واریز به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج به صورت مستقیم از کابین شخصی

15 ژوئن 2023 -

نحوه واریز به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

 

بروکر آی سی ام بروکرز به تازگی امکانات جدیدی به کابین معامله گران اضافه کرده است. یکی از این ویژگی ها امکان واریز به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج است.

واریز با تاپ چنج یکی از محبوب ترین روش های واریز و برداشت به حساب بروکر های فارکس به شمار می رود و معامله گران زیادی علاقه مند به واریز ریالی با درگاه صرافی تاپ چنج هستند.

ثبت نام در بروکر ICMB

برای عضویتدر بروکر ICMB حتما می بایست از طریق مجموعه دیجی تریدرز به عنوان نمایندگی آی بروکرز در ایران ثبت نام خود را انجام دهید تا بتوانید از مزایای ویژه مانند واریز حداقلی، بونوس آی سی ام و سایر خدمات اختصاصی در این بروکر استفاده نمایید.

چنانچه ثبت نام خود را تکمیل نموده اید، می توانید از طریق آموزش زیر، حساب آی سی ام خود را به صورت مستقیم در کابین شخصی خود به صورت ریالی شارژ کنید.

آی سی ام بروکرز ثبت نام در بروکر ICMB
رگوله برای ایرانیان VFSC
حداقل واریز 100 دلار
اجازه اسکالپ دارد
پشتیبانی تلگرام پشتیبانی واتس آپ

 

آموزش واریز به آی سی ام بروکرز از تاپ چنج

 

برای واریز به حساب آی سی ام با تاپ چنج ابتدا باید وارد کابین شخصی خود شوید. سپس از طریق منوی سمت چپ خود بر روی گزینه Deposit Fund کلیک کنید. سپس از منوی واریز بر روی گزینه TC Pay Deposit کلیک کنید.

واریز به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

در صفحه جدید روش واریز آی سی ام بروکرز با تاپ چنج را مشاهده می کنید. برای شروع کار خود بر روی دکمه click here to deposit کلیک نمایید.

شارژ حساب آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

در مرحله بعدی باید وارد حسابی که می خواهید شارژ نمایید شوید. برای این کار شماره حساب خود را وارد کنید و سپس پسورد مربوط به آن حساب در متاتریدر را وارد کنید و در بر روی دکمه تایید یا submit کلیک کنید.

انتقال پول به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

در صفحه بعد مبلغ موزد نیاز برای واریز به حساب خود را وارد کنید و بر روی دکمه deposit کلیک کنید و در صفحه بعد نیز آن را تایید نمایید.

شارژ ریالی آی سی ام بروکرز

سپس وارد درگاه پرداخت تاپ چنج می شوید. برای این کار اطلاعات ورود به حساب تاپ چنج خود را وارد نمایید و بر دکمه login کلیک کنید. در سمت چپ نیز می توانید اطلاعات ورود به حساب را مشاهده کنید.

انتقال وجه به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

در صفحه بعد باید کد دریافتی در ایمیل خود را از تاپ چنج وارد کنید و بر روی دکمه verify کلیک کنید.

در این قسمت می توانید کیف پول دلاری یا ریالی خود را در تاپ چنج انتخاب نمایید و بر روی دکمه pay کلیک کنید.

واریز آی سی ام بروکرز با تاپ چنج

پس از انجام این مراحل اطلاعات تراکنش خود را مشاهده می کنید و باید کمی صبر کنید تا پرداخت شما تکمیل شود.

شارژ آی سی ام بروکرز با TC Pay

در صفحه بعدی می توانید تایید انتقال پول به آی سی ام بروکرز با تاپ چنج را مشاهده نمایید و در حساب مربوط به متاتریدر خود از آن برای معاملات خود استفاده کنید.

در صورتی که نیاز به هرگونه راهنمایی بیشتر در زمینه واریز پول به آی سی ام بروکرز از تاپ چنج و دریافت بونوس آی سی ام بروکرز دارید می توانید با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا امکان واریز به آی سی ام بروکرز از تاپ چنج وجود دارد؟

بله معامله گران می توانند از طریق کابین شخصی خود به صورت مستقیم حساب خود را از طریق کیف پول ریالی و دلاری خود در تاپ چنج شارژ نمایند.

آیا برای واریز به آی سی ام بروکرز از تاپ چنج باید در TCPay احراز هویت کرده باشیم؟

بله جهت استفاده از درگاه تاپ چنج برای واریز پول باید ابتدا در این بروکر ثبت نام و احراز هویت کرده باشید تا بتوانید از کیف پول خود برداشت نمایید.

درج نظر