بهترین صرافی خرید تتر ☑️معرفی 4 صرافی برای خرید [Tether] در ایران

09 جولای 2024 -

بهترین صرافی خرید تتر

 

در ایران برای فعالیت در بازار ارز های دیجیتال، در 90% مواقع نیاز به خرید دلار دیجیتال (تتر) می باشد. برای شارژ حساب در صرافی های خارجی استیبل کوین تتر، یکی از کوین های کاربردی و پر مصرف است.

تتر (Tether) یک سکه دیجیتالی به ارزش ثابت 1$ است که برای خرید و فروش رمز ارز در صرافی های ایرانی و خارجی استفاده میشود؛ اما چرا کاربران همیشه به دنبال انتخاب بهترین صرافی خرید تتر هستند؟

قیمت تتر در ایران تحت تاثیر عوامل گوناگون اقتصادی، دچار نوسانات زیادی می شود؛ بنا بر این رقابت صرافی های ایرانی برای گرفتن عنوان «بهترین صرافی خرید و فروش تتر» بسیار زیاد است.

بدیهی است که برای انتخاب صرافی جهت خرید تتر، خریداران اول به «قیمت» و سپس به «کارمزد» و «نقدینگی» یک صرافی دقت می کنند؛ در ادامه به بررسی 4 صرافی ایرانی برتر جهت خرید تتر می پردازیم.

قبل از ادامه مطلب اگر تریدر روزانه هستید؛ برای انتخاب بهترین صرافی لوریج دار ایرانی مطلب این صفحه را مطالعه نمایید!

بهترین صرافی خرید تتر

 

نام صرافی بیشترین کارمزد
نوبیتکس 0.2% مبلغ خرید
تترلند 0.39% مبلغ خرید
رمزینکس 0.35% مبلغ خرید
تبدیل 0.35% مبلغ خرید

 

بهترین صرافی های ایرانی برای خرید تتر

در کشور ایران صرافی های آنلاین در زمینه «خرید و فروش» ارز دیجیتال و خدمات دیگر حوزه کریپتو فعالیت می کنند؛ اما هر یک از این صرافی ها در جزئیاتی که گاهی اوقات بسیار برای کاربران حائز اهمیت است، تفاوت دارند.

از نظر خریداران تتر یک صرافی خوب دارای قدرت نقدشوندگی بالا و پایین ترین قیمت تتر به علاوه کارمزد معقول می باشد، که بهترین صرافی های خرید تتر را در ادامه مطلب به شما معرفی می کنیم.

بهترین صرافی های ایرانی برای خرید تتر عبارتند از:

 • نوبیتکس
 • تترلند
 • رمزینکس
 • تبدیل

4 صرافی بالا به عنوان بهترین صرافی خرید و فروش تتر در کشور ایران شناخته می شوند؛ هر یک از این صرافی ها دارای مزیت هایی [از نظر انجام تراکنش] در خرید تتر هستند که بررسی آن ها خالی از لطف نیست.

 

بهترین صرافی خرید تتر در ایران

صرافی نوبیتکس” پیشرو در زمینه خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است؛ این صرافی طیف گسترده ای از رمز ارز ها را به “تومان” و “USDT” برای خرید و فروش ارائه می کنید.

نوبیتکس بهترین صرافی ایرانی برای خرید تتر به حساب می آید؛ زیرا قیمت تتر در این صرافی همیشه معقول ثبت می شود و در اکثر مواقع دارای «پایین ترین کارمزد» در بین صرافی های ایرانی است.

حجم سفارش گذاری در نوبیتکس برای خرید تتر، با نوسان 2 درصدی در هر دقیقه بیش از 2 میلیارد و 126 میلیون تومان بر آورد شده است. این صرافی برای کاربران خود 3 سطح کاربری در نظر گرفته است.

کاربران نوبیتکس با هر سطح کاربری، برای واریز ریالی به صورت روزانه تا سقف 25,000,000 تومان اجازه واریز دارند؛ برای برداشت کاربران نوبیتکس می توانند بر اساس سطح خود مقادیر زیر را برداشت کنند.

 • کاربران سطح 1: 20,000,000 تومان در روز
 • کاربران سطح 2: 300,000,000 تومان در روز
 • کاربران سطح 3: 600,000,000 تومان در روز

تعیین سطح کاربری هر شخص بر اساس مدارک هویتی که برای صرافی ارسال می کند انجام می پذیرد؛ می توانید قوانین دقیق احراز هویت در این صرافی را از وبسایت رسمی نوبیتکس مطالعه نمایید.

نوبیتکس نمودار قیمت Tether/تومان را به صورت آنلاین برای تحلیل و بررسی با ابزار های تحلیل تکنیکال ارائه می کند، که مشتریان برای تصمیم گیری در خرید و فروش تتر راحت تر باشند.

بهترین صرافی خرید تتر در ایران

 

خرید tether از تترلند

مور دوم بهترین صرافی برای خرید و فروش تتر در ایران صرافی “تترلند” است؛ تترلند فعالیت خود را در زمینه ارز دیجیتال، از سال 1396 آغاز کرد و تا امروز توانسته اعتماد زیادی از کاربران ایرانی را به خود جلب کند.

صرافی تترلند در یک دقیقه بیش از 19 میلیارد تومان سفارش برای خرید و فروش تتر را به ثبت می رساند؛ اما مسئله ای که باعث می شود عملکرد تترلند از نوبیتکس کمی ضعیف تر باشد؛ زمان جابجایی تتر یا رمز ارز های دیگر به صرافی های خارجی [معمولا 3 الی 5 روز] است.

البته که این امر به دستور قضایی پلیس فتا برای برای حفظ امنیت دارایی های سرمایه گذاران است؛ اما نوبیتکس در زمان انتقال پول به کیف پول های خارجی عملکرد بهتری دارد.

تترلند برای تحلیل تتر و دیگر رمز ارز های مهم بازار ارز دیجیتال چارت کندل استیک (نمودار شمعی) ارائه نمی کند و صرفا برای تبدیل ارز ها به یکدیگر به کاربران خدمات می دهد.

خریداران در تترلند قابلیت انجام تراکنش با مبلغ بیش از 100,000,000 تومان در روز را دارند که مبالغ بسیاری خوبی برای سرمایه گذاران بزرگ است.

بهترین صرافی ایرانی برای خرید تتر

 

خرید tether از رمزینکس

در بین صرافی های ایرانی “رمزینکس” یکی دیگر از نام های معتبر جهت خرید و فروش ارز های دیجیتال می باشد؛ این صرافی از سال 1396 آغاز به کار کرده است و در طی این سال ها بیش از 2 میلیون کاربر را خدمت رسانی می کند.

صرافی رمزینکس برای برداشت ریالی از طریق “برداشت آنی” [شامل برخی از بانک های ایران] کمتر از 1 ساعت مبلغ 500,000,000 تومان را به حساب کاربران واریز می کند؛ در برداشت پایا [برای سایر بانک ها] همبن مبلغ را در عرض 12 ساعت واریز می کند.

سقف واریز به صرافی رمزینکس طبق قانون کشور ایران برای هر کد ملی مبلغ 25,000,000 تومان است؛ این صرافی در نقل و انتقالات مالی از امنیت و سرعت خوبی برخوردار است.

در صرافی رمزینکس برای خرید تتر در هر دقیقه به صورت میانگین بیش از 1 میلیارد و 200 میلیون تومان سفارش ثبت می شود، که این حجم معاملات در یک دقیقه برای خریداران تتر، کاملا قابل قبول است.

بهترین صرافی های ایرانی برای خرید تتر

 

خرید tether از تبدیل

تبدیل” نام یکی دیگر از صرافی های ایرانی است، که در خدمات رسانی در حوزه کریپتو رضایت کاربران زیادی را جلب کرده است؛ در این صرافی اگر از طریق واریز شناسه دار اقدام به واریز و برداشت نمایید، شامل محدودیت نخواهید شد.

در صورتی که قصد برداشت آنی از این صرافی را داشته باشید به صورت روزانه تا سقف 200,000,000 تومان برای هر شماره شبا، می توانید از صرافی تبدیل برداشت کنید.

واریز تومانی به صرافی تبدیل طبق قوانین مالی کشور با هر کد ملی مبلغ 25,000,000 تومان است و برای واریز به صرافی تبدیل می توانید از صفحات مربوطه در وبسایت تبدیل راهنمایی دریافت کنید.

صرافی تبدیل 140 بازار معاملاتی و 270 ارز دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می کند؛ این صرافی نیز جزو بهترین صرافی ها برای خرید تتر محسوب می شود؛ عمق بازار صرافی تبدیل در خرید و فروش تتر در هر دقیقه بیش از 11 میلیارد تومان است.

بهترین صرافی ها برای خرید تتر

 

معیار انتخاب بهترین صرافی خرید تتر در ایران

برای خرید و فروش تتر در صرافی های ایرانی، چند نکته کلیدی قابل توجه است که این نکات شامل:

 • مجوز های صرافی برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال
 • میزان نقدینگی موجود در صرافی
 • میزان اعتماد کاربران به صرافی
 • ابزار ها و امکانات صرافی
 • سرعت انجام تراکنش ها در صرافی
 • تیم پشتیبانی صبور و مسلط در صرافی

 

نام صرافی عمق بازار تتر (1 دقیقه) سقف برداشت روزانه (تومان)
نوبیتکس بیش از 2,126,000,000 تومان 600 میلیون تومان
تترلند بیش از 19,000,000,000 تومان 500 میلیون تومان
رمزینکس بیش از 1,200,000,000 تومان 500 میلیون تومان
تبدیل بیش از 11,000,000,000 تومان 200 میلیون تومان

 

بهترین صرافی ارز دیجیتال ترکیه

بهترین صرافی ها در ترکیه

معامله گرانی که علاقه مند به معامله تتر و دیگر رمز ارز ها در بهترین صرافی ارز دیجیتال ترکیه هستند، می توانند از آموزش تصویری زیر استفاده کنند:

بهترین صرافی ارز دیجیتال ترکیه

 

💡نظر کارشناس درباره بهترین صرافی خرید تتر

 

در این مقاله سعی کردیم بهترین صرافی برای خرید تتر را به زبان ساده و کاربردی معرفی نماییم. خرید و فروش تتر در ایران از طریق صرافی های آنلاین، فعالیت در کریپتو را برای تریدر های ایرانی بسیار آسان کرده است.

صرافی های ایرانی با توجه به نوسانات بازار برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود در رقابت هستند؛ رقابت از نظر قیمت، کارمزد، سرعت و امنیت، به هر حال هر صرافی دارای امکانات خاص خودش است.

در این مقاله از نظر کارشناسی تیم دیجی تریدرز، صرافی نوبیتکس در صدر جدول بهترین صرافی ایرانی برای خرید تتر قرار می گیرد؛ زیرا از سابقه بالا و خدمات با کیفیت برخوردار است.

سوالات متداول

بهترین صرافی ایرانی برای خرید تتر کدام است؟

بهترین صرافی برای خرید تتر در ایران، صرافی نوبیتکس است.

کدام صرافی امکان بیشترین برداشت ریالی در روز را دارد؟

سطح 3 کاربری نوبیتکس با سقف 600 میلیون تومان در روز، بیشترین برداشت را در میان صرافی های ایرانی دارد.

مهم ترین معیار های انتخاب بهترین صرافی برای خرید تتر در ایران کدام است؟

مجوز های رسمی، نقدینگی بالا، سرعت انجام تراکنش از مهم ترین معیار ها، برای انتخاب صرافی ایرانی در خرید تتر است.

درج نظر