بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانیان🥇معرفی بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز [خارجی و ایرانی]

09 جولای 2024 -

بهترین صرافی فیوچرز ارزهای دیجیتال

 

فیوچرز (Futures) بخش جذاب معاملات در بازار ارز های دیجیتال است، که در تمام صرافی های ارز دیجیتال اعم از متمرکز (CEX) و غیر متمرکز (DEX) قابلیت انجام معاملات فیوچرز وجود دارد.

در معاملات “فیوچرز” (قرارداد آتی) صرافی ها به معامله گر امکان ترید با سرمایه کم و اهرم معاملاتی را در دو جهت پوزیشن خرید و فروش (Sell/Buy) را می دهد؛ این معاملات اغلب برای افزایش سرمایه، درآمد روزانه و به صورت کوتاه مدت انجام می شود.

حتما برای تمام تریدر ها «مشخصات صرافی» که برای معاملات فیوچرز انتخاب می کنند مهم است؛ ویژگی هایی که باعث می شود معامله گر با روان آسوده و سرعت بالا استراتژی خود را روی نمودار قیمت پیاده کند.

البته نوع معاملات فیوچرز در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز کمی متفاوت است؛ در صرافی غیر متمرکز باید با کیف پول ارز دیجیتال معاملات خود را انجام دهید و برای اطلاع از تفاوت کیف پول و صرافی می توانید به این صفحه مراجعه نمایید.

بهترین صرافی فیوچرز

صرافی حجم معاملات فیوچرز (24 ساعته)
binance (بایننس) بیش از 68 میلیارد دلار
Bybit (بای بیت) بیش از 25 میلیارد دلار
OKX (اوکی اکس) بیش از 29 میلیارد دلار
Bitget (بیت گت) بیش از 19 میلیارد دلار

 

بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز

 

طبق رتبه بندی رسمی سایت Coinmarketcap.com صرافی بایننس (Binanc Exchange) «جایگاه اول» معاملات فیوچرز را دارد و در حال حاضر بهترین گزینه برای انجام معاملات قرارداد های آتی (فیوچرز) است.

بهترین صرافی های فیوچرز
بهترین صرافی خارجی برای فیوچرز؛ رتبه بندی کوین مارکت کپ

متاسفانه احراز هویت در صرافی بایننس برای ایرانیان، تقریبا از 2 سال پیش (2022) امکان پذیر نمی باشد، در کنار این صرافی رتبه دوم و چهارم لیست بهترین صرافی های فیوچرز هم [صرافی Bybit و Bitget] از سال گذشته امکان احراز هویت برای ایرانی ها را نداشتند.

صرافی بایننس که از سال 2017 فعالیت خود را آغاز کرد، رشد سریعی را تجربه کرد و  هر کوین شبکه بایننس (BNB) به دلیل رشد این صرافی در حال حاضر بالای $500 ارزش دارد.

در بخش معاملات فیوچرز این صرافی روزانه حجم نقدینگی $68,423,671,073 در گردش است و میانگین Fee (کارمزد) در معاملات فیوچرز بایننس 0.06% برای هر معامله است.

بخش فیوچرز بایننس رابط کاربری جذابی دارد و همچنین می توانید از بخش “Data” آمار و ارقام معاملات انجام شده در روز های گذشته را از زوایای مختلف بررسی کنید.

بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز
بهترین صرافی فیوچرز

 

بهترین صرافی خارجی برای فیوچرز

بهترین صرافی معاملات فیوچرز در دنیا در بخش معاملات آتی (Futures) از تکنولوژی های پیشرفته ای برای انجام سفارشات استفاده می کند؛ برای مثال فیوچرز در بایننس دارای موتور تطبیق سفارشات (Matching Engine) است، که سرعت انجام سفارشات را بالا می برد.

زیر ساخت های قدرتمند بایننس به دلیل پشتیبانی از حجم نقدینگی بالا، پول های بزرگی را در معاملات فیوچرز به سمت خود کشانده است؛ بخش جریان سفارشات بایننس (Order Book) یکی از مراجع معتبر برای خواندن جریان سفارشات ارز های بزرگ است.

طیف گسترده ای از ارز های دیجیتال در صرافی باییننس قابل معامله هستند و بایننس هر کوینی را به لیست خود اضافه نمی کند چون امنیت کاربران الویت این صرافی است؛ به همین دلایل بهترین صرافی برای معاملات فیوچرز در دنیا شناخته می شود.

 

بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانیان

کاربران ایرانی به دلیل قوانین بین المللی و تحریم های اعمال شده بر ایران، قادر به انجام احراز هویت در صرافی های خارجی نیستند و این امر باعث شده تا صرافی های نو پا بیشتر مورد توجه ایرانیان قرار بگیرند.

در ادامه مطلب به معرفی «بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانی ها» پرداخته ایم؛ صرافی بدون احراز هویت برای ایرانیان در حال حاضر بهترین گزینه برای انجام معاملات است.

  • صرافی کوین کچ (Coincatch): این صرافی با حجم معاملات روزانه بیش از 18 میلیارد دلار بهترین صرافی خارجی برای فیوچرز است.
  • صرافی ال بانک (Lbank): ال بانک از سال 2016 در حال  فعالیت است و با حجم معاملات روزانه بیش از 21 میلیارد دلار در لیست بهترین صرافی برای ترید فیوچرز قرار می گیرد.
  •  صرافی اکسولو (Exolo): اکسولو یک صرافی متمرکز است که حجم معاملات روزانه در آن پایین است اما گزینه خوبی برای ترید فیوچرز محسوب می شود.

 

بهترین صرافی ایرانی برای فیوچرز

در حال حاضر در بین صرافی های فعال در ایران، صرافی نوبیتکس به عنوان بهترین و معتبر ترین صرافی آنلاین ایرانی شناخته می شود.

در این صرافی می توانید از بخش “بازار” معاملات تعهدی (Futures) مطابق با قوانین سازمان بورس اوراق بهادار [در نوبیتکس قابل مطالعه است] انجام دهید.

صرافی های ایرانی به دلایل مختلف اعم از حجم معاملات، سرعت انجام معامله و قوانین داخلی، برای معاملات فیوچرز چندان مناسب نیستند؛ با این حال نوبیتکس بهترین صرافی ایرانی برای معاملات فیوچرز به حساب می آید.

بهترین صرافی فیوچرز برای ایرانیان
بهترین صرافی ایرانی برای فیوچرز؛ معاملات تعهدی نوبیتکس

 

صرافی بدون احراز هویت

معرفی اکسچنج بدون احراز هویت

معامله گرانی که علاقه مند به معامله فیوچرز در صرافی های بدون احراز هویت هستند، می توانند از آموزش تصویری زیر استفاده کنند:

صرافی بدون احراز هویت

 

💡نظر کارشناس درباره بهترین صرافی فیوچرز

 

ترید فیوچرز نوعی از معاملات ارز دیجیتال است که افراد زیادی به آن جذب شده اند؛ البته در این نوع معاملات 90% تریدر ها یا حتی بیشتر، ضرر ده هستند؛ این ابزار معاملاتی بسیار پر ریسک است.

با این حال اگر مهارت های لازم برای ترید را به خوبی در خود پرورش دهید؛ فیوچرز می تواند یکی از شیرین ترین تجربه های کسب درآمد برای شما باشد.

از نظر نویسنده بهترین صرافی ارز دیجیتال برای فیوچرز برای کاربران ایرانی صرافی coin catch با حجم معاملات مناسب و حضور تریدر های زیاد است.

سوالات متداول

بهترین صرافی ها برای ترید فیوچرز ارز دیجیتال کدام است؟

در حال حاضر در سال 2024 بهترین گزینه ها Coincatch و Lbank است.

آیا همه صرافی ها همه کوین های بازار ارز دیجیتال را ارائه می دهند؟

خیر، صرافی ها بر اساس قوانین امنیتی و سیاست های خود همه ارز های دیجیتال را برای ترید ارائه نمی کنند.

ترید فیوچرز در صرافی های ایرانی بهتر است یا خارجی؟

به دلیل طیف گسترده رمز ارز ها و حجم معاملات بیشتر صرافی خارجی بهتر است

نظرات (2)
  1. سلام در حال حاضر در کدام صرافی ایرانی میشه روی نات کوین معامله داشت؟

    • سلام. در صرافی نوبیتکس می تونید معامله کنید.

درج نظر