ورود به «کپیتال اکستند بدون فیلتر» برای ایرانیان 🌐ورود به بروکر CapitalXtend

14 مارس 2024 -

کپیتال اکستند بدون فیلتر برای ایرانیان

 

بروکرهای فارکس پلتفرم هایی هستند که تریدرها را به بازارهای مالی متصل می‌ کنند. یکی از مشکلات معامله گران ایرانی، اتصال بدون فیلتر به سایت کارگزاری کپیتال اکستند است.

در حال حاضر وب سایت اغلب بروکرهای فارکس از جمله بروکر کپیتال اکستند [بدون فیلتر] در دسترس نیست! این موضوع مشکلاتی را برای تریدرها ایجاد کرده است و در برخی از مواقع با سایت های فیشینگ بروکرها روبرو می شوند.

کپیتال اکستند بدون فیلتر

در ادامه این پست به بررسی نحوه ورود به سایت کپیتال اکستند و استفاده از خدمات بروکر «بدون نیاز به فیلتر شکن» می پردازیم. شما می توانید با روش های ارائه شده، وارد کابین شخصی خود شوید.

نام بروکر
کپیتال اکستند
آدرس اصلی
capitalxtend.com
کابین بدون فیلتر اپلیکیشن موبایل
حساب بدون فیلتر متاتریدر
ورود به فیلتر پشتیبانی تلگرام

 

چرا کپیتال اکستند بدون فیلتر باز نمی شود؟

 

همواره در پروسه بررسی بروکر کپیتال اکستند گفته می‌ شود که دسترسی به وب سایت کپیتال اکستند در ایران به‌طور مستقیم امکان پذیر نیست. برای ورود به این وب‌سایت، شما باید از ابزارهای تغییر IP (VPN) استفاده کنید.

در حالت عادی سایت بروکرهای فارکس در ایران فیلتر است. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان روی لینک هایی که با عنوان «کپیتال اکستند بدون فیلتر» ارائه می شوند، کلیک نکنید.

این لینک ها ممکن است شما را به وب‌سایت‌های جعلی و ناامن هدایت کنند. استفاده از فیلترشکن های رایگان به دلیل «ریسک های امنیتی» هم، برای کاربردهای مالی چندان پیشنهاد نمی شود!

 

ورود به کپیتال اکستند بدون فیلتر

 

امکان دسترسی «بدون فیلتر به کپیتال اکستند» در ایران وجود دارد. بجز سایت بروکر، شما می توانید به «کابین شخصی» و «حساب معاملاتی» خود، بدون استفاده از فیلترشکن متصل شوید.

برای ورود به کپیتال اکستند بدون فیلتر، می توانید از «اپلیکیشن موبایل» بروکر استفاده کنید که نیازی تغییر آی پی ندارد. همچنین برای اتصال به حساب معاملاتی خود، می توانید از «متاتریدر» استفاده کنید.

توجه داشته باشید که سایت بروکر در برخی از کشورها از جمله ایران بدون فیلتر باز نمی شود. این موضوع الزاما به دلیل سیاست های کارگزاری نیست و دولت های مختلف ممکن است، دسترسی معامله گران را محدود کنند.

کپیتال اکستند بدون فیلتر
کپیتال اکستند بدون فیلتر؛ نمایی از سایت اصلی

 

آدرس سایت کپیتال اکستند چیست؟!

 

تنها آدرس رسمی وب سایت بروکر کپیتال اکستند «capitalxtend.com» است. برای استفاده از سایت اصلی بروکر کپیتال اکستند به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • در صورت دریافت ایمیل از طرف کپیتال اکستند، قبل از کلیک بر روی هرگونه لینک یا دانلود فایل، از صحت آن مطمئن شوید.
  • برای اطمینان از صحت آدرس وب‌سایت، می‌توانید از طریق کانال‌های رسمی کپیتال اکستند در شبکه‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام و توییتر، آدرس را بررسی کنید.
  • کپیتال اکستند همواره در تلاش است تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. با رعایت نکات امنیتی، می‌توانید از حساب کاربری خود در این بروکر به‌طور امن و مطمئن استفاده کنید.

 

💡نظر کارشناس درباره سایت کپیتال اکستند

 

می‌توان گفت در حال حاضر هیچ آدرسی برای دسترسی به بروکر [کپیتال اکستند بدون فیلتر] تعریف نشده است و هر لینک برای ارائه این موضوع می تواند برای اطلاعات شما، ریسک امنیتی ایجاد کند.

شما باید توجه داشته باشید که نیاز است ضرورتا از یک فیلترشکن اشتراکی (پولی) استفاده کنید تا نهایتا اطلاعات حسابتان در امان باشد. در غیر این صورت، می توان گفت امکان دسترسی به سایت را نخواهید داشت.

همچنین توصیه می کنیم از “اپلیکیشن موبایل” این بروکر برای دسترسی آسان به کابین معاملاتی خود استفاده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تلگرام دیجی تریدرز در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا امکان ورود به capitalxtend بدون فیلتر در ایران وجود دارد؟

خیر، به‌دلیل محدودیت‌های اعمال‌شده، دسترسی به وب‌سایت کپیتال اکستند در ایران بدون استفاده از VPN امکان‌پذیر نیست.

چطور می توان به کابین شخصی کپیتال اکستند بدون فیلتر دسترسی پیدا کرد؟

معامله گران می توانند از طریق اپلیکیشن موبایل (اندروید/اپل) بدون نیاز به فیلتر وارد کابین شخصی خود شوند.

درج نظر