برداشت بونوس آی سی ام بروکرز به صورت رایگان ICM Brokers

17 ژوئن 2023 -

معرفی بونوس آی سی ام بروکرز قابل برداشت

بروکر آی سی ام بروکرز یکی از بروکر های قدیمی و معتبر در بازار فارکس ایران است که معامله گران قدیمی با سرمایه بالا در آن فعالیت می کنند. آی سی ام بروکرز شرایط خاصی برای معامله گران خود ارائه کرده است.

البته برخی از این شرایط معاملاتی که برای معامله گران بسیار جذاب بود دیگر ارائه نمی شود. بونوس قابل برداشت آی سی ام بروکرز یکی از این موارد جذاب بروکر است.

بونوس آی سی ام بروکرز با شرایط آسان برای برداشت آن، می تواند بخشی از سود شما در معاملات باشد، زیرا به ازای انجام هر 1 لات معامله، 5 دلار از بونوس شما قابل برداشت خواهد شد.

ثبت نام در ICMB

در این پست شرایط بونوس برای هریک از حساب های بروکر آی سی ام را ارائه می کردیم. برای آشنایی با آن ادامه مطلب را مطالعه کنید.

بروکر آی سی ام بروکرز ثبت نام در ICMB
حداقل مبلغ افتتاح حساب 100 دلار (ویژه دیجی تریدرز)
بونوس واریز قابل برداشت ✅دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

دریافت رایگان بونوس آی سی ام بروکرز – ICM Brokers

 

اخیرا بونوس آی سی ام بروکرز برای حساب های پرایم و استاندارد در این بروکر فعال شده است. مشتریان می توانند در هریک از حساب های آی سی ام بروکرز از بونوس مخصوص آن استفاده نمایند.

مهلت استفاده از بونوس آی سی ام بروکرز تنها یک ماه است و پیشنهاد می کنیم قبل پایان مهلت آن، از این بونوس جذاب آی سی ام بروکرز استفاده نمایید.

جهت دریافت بونوس نیز به ازای هر یک لات معامله در بروکر 5 دلار از بونوس شما قابل برداشت خواهد بود. توجه داشته باشید که نتیجه معامله اهمیتی ندارد و سود و زیان آن در دریافت بونوس ICM تاثیری ندارد.

به عبارت دیگر با انجام هر یک لات معامله 5 دلار سود کسب کرده اید و در ادامه نیز می توانید از معامله خود سود بیشتری کسب کنید و یا آن را در محل مناسبی ببندید.

با توجه به اینکه شرایط دریافت این بونوس آی سی ام خیلی آسان است، می توانید با واریز مبالغ بالاتر ریسک معاملات خود را کاهش دهید و بونوس بیشتری را دریافت نمایید.

بونوس آی سی ام بروکرز

بونوس آی سی ام بروکرز در حساب Prime

 

بروکر آی سی ام برای واریز به حساب پرایم بونوس 20 درصدی را ارائه کرده است. شرط دریافت این بونوس واریز حداقل 300 دلار به حساب پرایم می باشد.

این بونوس تا سقف مبلغ 10 هزار دلار قابل برداشت می باشد و معامله گرانی که حساب خود را در مهلت تعیین شده شارژ نمایند می توانند از این بونوس استفاده کنند.

شرایط دریافت بونوس 20% آی سی ام بروکرز در حساب پرایم به شرح زیر است :

  • حساب معاملاتی باید احراز هویت کامل انجام داده باشد.
  • حساب باید متعلق به شخص حقیقی باشد.
  • معامله گران باید حداقل 300 دلار به حساب خود واریز نمایند.
  • معامله گران تا 20 مرداد ماه سال جاری فرصت برداشت بونوس را دارند.

✔️به عنوان مثال در صورتی که 1000 دلار به حساب پرایم خود واریز نمایید، 200 دلار بونوس آی سی ام بروکرز دریافت خواهید کرد.

بنابراین با توجه به اینکه در هر لات 5 دلار دریافت می کنید، برای 200 دلار بایستی، 40 لات معامله انجام دهید تا بتوانید آن را به صورت کامل دریافت نمایید.

 

بونوس آی سی ام بروکرز در حساب Standard

 

بونوس حساب استاندارد در آی سی ام بروکرز مورد استفاده بسیاری از معامله گران می باشد. زیرا این حساب برای معاملات طلا و نفت و شاخص های بورس بسیاری مناسب و پرطرفدار است.

بونوس آی سی ام بروکرز در حساب استاندارد، 10 درصد ارائه شده است. شرایط استفاده از بونوس 10 درصد آی سی ام بروکرز نیز مشابه حساب پرایم است.

یعنی باید در حساب آی سی ام بروکرز خود حداقل 300 دلار واریز نمایید و با انجام هر لات معامله، می توانید 5 دلار از آن را دریافت نمایید.

بنابراین در صورتی که 1000 دلار به حساب استاندارد آی سی ام بروکرز واریز نمایید، 100 دلار بونوس دریافت می کنید و تنها با انجام 20 لات می توانید آن را دریافت کنید.

برای ثبت نام و احراز هویت در بروکر ICM Brokers حتما بایستی از طریق پشتیبانی سایت دیجی تریدرز اقدام نمایید تا امکان دریافت خدمات ویژه برای شما فعال شود.

در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان می توانید با ما در شبکه های اجتماعی در تماس باشید و یا سوالات خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.

سوالات متداول

شرایط برداشت بونوس آی سی ام بروکرز چیست؟

معامله گران برای برداشت بونوس آی سی ام بروکرز می توانند با انجام هر یک لات معامله 5 دلار از آن را دریافت نمایند.

درج نظر