استراتژی شکار روند [آموزش+دانلود] 🏹استراتژی تشخیص روند در فارکس

26 آوریل 2024 -

استراتژی شکار روند چیست؟

 

«استراتژی شکار روند» یک سیستم معاملاتی بر پایه سیستم Synergy (شاخص دینامیک معامله‌گر RSI با باندهای بولینگر) است که با هدف “ساده‌ سازی” و “بهبود کارایی“، تغییراتی در آن اعمال شده است.

این استراتژی فارکس با افزودن سیگنال های تأیید روند از اندیکاتورهای Altertrend (Asctrend) و iTrend، به شما در تشخیص روند بازار و یافتن فرصت‌های معاملاتی کمک می‌کند.

اندیکاتور iTrend علیرغم عملکرد مناسب، نیازمند تنظیمات [اختصاصی برای بهینه سازی نتایج معاملات] است. برای انجام استراتژی اسکالپ فارکس کافی است پس هشدار “اندیکاتور ASCTrend”، به دنبال بررسی سایر تاییدیه بروید.

 

آموزش استراتژی شکار روند (ویدیویی و تصویری)

 

 

استراتژی شکار روند؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نحوه ورود به معامله

 

کافیست در تایم فریم 5 دقیقه، منتظر دریافت هشدار از اندیکاتور ASCTrend باشید. سپس شرایط تأیید روند را با بررسی موارد زیر مورد ارزیابی قرار دهید:

 • شکست خطوط TDI
 • نمایش فلش
 • برخورد و فاصله گرفتن خطوط iTrend از خط صفر

استراتژی شکار روند

 

ویژگی های اندیکاتور استراتژی شکار ترند

 • نمایش اصلاح‌شده شمع‌های Heiken Ashi: امکان مشاهده فتیله‌های سفید رنگ بر روی بدنه سبز یا صورتی شمع‌ها جهت تشخیص بهتر روند قیمت فراهم شده است.
 • خطوط قیمت باز شدن روزانه: خطوط افقی به رنگ زرد، فاصله قیمت جاری از قیمت باز شدن شمع روزانه (قیمت آغاز معاملات روز) را نمایش می‌دهند.
 • هشدارهای صوتی و تصویری ASCTrend: این اندیکاتور جایگزین اندیکاتورهای نقطه‌ای شکل سنتی شده و ضمن عدم تغییر در محاسبات بر اساس قیمت، امکان تنظیم هشدارهای متنوع صوتی، پیامی و حتی اعلان از طریق ایمیل را ارائه می‌دهد.

استراتژی شکار روند

 • سطوح فیبوی روزانه: سطوح کلیدی برگشت و امتداد قیمت بر اساس سقف و کف روز قبل، به صورت خطوط آبی (فیبوی روزانه)، قرمز (سطوح اصلاحی) و آبی روشن (سطوح تمدید) بر روی نمودار نمایش داده می‌شوند.
 • اطلاعات لحظه‌ای بازار: این اندیکاتور مجموعه‌ای از اطلاعات کاربردی از جمله سقف و کف روزانه، فاصله قیمتی از سقف و کف، کل رنج قیمتی روزانه، میانگین قیمت روزانه، فاصله از قیمت باز شدن روز، زمان و اسپرد (اختلاف قیمت خرید و فروش) را در اختیار معامله‌گر قرار می‌دهد.
 • اندیکاتور iTrend: این اندیکاتور به عنوان یک ابزار قدرتمند تشخیص روند، با تغییر رنگ خطوط خود جهت حرکت روند را مشخص می‌کند و فاصله خطوط از مرکز (صفر) نشان دهنده قدرت روند است.
 • متر زمان کندل: این اندیکاتور میزان تکمیل شدن کندل جاری را بر حسب درصد به نمایش می‌گذارد.

استراتژی شکار روند

دانلود استراتژی شکار ترند

سوالات متداول

وین ریت استراتژی شکار ترند چقدر است؟

این استراتژی دارای وین ریت بالای 85% می باشد.

آیا استراتژی شکار روند برای اسکالپ مناسب است؟

بله، معامله گران می توانند از این استراتژی در معاملات اسکالپ هم استفاده کنند.

نظرات (2)
 1. سلام ایا میشه در پلتفرم سی تریدازین استراتزی استفاده کرد ؟

  • با سلام. بله می توانید.

درج نظر