اسپرد بروکر کپیتال اکستند – بررسی اسپرد در CapitalXtend

24 ژانویه 2024 -

اسپرد بروکر کپیتال اکستند چقدر است؟

 

اسپرد یکی از انواع هزینه هایی است که هر تریدری باید به بروکرهای فارکس پرداخت کند. اسپرد بروکر کپیتال اکستند نیز از جمله مواردی است که شما می بایست قبل از ثبت نام در این بروکر بررسی نمایید.

بروکر کپیتال اکستند از حساب های معاملاتی با اسپرد شناور استفاده می کند و با توجه به نوع حساب معاملاتی، می توانید از «0.0 پیپ» در جفت ارزهای فارکس تا «45.0 پیپ» در برخی از جفت ارز های فرعی را شاهد باشید.

در این مقاله به بررسی “اسپرد بروکر کپیتال اکستند” در تمامی حساب های معاملاتی این بروکر می‌پردازیم؛ تا بتوانید بر اساس نیاز معاملاتی تان، یک انتخاب درست را داشته باشید.

اسپرد بروکر کپیتال اکستند

 

اسپرد کپیتال اکستند در حساب های معاملاتی

 

پیش از اینکه بپردازیم به اینکه کپیتال اکستند اسپرد حساب های خود را چگونه محاسبه می کند، باید بدانید که این بروکر حساب های مختلفی را ارائه می‌دهد [که شما با ثبت نام در کپیتال اکستند]، انواع این اکانت ها را مشاهده خواهید کرد.

بنابراین انتخاب حساب معاملاتی و سبک ترید شما، تاثیر زیادی در بررسی میزان اسپرد در این بروکر دارد. در ادامه می توانید حداقل اسپرد در نمادهای بازار فارکس را در حساب های کپیتال اکستند مشاهده نمایید:

 

کمترین اسپرد انواع حساب ها

 

اسپرد بروکر کپیتال اکستند در حساب های معاملاتی آن به صورت متفاوتی ارائه شده است. البته کمترین میزان اسپرد اعلام شده در این حساب ها، بسیار پایین و منطقی می باشد، اما در عمل میانگین اسپرد معاملات بسیار بیشتر از حداقل آن است!

در جدول زیر می توانید کمترین اسپرد انواع حساب های بروکر کپیتال اکستند را مشاهده کنید:

حسابهای معاملاتی
حداقل اسپرد
استاندارد از 2.5 پیپ
ECN از 1.6 پیپ
ProECN از 0.1 پیپ
پلاتینیوم از 0.2 پیپ

 

اسپرد نمادهای فارکس در کپیتال اکستند

 

در جدول زیر می توانید کمترین اسپرد جفت ارزهای فارکس [اصلی و فرعی] و اسپرد نمادهای پرطرفدار مثل طلا، نفت و شاخص ها را در حساب های بروکر کپیتال اکستند را با یکدیگر مقایسه نمایید:

اسپرد بروکر کپیتال اکستند در نمادها
انواع نمادها
حساب استاندارد حساب ECN
حساب ProECN
EURUSD 22 پیپ 16 پیپ 0.0 پیپ
USDJPY 33 پیپ
22 پیپ
3 پیپ
AUDCAD 35 پیپ
 34 پیپ
7 پیپ
XAUUSD
40 پیپ
 28 پیپ
6 پیپ
XAGUSD 24 پیپ
22 پیپ
18 پیپ
DJIUSD 500 پیپ
400 پیپ
200 پیپ
BRNUSD 60 پیپ
48 پیپ
36 پیپ

 

میانگین اسپرد کپیتال اکستند چقدر است؟

 

بروکر کپیتال اکستند، میزان اسپرد نمادهای معاملاتی در متاتریدر را بر اساس حساب های مختلف تعیین کرده است. بیشتر میزان اسپرد در حساب استاندارد ارائه شده است و کمترین میزان اسپرد در حساب ProECN می باشد.

 

🔴اسپرد حساب استاندارد

 

میزان اسپرد حساب استاندارد بروکر کپیتال اکستند، برای معامله گرانی که با سرمایه کم وارد فارکس می شوند، مناسب است. زیرا در این حساب می توانند با موجودی بسیار پایین [از 12 دلار واریز اولیه] کار خود را آغاز کنند.

البته توجه داشته باشید که این حساب برای شروع در این بروکر مناسب است، اما برای کسب درآمد از طریق معامله گری، میزان اسپرد بسیار بالایی دارد و مناسب ترید های بلند مدتی است.

اسپرد بروکر کپیتال اکستند
اسپرد بروکر کپیتال اکستند؛ حساب استاندارد

در تصویر بالا میزان اسپرد برخی از نمادهای این حساب را در متاتریدر بروکر می توانید مشاهده کنید.

 

🟠اسپرد حساب ECN

 

اسپرد حساب ECN برای عموم معامله گران با تجربه در فارکس طراحی شده است اما همچنان نسبت به سایر بروکرهای فارکس، میزان اسپرد بالایی دارد.

به عنوان مثال در این حساب برای انجام معامله در جفت ارزهای فارکس، بین 15 تا 30 پیپ اسپرد را باید در نظر بگیرید و در جفت ارزهای پرطرفداری مثل EURUSD این مبلغ نسبت به سایر بروکرها بالاست.

اسپرد بروکر کپیتال اکستند
اسپرد بروکر کپیتال اکستند؛ حساب ECN

در تصویر بالا می توانید میزان اسپرد نمادهای مختلف در حساب ECN بروکر را مشاهده نمایید.

 

🔵اسپرد حساب ProECN

 

 

میزان اسپرد در حساب ProECN بسیار پایین و مناسب برای اسکالپ است. البته این حساب دارای کمیسیون 6 دلاری به ازای هر لات معامله است که در ازای ارائه اسپرد زیرو (صفر) واقعی در این حساب بسیار مناسب می باشد.

کمترین اسپرد این حساب 0.0 پیپ است که در جفت ارز EURUSD ارائه می شود و در اغلب ساعت ها نیز میانگین اسپرد آن نزدیک به صفر است. اسپرد این حساب بهترین شرایط را برای اغلب معامله گران با تجربه و حرفه ای دارا می باشد.

اسپرد بروکر کپیتال اکستند
اسپرد بروکر کپیتال اکستند؛ حساب ProECN

در تصویر بالا می توانید میزان اسپرد نمادهای معاملاتی مختلف را در متاتریدر بروکر کپیتال اکستند مشاهده کنید.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره اسپرد بروکر کپیتال اکستند

 

بروکر کپیتال اکستند با ارائه حساب های معاملاتی متنوع، اسپردهای مختلفی را ارائه کرده است. بهترین حساب با اسپرد پایین مربوط به حساب ProECN در این بروکر است که اسپرد بسیار پایینی دارد.

شما می توانید این حساب را با واریز اولیه 100$ ایجاد نمایید. در صورتی که بخواهید از حساب های استاندارد یا ECN در این بروکر استفاده کنید، میزان اسپرد برای معاملات اسکالپ بسیار بالاست.

همچنین میزان اسپرد بروکر کپیتال اکستند برای شاخص های بورس مثل نماد داوجونز و نماد نفت در فارکس نیز بسیار بالاست و این نماد های پرطرفدار در این بروکر برای معامله گران مناسب نمی باشد.

شما می توانید با مراجعه به پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز، در بروکرهای معتبر ثبت نام کنید و نمادهای پرطرفدار را با اسپرد های تک رقمی معامله نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر کپیتال اکستند اسپرد صفر ارائه می کند؟

بله، شما می توانید در حساب پرو ای سی ان از اسپرد 0.0 پیپ در نمادهایی مثل جفت ارز EURUSD استفاده نمایید.

آیا اسپرد نماد داوجونز و نفت در بروکر کپیتال اکستند مناسب است؟

خیر، میزان اسپرد این بروکر برای نمادهای شاخص ها و انرژی بسیار بالاتر از رقبای معتبر این بروکر در ایران است.

درج نظر