد یک ایمیل فعال سازی، از سمت بروکر آی سی ام ارسال خواهد شد، که نیاز است با استفاده از فیلتر شکن (VPN) بروی آن کلیک کنید تا مشخصات حساب خود را دریافت کنید.

همچنین اطلاعات لازم برای به صورت یک فایل آموزشی پی دی اف در اختیار شما قرار خواهد گرفت و نرم افزار متاتریدر 4 به همراه سایر ابزار های تحلیلی و سیگنال های اختصاصی مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

علاوه بر مزایای جذابی که بعد از ثبت نام می توانید از بروکر آی سی ام بروکرز دریافت نمایید، از خدمات مربوط به نرم افزار سیگنال خرید و فروش اختصاصی و سایر خدمات گسترده در زمینه ریبیت و کش بک از طریق مجموعه ما بهره مند شوید.

 

واریز 🚀 برداشت حساب در بروکر آی سی ام بروکرز

 

معامله گرانی که از طریق مجموعه ما افتتاح حساب می کنند، می توانند برای واریز و برداشت در بروکر آی سی ام بروکرز از روش های متنوعی را استفاده کنند.

واریز و برداشت آی سی ام بروکرز ، واریز ریالی آی سی ام بروکرز ، تاپ چنج آی سی ام بروکرز

روش های واریز و برداشت در آی سی ام بروکرز (ICMB) شامل موارد زیر است:

 • ارز های دیجیتال شامل : بیت کوین، اتریوم، تتر، ریپل، بیت کوین کش و ترون؛
 • صرافی تاپ چنج؛
 • تحویل حضوری در تهران و سایر کشور ها مثل ترکیه، گرجستان، اکراین، امارات و کانادا؛
 • کیف پول الکترونیکی وبمانی؛
 • کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی؛
 • حواله های مانی گرام یا وسترن یونیون (برای ایرانیان مقیم خارج از کشور).

 

واریز به آی سی ام بروکر از تاپ چنج

آموزش واریز به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

معامله گران ایرانی برای واریز به آی سی ام بروکرز می توانند از درگاه ریالی تاپ چنج استفاده نمایند. در کابین شخصی بروکر ICM Brokers می توانید از طریق روش واریز با TC Pay به راحتی حساب معاملاتی خود را شارژ کنید.

شارژ آی سی ام با تاپ چنج

 

آیا آی سی ام بروکرز معتبر است؟ 🏛️ رگوله آی سی ام بروکرز ICM Brokers

 

رگوله آی سی ام بروکرز در جزیره وانوئاتو ( VFSC ) به ثبت رسیده است اما همه ی معامله گران بازار فارکس می دانند که هیچ بروکری که دارای رگوله معتبر جهانی باشد نمی تواند به ایرانیان سرویس ارائه کند.

بنابراین این موضوع نمی تواند برای مشتریان ایرانی، ملاک اعتبار یک کارگزاری قرار بگیرد و تفاوتی از این لحاظ در بین بروکر ها وجود ندارد.

اعتبار آی سی ام بروکرز ، رگولاتوری آی سی ام بروکرز ، بروکر معتبر آی سی ام

سابقه و خوشنامی یک بروکر در ایران مهمترین ملاک معامله گران بازار فارکس برای انتخاب بروکر مناسب می باشد. بروکر معتبر آی سی ام بروکرز نیز توانسته است رضایت معامله گران ایرانی را در طول بیش از ۱۶ سال حضور در بازار ایران به خود جلب نماید و حجم زیادی از سرمایه های ایرانیان در این بروکر در گردش است.

بروکر ICMb تمام سپرده های معامله گران خود را نزد موسسات مالی دارای جایگاه بالا به صورت تضمین شده نگهداری می کند که موجب امنیت مالی برای این بروکر شده است.

لازم به ذکر است که تجربه ی معامله گران مجموعه ما، که برخی دارای مبالغ چند صد هزار دلاری هستند و سود های بزرگی در بازار کسب نموده اند حاکی از امنیت و رضایت کامل آنها در واریز و برداشت و انجام معاملات در این بروکر می باشد.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

اسپرد 🎯 کمیسیون معاملات در آی سی ام بروکرز

 

با توجه به اینکه اکثر مشتریان آی سی ام بروکرز در بازار تهران به صورت سنتی علاقه مند به معاملات طلا ، نفت و شاخص ها هستند، این بروکر با اسپرد ثابت و پایین خود بهترین گزینه برای آنان می باشد.

مزیت منحصر به فرد این بروکر با اسپرد فیکس در سایر بروکر های بازار فارکس در اسپرد ثابت ICMb در زمان نوسانات شدید و انتشار اخبار هست.

اسپرد ثابت آی سی ام بروکرز ، معاملات طلا در آی سی ام بروکرز ، شاخص داوجونز در آی سی ام بروکرز

حساب استاندارد آی سی ام برای معاملات جفت ارزهای فارکس اسپرد ثابت از ۲ پیپ را ارائه می کند و در حساب پرایم به صورت شناور از 1.6 پیپ ارائه می شود. برای معاملات طلا در حساب استاندارد نیز ۳ پیپ اسپرد ثابت وجود دارد اما در حساب پرایم اسپرد ثابت آن ۲.۵ پیپ می باشد

اسپرد معاملات نفت و شاخص ها مثل داوجونز در حساب های آی سی ام بروکرز دارای اسپرد ۱ پیپ می باشد اما این معاملات دارای کمیسیون ۲ پیپ نیز می باشند.

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

نماد های معاملاتی در آی سی ام بروکرز

 

بروکر آی سی ام نماد های متنوعی را در بازار فارکس به مشتریان خود ارائه می کند که از طریق حساب خود در متاتریدر 4 قابل دسترس برای معامله گران می باشد. بیش از ۱۰۰ نماد معاملاتی محبوب در این بروکر شامل موارد زیر می باشد :

 • نماد جفت ارز های فارکس شامل جفت ارزهای اصلی و فرعی وکراس
 • CFD سهام شرکت های بزرگ مثل ماکروسافت، نوکیا، سیسکو و …
 • معاملات فیوچرز
 • فلزات گرانبها شامل : طلا و نقره
 • معاملات شاخص های مثل داوجونز و نزدک
 • معاملات کالا و انرژی مثل نفت خام، نفت برنت و گاز
 • ارز های دیجیتال : بیت کوین، اتریوم و …

 

ایجاد حساب دمو در آی سی ام بروکرز

 

اغلب بروکر ها امکان ایجاد حساب دمو را در اختیار معامله گران خود گذاشته اند تا آنها قبل از ورود سرمایه اصلی خود به بازار بتوانند با محیط کاربری و معاملات در آن بروکر آشنا شوند.

در صورتی که بخواهید حساب دمو آی سی ام بروکرز را برای خود افتتاح کنید می توانید از طریق پشتیبانی مجموعه ما اقدام کنید.

توجه داشته باشید که این حساب با حساب واقعی در بازار بسیار متفاوت است و نمی تواند معیار خوبی برای ارزیابی زیان یا سود ده بودن معامله گر در بازار باشد.

به ویژه آنکه معامله گران برای انجام تست با موجودی های بالا از حساب دمو استفاده می کنند و از نظر روانشناسی معاملات که اهمیت بسیار بالایی در انجام معاملات دارد دچار احساسات کاذب می شوند.

حساب دمو جهت تست اولیه بر روی ربات های معامله گر می تواند مفید باشد. البته معامله گران برای تست استراتژی خود و یا ربات اکسپرت فارکس در آی سی ام بروکرز می توانند از مزیت افتتاح حساب با مبالغ پایین این بروکر برای انجام معاملات در بازار واقعی نیز بهره ببرند.

 

مزایا ⚖️ معایب آی سی ام بروکرز در یک نگاه

 

👍 مزایای آی سی ام بروکرز :

 • پشتیبانی زبان فارسی برای ایرانیان
 • امکان معاملات در نسخه محبوب متاتریدر 4 آی سی ام
 • تنوع روش های شارژ و برداشت از حساب
 • قابلیت معاملات بدون سوآپ یا بهره شبانه
 • گارانتی حد سود و ضرر
 • لوریج ثبات در زمان انتشار اخبار و نوسانات بازار
 • افتتاح حساب آسان
 • سابقه خوشنامی و اعتبار بالا در بین معامله گران
 • اسپرد پایین برای معاملات طلا و نفت
 • سادگی و سنتی بودن امکانات معاملاتی
 • سرعت بالای انجام معاملات

 

👎 معایب آی سی ام بروکرز :

 • طراحی سایت و کابین شخصی ضعیف
 • تنوع کم در پلتفرم های معاملاتی

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

دانلود متاتریدر 4 بروکر آی سی ام بروکرز 💻 پلتفرم معاملاتی ICM Brokers

 

تمامی معامله گران در بروکر آی سی ام می توانند از طریق پلتفرم محبوب متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز به حساب معاملاتی خود دسترسی پیدا کنند و به انجام معاملات بر روی ارزهای متنوع بازار بپردازند.

دانلود آی سی ام بروکرز ، متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز ، متاتریدر 5 آی سی ام بروکرز ، دانلود موبایل آی سی ام بروکرز

با توجه به اینکه متاتریدر 4 سرعت بالایی در انجام معاملات دارد و امکان استفاده از ابزار های متنوع مورد نیاز معامله گران را، در اختیار آنان قرار می دهد، در بین معامله گران بازار فارکس بسیار محبوب و کاربردی است.

از این روی با وجود آنکه نسخه متاتریدر 5 نیز ارائه شده است اما همچنان بسیاری از معامله گران متاتریدر 4 را ترجیح می دهند.

کارگزاری آی سی ام بروکرز نیز با توجه به نیاز های واقعی معامله گران خود و تمایل آنها به استفاده از نسخه ی متاتریدر 4، یکی از بهترین پلتفرم های معاملاتی را در اختیار آنان قرار داده است و نمی توان گفت عدم پشتیبانی از نسخه متاتریدر 5 جزو معایب این بروکر محسوب می شود.

دانلود نرم افزار های مربوط به بروکر آی سی ام بروکرز
دانلود متاتریدر 4 آی سی ام بروکرز
دانلود نرم افزار موبایل بروکر ICM Brokers
ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر ویندوز ICM Brokers ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز ، دانلود آی سی ام بروکرزدانلود برنامه موبایل از گوگل پلی ICMB
گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریمتاتریدر اندروید از گوگل پلی ICM Brokers ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز ، دانلود آی سی ام بروکرزدانلود فایل APK اندروید آی سی ام بروکرز
اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود مستقیم فایل APK برای اندروید ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز ، دانلود آی سی ام بروکرزدانلود نرم افزار آی او اس از اپ استور ICMB
اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود متاتریدر آی او اس (اپل) ICM brokers وب تریدر دیجی تریدرز ، ورود به وب تریدرورود به وب ترمینال آی سی ام بروکرز


اهرم معاملاتی آی سی ام بروکرز | آیا لوریج ICM Brokers پایین است

 

لوریج یا اهرم معاملاتی در کارگزاری هایی مثل آی سی ام بروکرز به عنوان اعتبار یا وامی محسوب می شود که بروکر در اختیار معامله گر خود می گذارد تا بتواند با سرمایه پایینی که دارد بتواند سود بیشتری کسب کند اما از طرف دیگر ریسک معاملات را نیز افزایش می دهد.

رگولاتوری های معتبر جهانی در کشور های پیشرفته، اجازه استفاده از لوریج های بسیار بالا را به بروکر ها نمی دهند.

چرا که این موضوع معاملات را به قماری برای برد و باخت تبدیل می کند و با کوچکترین نوسان در بازار معاملات بسته نیز خواهد شد و معامله گران آن بروکر نیز همه ی موجود حساب خود را از دست خواهند داد.

با توجه به اینکه معامله گران ایرانی آی سی ام بروکرز در اغلب موارد با حجم بالایی در این بروکر فعالیت می کنند و به دنبال معاملات هوشمندانه و با ریسک و هزینه پایین هستند، نیازی به استفاده از لوریج های سه رقمی ندارند اما با این حال این بروکر به طور معمول اهرم 1:200 را در اختیار معامله گران قرار داده است.

البته برخی با اشاره به لوریج پایین این بروکر این مساله را به عنوان مشکلات آی سی ام بروکرز مطرح می نمایند در حالی که طبق بیان گذشته این مساله نشان از حسن توجه بروکر برای جلوگیری از معاملات احساسی و صیانت از موجودی حساب های مشتریانش دارد.

تفاوت آی سی ام بروکرز با بروکر های دیگر در ارائه لوریج معاملاتی ثابت در همه شرایط بازار می باشد. اغلب بروکر ها در زمان انتشار اخبار و مشخص بودن جهت حرکت قیمت، اجازه استفاده از لوریج های بالا را به مشتریان نمی دهند در حالی که لوریج آی سی ام بروکرز در همه شرایط ثابت و واقعی می باشد.

معامله گران در حساب های پرایم برای جفت ارزهای فارکس حداکثر از لوریج 1:200 می توانند استفاده کنند اما در حساب استاندارد با توجه به موجودی حساب آنها لوریج متفاوتی را دریافت می کنند :

 • برای معامله گران با موجودی کمتر از 2000 دلار حداکثر لوریج 1:400 می باشد
 • برای معامله گرانی با موجودی کمتر از 6000 دلار حداکثر لوریج 1:200 می باشد
 • برای معامله گرانی با موجودی بیش از 6000 دلار حداکثر لوریج 1:100 می باشد

 

البته شایان ذکر است که در صورت درخواست معامله گرانی که حجم موجودی آنها کمتر از 2000 دلار است، امکان افزایش لوریج تا 1:400 به صورت اختصاصی در مجموعه ما امکان پذیر می باشد. حداکثر لوریج در حساب های آی سی ام بروکرز برای معاملات شاخص ها و نفت 1:100 می باشد.

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

پشتیبانی فارسی 🇮🇷 خدمات سایت در بروکر آی سی ام بروکرز

 

پشتیبانی مشتریان آی سی ام بروکرز هر هفته از روز دوشنبه تا جمعه در ساعات کاری در دسترس معامله گران می باشد. به طور کلی می توان گفت خدمات پشتیبانی خود سایت برای مشتریان ضعیف عمل می کند.

اما با توجه به اینکه این بروکر با محوریت معرف های رسمی یا همان آی بی های خود در کشور های مختلف از جمله ایران خدمات ارائه می کند می توان گفت مراجعه به پشتیبانی یک معرف رسمی خود مشکل معامله گران این بروکر را راحتتر حل می کند.

معامله گرانی که از طریق مجموعه ما اقدام به افتتاح حساب می کنند می توانند از راه های زیر با واحد پشتیبانی ایرانی تماس بگیرند و در اسرع وقت مشکل خود را حل نمایند :

 • پشتیبانی تلفنی
 • چت زنده
 • پشتیبانی ایمیل
 • تلگرام
 • واتس آپ

 

وبسایت بروکر ICM Brokers نیز از زبان فارسی پشتیبانی می کند اما به روز رسانی آن کم است و دارای مشکلاتی است. همچنین برخی از اطلاعات آن برای معامله گران ایران تغییر پیدا کرده است و ممکن است شما را دچار اشتباه کند. برای ورود به این سایت باید از ابزار تغییر آی پی یا فیلتر شکن استفاده نمایید.

کابین شخصی آی سی ام بروکرز به غیر امکان مشاهده ی اطلاعات شناسایی امکانات دیگری ارائه نکرده است و به همین خاطر برخی می گویند این بروکر کابین شخصی ندارد. برای افتتاح حساب و اطلاع از وضعیت واریز و برداشت در این بروکر می توانید با استفاده از متاتریدر اقدام نمایید.

 

بونوس های معاملاتی در آی سی ام بروکرز 💖 ریبیت آی سی ام بروکرز

 

بروکر ای سی ام بروکرز در حال حاضر هیچ بونوس یا ریبیتی را به مشتریان خود ارائه نمی کند اما معامله گرانی از طریق آی بی مجموعه ما اقدام به افتتاح حساب نموده اند جهت کسب رضایتمندی بیشتر و ارتقای کیفیت خدمات خود در ازای هر لات معامله 5 دلار ریبیت پرداخت می کند.

به عنوان مثال اگر یک معامله بر روی ارزها یا طلا به ارزش 10 لات انجام بگیرد، مبلغ 50 دلار نیز بابت ریبیت دریافت خواهد کرد و معامله گر به راحتی می تواند آن را برداشت یا معامله نماید.

این مبالغ به صورت ماهیانه محاسبه می شود و در ابتدای هر ماه به حساب معامله گران واریز می گردد. این ریبیت برای همه معامله گران مجموعه ما بابت معاملات تمامی نماد های ای سی ام بروکرز پرداخت می شود.

 

بونوس آی سی ام بروکرز

بونوس واریز آی سی ام بروکرز

بونوس آی سی ام بروکرز یکی از جذاب ترین بونوس های فارکسی می باشد که معامله گران می توانند با شرایط آسان آن را دریافت نمایند.

امکان برداشت راحت در بونوس آی سی ام یکی از جذابیت های آن است. این پروموشن ICM بعد از مدت ها دوباره با شرایط مشابه ارائه می شود.

برای آشنایی با شرایط بونوس های حساب پرایم و استاندارد آی سی ام می توانید پست زیر را مطالعه کنید.

به زودی

 

جهت دریافت بونوس و طرح های تشویقی آی سی ام بروکرز دیگر با پشتیبانی مجموعه ما تماس بگیرید.

همچنین معامله گران مجموعه ما در این بروکر بابت انجام عملیات واریز و برداشت از حساب خود از امکان کمیسیون رایگان برخوردار خواهد بود.

 

مزایای️ 👔 آی بی رسمی ای سی ام بروکرز 🔮

 

با توجه به اینکه کارگزاری ام سی ان بروکرز در ارائه خدمات به معامله گران محوریت زیادی بر عهده ی معرف رسمی یا IB ایجاد کرده است، در این قسمت به مزایای استفاده از آی بی معتبر همچون مجموعه ما نسبت به حالت عادی می پردازیم.

یکی از جذاب ترین مزایای استفاده از آی بی مجموعه ما ریبیت یا کش بک ( Cash back ) معاملاتی است که این امکان به هیچ وجه در خود بروکر ارائه نمی شود. برای سهولت مقایسه، مهمترین مزایای مربوط به استفاده را در جدول زیر ارائه کرده ایم.

مزیت ها از طریق آی بی ما ICM Brokers
ریبیت یا کش بک ریبیت 5 دلاری به ازای هر لات هیچ ریبیتی ارائه نمی شود
حداقل واریز اولیه 100 دلار 300 دلار
حداقل واریز 50 دلار 300 دلار
حداقل برداشت 50 دلار 150 دلار
روزهای واریز در همه ایام هفته (کمتر از یک ساعت) دوشنبه تا جمعه (غالبا بیش از ۱ ساعت)
روش های واریز به ۸ روش متنوع (نقدی، ریالی، تتر و..) ریالی
روش های برداشت به ۸ روش متنوع (نقدی، ریالی، تتر و..) ریالی
تایم پشتیبانی آنلاین در همه ایام هفته (پاسخگویی سریع) دوشنبه تا جمعه (غالبا بالای ۱۵ دقیقه)
کمیسیون برداشت برداشت بدون کمیسیون (رایگان) برداشت با 2 درصد کمیسیون
امکان انتقال وجه بین بروکر ها دارد – بدون کارمزد ندارد
حداکثر لوریج 1:400 1:200
آموزش تحلیل تکنیکال دارد ندارد
نرم افزار سیگنال دهی برای معامله گران دارد ندارد

 

ارتباط با پشتیبانی فارکس ، کارشناس فارکس و ارز دیجیتال ، مشاوره رایگان فارکس
ثبت نام آی سی ام بروکرز ، افتتاح حساب آی سی ام بروکرز ، کش بک آی سی ام بروکرز

 

مقایسه ⚔️ برتری های آی سی ام بروکرز با سایر بروکر های فارکس

 

آی سی ام بروکرز ( ICM Brokers ) به دلیل اینکه امکانات خاصی به معامله گران ایرانی ارائه کرده است مزیت های خاصی برای رقابت با سایر کارگزاری های فارکس دارد و تجربه ای متفاوت برای معامله گران بازار فارکس ایجاد می کند.

مزایا آی سی ام بروکرز ، معاملات شاخص در آی سی ام بروکرز ، گارانتی حد سود و زیان آی سی ام بروکرز

در این قسمت به مقایسه کلی این ویژگی ها با آپشن های سایر بروکر ها پرداخته ایم :

 • اسپرد ثابت از ۳ پیپ در طلا که در سایر بروکر ها از 5 تا 7 پیپ شروع می شود و تا 20 پیپ متغیر است.
 • لوریج ثابت 1:100 در معاملات شاخص و نفت که در غالب بروکر ها لوریج 1:25 الی 1:50 ارائه شده است.
 • گارانتی حد سود و حد ضرر که در هیچ بروکری ارائه نمی شود.
 • امکان معاملات اسکالپ با سرعت بالا و حجم بالا بدون محدودیت که در برخی از بروکر ها مجاز نیست.
 • بدون نرخ بهره شبانه یا سوآپ فری ( Swap-free ) که در تمامی بروکر ها این امکان حداکثر برای یک هفته ارائه می شود.
 • بدون ریکوت و تغییر قیمت ویژه ی معاملات حین اخبار و نوسانات شدید که در بروکر های دیگر ارائه نمی شود.
 • امکان واریز نقدی در تهران و کشور های دیگر نظیر ترکیه، گرجستان، امارات و …

 

جمع بندی جامع ⛳️ بروکر آی سی ام بروکرز

 

کارگزاری آی سی ام بروکرز یک بروکر سنتی در بین معامله گران بازار تهران است که به مرور توانست جای خود را بین معامله گران زیادی باز کند و به رقابت با بروکر هایی همچون آلپاری بپردازد. البته مدل کار این بروکر بسیار با سایرین متفاوت است و سبک خاصی برای فعالیت خود در بازار ایران دارد.

علیرغم اینکه به دلیل نبود کابین شخصی در این بروکر و امکانات سایت مناسب برخی از کلاهبرداری آی سی ام بروکرز حرف به میان می آوردند اما تجربه دو دهه فعالیت و خوشنامی بین معامله گران بزرگ بازار فارکس ایران این ادعا را به طور کامل رد می کند.

بومی سازی امکانات و ویژگی های حساب ها برای معامله گران ایرانی نیز از نکات مثبتی است که این بروکر در مقایسه با سایر کارگزاری ها دارد.

اهمیت توجه به این مسائل زمانی بیشتر دیده می شود که تجربه کار با بروکر هایی نظیر فیبوگروپ یا روبوفارکس را داشته باشید که کمترین پشتیبانی را در سلایق معامله گران ایرانی ارائه می کنند.

به عنوان مثال بسیاری از معامله گران در بازار فارکس به دنبال حساب های اسلامی یا بدون بهره شبانه هستند اما در برخی از بروکر ها این خدمات ارائه نمی شود و یا سایر بروکر ها برای فعال سازی موقت آن شرایط خاصی ایجاد شده است.

این موضوع در آی سی ام بروکرز به صورت پیش فرض بر روی حساب های ایرانی به طور دائمی فعال است و نیازی به پیگیری و درخواست مشتریان وجود ندارد.

نماد های محبوب فارکس و سرویس های ثابت مثل میزان لوریج ثابت در همه شرایط بازار، امکان معاملات هوشمندانه و سریع در لحظات حساس و اخبار را برای معامله گران آی سی ام بروکرز فراهم کرده است.

به طور کلی هیچ بروکری خالی از نقص و ایراد نیست و این بروکر هم ایراداتی دارد و معامله گران بر حسب نیاز خود می توانند به دنبال بروکر مناسب با استراتژی و سبک معاملاتی خود بروند.

 

سوالات متداول

♨️ لینک ورود به سایت اصلی بروکر آی سی ام بروکرز برای ثبت نام چیست؟

🌟 از طریق لینک سایت اصلی آی سی ام بروکرز جهت ثبت نام اقدام کنید. توجه داشته باشید که با ثبت نام از طریق مجموعه دیجی تریدرز مزایای متنوع و جذابی به صورت دائمی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

💼 موارد همچون 5 دلار بونوس در هر لات معامله، کمیسیون برداشت و انتقال بین بروکر به صورت رایگان و روش های متنوع برای شارژ حساب و … از جمله این موارد می باشد.

 

☎️ برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می توانید از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان مجرب و امین فارکس در تماس باشید.

🧮 انواع حساب های معاملاتی بروکر آی سی ام بروکرز چیست؟

آی سی ام بروکرز دارای دو نوع حساب معاملاتی زیر می باشد :

 

 • حساب استاندارد آی سی ام بروکرز  | حداقل واریزی 100 💲  | اسپرد ثابت واقعی از 2 پیپ  | لوریج ثابت دائمی 1:400
 • حساب پرایم آی سی ام بروکرز         | حداقل واریزی 100 💲  | اسپرد متغییر از 1.6 پیپ      | لوریج ثابت دائمی 1:200

 

⚠️ توجه داشته باشید که اسپرد ثابت و لوریج ارائه شده در حساب های آی سی ام بروکرز بر خلاف سایر بروکر های فارکس در همه شرایط بازار، حتی در زمان انتشار اخبار و نوسانات شدید قابل استفاده می باشد.

 

💯 از طریق لینک سایت اصلی آی سی ام بروکرز جهت ثبت نام اقدام کنید.

📞 از طریق تلگرام و واتس آپ از کارشناس فارکس مشاوره رایگان دریافت کنید.

⚡ روش های واریز و برداشت در بروکر آی سی ام بروکرز چیست؟

🚀 روش های متنوعی در بروکر آی سی ام بروکرز برای شارژ و برداشت ایرانیان از طریق نماینده رسمی وجود دارد که شامل موارد زیر است :

 • صرافی تاپ چنج
 • دریافت نقدی در تهران و سایر کشور های همسایه
 • وبمانی
 • پرفکت مانی
 • کریپتوکارنسی (بیتکوین و تتر و …)
 • حواله بانکی برای افراد مقیم خارج از کشور
 • ویزا کارت و مسترکارت

📜 آموزش ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز چگونه است؟

📚 آموزش تصویری ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز به صورت کامل در این مقاله بیان شده است. همچنین جهت ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز می توانید با واحد پشتیبانی فارسی مجموعه ما در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

📑 برای ثبت نام آفلاین از طریق آی بی چه مدارکی لازم است؟

⏰ جهت ثبت نام در بروکر آی سی ام بروکرز می توانید با ارائه تصویر یکی از کارت های شناسایی خود به همراه شماره تماس و آدرس ایمیل در کوتاهترین زمان اقدام به افتتاح حساب معاملاتی نمایید.

تمامی امکانات و آموزش های لازم نیز به صورت تصویری در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می توانید از مزایای جذاب مجموعه دیجی تریدرز استفاده کنید.

🏛 آیا بروکر آی سی ام بروکرز معتبر است؟

🏟 بروکر آی سی ام بروکرز با توجه به سابقه دو دهه فعالیت و خوشنامی در بازار ایران دارای اعتبار زیادی بین معامله گران قدیم و جدید خود می باشد و تاکنون هیچ گزارشی از تخلف در این بروکر منتشر نشده است.

☎️ آیا بروکر ای سی ان بروکرز پشتیبانی فارسی دارد؟

📞 بله ، بروکر ای سی ام بروکرز پشتیبانی به زبان فارسی ارائه می کند. شما می توانید در ساعات کاری بازار فارکس از طریق سایت از خدمات پشتیبانی آی سی ام بروکرز استفاده نمایید.

نظرات (2)
 1. چگونه می‌توان از خدمات کپی تریدینگ در آی سی ام بروکرز استفاده کرد؟ آیا شرایط خاصی برای استفاده از این سرویس وجود دارد؟
  آیا آی سی ام بروکرز امکانات آموزشی برای معامله‌گران تازه‌کار فراهم می‌کند؟ اگر بله، این امکانات شامل چه مواردی می‌شود؟ سوالم طولانی شد عذرخواهم از شما.

 2. آیا بروکر آی سی ام بروکرز دارای رگولاسیون‌های بین‌المللی است؟ اگر بله، کدام نهادها آن‌ها را صادر کرده‌اند؟
  همچنین اگر به من بگویید چه نوع حساب‌های معاملاتی در آی سی ام بروکرز ارائه می‌شوند و تفاوت اصلی بین آن‌ها چیست؟ ممنون میشم و خوشحال.

درج نظر