کدام صرافی ایرانی لوریج دارد؟ صرافی لوریج دار ایرانی [نوبیتکس، رمزینکس و …]

03 مارس 2024 -

معرفی صرافی لوریج دار ایرانی

 

لوریج یکی از امکانات بازارهای مالی مخصوصا فارکس و صرافی ارز دیجیتال است که به تریدرها کمک می کند، میزان سود خود را افزایش دهند؛ در کنار اینکه ریسک زیادی را به افراد تحمیل می کند!

صرافی هایی که معاملات اهرم دار را در بازار کریپتو ارائه می دهند؛ [از نظر امنیتی شرایط خوبی دارند و] می توانند به عنوان گزینه هایی مناسب در نظر گرفته شوند. تنها نکته حائز اهمیت در این حوزه، مدیریت ریسک توسط خود تریدر است.

معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از استراتژی ارز دیجیتال، وارد معاملات لانگ و شورت در این صرافی های ایرانی شوند. سقف لوریج در صرافی های ایرانی پایین است و ریسک مالی آن بسیار پایین است.

اهرم در نوبیتکس، صرافی ایرانی لوریج دار

تریدرهای ایرانی همواره به دنبال گزینه از صرافی لوریج دار ایرانی هستند؛ چرا که به علت ایجاد تحریم ها علیه ایرانیان، شرایط انجام معاملات آنلاین کمی سخت شده است. قصد داریم در این مقاله به پاسخ سوال «کدام صرافی ایرانی لوریج دارد؟» بپردازیم.

صرافی ارز دیجیتال
در ایران
لوریج در نوبیتکس
تا سقف 1:5
لوریج در تبدیل تا سقف 1:10
لوریج در یوبیتکس تا سقف 1:3
لوریج در والکس تا سقف 1:3

 

کدام صرافی ایرانی لوریج دارد

 

معامله گران ایرانی با استفاده اهرم در برخی از صرافی های بین المللی مثل «کوکوین»، «کوینکس» فعالیت می کنند؛ اما متاسفانه کوکوین و سایر صرافی ها به مرور احراز هویت را اجباری کرده اند و عملا امکان فعالیت ایرانیان وجود ندارد.

به همین دلیل در سال 1402 برخی از صرافی های ایرانی از ارائه سرویس لوریج (اهرم) به مشتریان ایرانی خبر دادند. سرویس جنجالی که بسیاری از تریدرها هم می پرسند “کدام صرافی ایرانی اهرم دارد” و به دنبال صرافی مناسب هستند.

در حال حاضر لیست «صرافی لوریج دار ایرانی» [که دارای مجوز هستند] شامل موارد زیر است:

  • صرافی نوبیتکس (Nobitex)؛
  • صرافی تبدیل (Tabdeal)؛
  • صرافی والکس (Wallex)؛
  • صرافی اکسکوینو (Excoino)؛
  • صرافی یوبیتکس (Ubitex).

 

❤️اهرم در صرافی نوبیتکس

 

«نوبیتکس» همواره تلاش کرده است تا با ارائه امکانات و ویژگی‌های جدید، خود را به پلتفرم های بین‌المللی نزدیک کند. یکی از امکاناتی که اخیرا به این صرافی اضافه شده، قابلیت «خرید و فروش تعهدی» است.

“نوبیتکس”، بهترین صرافی ایرانی اهرم دار است که [دارای کارمزد رقابتی با صرافی های بین المللی و نقدینگی زیاد در بازار ریالی و تتر است،] می‌تواند گزینه مناسبی برای کاربران ایرانی معرفی شود.

برای دریافت تخفیق دائمی می توانید از طریق لینک زیر ثبت نام خود را در بروکر نوبیتکس انجام دهید:

ثبت نام در Nobitex

در صرافی نوبیتکس، کاربران می توانند معاملات خود را به صورت تعهدی (استقراضی) در کنار استفاده از اهرم (لوریج) انجام دهند. حداکثر اهرم در دسترس برای کاربران در نوبیتکس، 5 برابر (1:5) است.

اهرم در نوبیتکس، کدام صرافی ایرانی اهرم دارد
اهرم در صرافی نوبیتکس

این در حالی است که برخی از صرافی های خارجی، اهرم های بسیار بالاتری (تا سقف 1:100) را نیز ارائه می دهند. با این‌حال، لوریج 1:5 نیز برای اغلب کاربران ایرانی، اهرم مناسبی است!

 

📊اهرم در صرافی والکس

 

صرافی والکس (Wallex) یکی از صرافی های ایرانی است که امکان استفاده معامله گران ایرانی از اهرم را در بازار ارزهای دیجیتال فراهم کرده است. تریدرهای این صرافی می توانند معاملات تعهدی (Margin Trading) با لوریج 1:3 را انجام دهند.

این سرویس از بهمن ماه 1402 در صرافی والکس به صورت آزمایشی ارائه شد و امکان باز کردن پوزیشن های لانگ و شورت تا سه برابر (3x) را برای ایرانیان فراهم کرده است.

همچنین والکس امکان استفاده معامله گران از اعتبار معاملاتی را تا «4 برابر سرمایه» را فراهم کرده است. معامله گران می توانند در ازای وثیقه خود، به مدت مشخصی، از اعتبار مالی [تا سقف 400 میلیون] در این صرافی استفاده کنند.

اهرم در والکس، اهرم در صرافی ایرانی
صرافی لوریج دار ایرانی؛ اعتبار معاملاتی والکس

به عنوان با پرداخت وثیقه 10 میلیون تومانی، می توانید اعتبار مالی 40 میلیون تومانی را دریافت کنید و به مدت “30 روز” از برای معاملات خود استفاده کنید. در صورت زیان، صرافی از وثیقه معامله گران آن را جبران خواهد کرد.

 

✅اهرم در صرافی رمزینکس

 

«صرافی رمزینکس» یکی از بزرگترین اکسچنج های ارزهای دیجیتال ایرانی است که مشتریان زیادی علاقه مند به فعالیت در بازار معاملاتی آن هستند. این صرافی به دنبال ارائه سرویس های خوب برای رقابت در بازار ایران است.

به دنبال ارائه لوریج در صرافی نوبیتکس و برخی از صرافی های ایرانی، بسیاری از معامله گران ایرانی انتظار داشتند «رمزینکس» هم این سرویس را ارائه کند.

اما در سال 1402 خبری از ارائه اهرم در صرافی رمزینکس نشد! پیش بینی می شود در سال 1403 صرافی رمزینکس برای رقابت در بازار ایران، “معاملات اهرم دار” را برای ارزهای بیت کوین و اتریوم ارائه نمایند.

 

💰اهرم در صرافی تبدیل

 

«صرافی تبدیل» بیشترین اهرم را در بین صرافی های ایرانی ارائه می کند. معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از اهرم 1:10 در بازار 40 رمز ارزدیجیتالی [شامل بازار تتری و ریالی آنها] معاملات اهرم دار انجام دهند.

معامله گران ایرانی می توانند پس از احراز هویت خودکار در اپلیکیشن و سایت این صرافی وارد تب «معامله اهرم دار» شوند، و معاملات خود را در بازار آن انجام دهند. برای این کار باید از طراحی جدید در کابین بروکر استفاده نمایید.

صرافی ایرانی لوریج دار
کدام صرافی ایرانی لوریج دارد

توجه داشته باشید که معاملات اهرم دار [تا سقف x10 در صرافی تبدیل] ریسک بیشتری نسبت به معاملات بازار اسپات دارند. درصورتی که دچار زیان معاملاتی شوید، صرافی مسئولیتی برای برگشت وجه ندارد!

 

🪙اهرم در صرافی یوبیتکس

 

در این بخش قصد داریم به بررسی «صرافی یوبیتکس»، به‌عنوان یکی از صرافی‌های لوریج دار بپردازیم یوبیتکس، یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که در سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را آغاز کرد. این صرافی، در مدت زمان کوتاهی، توانسته است به یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی تبدیل شود.

یوبیتکس، امکانات و ویژگی‌های مختلفی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد. این صرافی، دارای بازار معاملاتی است و تعداد مناسبی از رمزارزها در آن لیست شده‌اند. علاوه‌براین، یوبیتکس از امکانات و پشتیبانی مناسبی برخوردار است.

یکی از ویژگی‌های برجسته یوبیتکس، ارائه امکان معامله «توکن های لوریج دار» است. یوبیتکس، جزو اولین صرافی های ایرانی بود که این امکان را برای کاربران خود فراهم کرد. این امر، نشان از خلاقیت و اهمیت یوبیتکس به مشتریان خود است.

شما برای ثبت‌نام در این صرافی، باید در مرحله اول اقدام به دانلود صرافی یوبیتکس کنید. در مرحله بعد صرافی یوبیتکس ورود اطلاعات را از شما می‌خواهد. با واردکردن اطلاعات هویتی خود می‌توانید به‌طور کامل در این پلتفرم اقدام به ساخت اکانتت کاربری کنید.

 

⚖️اهرم در صرافی اکسکوینو

 

اکسکوینو، یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی است که از سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرد. این صرافی در طول این مدت، توانسته است به محبوبیت قابل توجهی دست پیدا کند و تعداد زیادی از معامله گران ایرانی را به خود جذب کند.

خدمات اکسکوینو در طیف مناسبی قرار دارند و امکانات موجود در این صرافی، می‌تواند برای طیف وسیعی از کاربران، اعم از حرفه‌ای و مبتدی، مفید باشد!

اکسکوینو در ماه های اخیر، در راستای رفاه بیشتر مشتریان خود، توکن های اهرم دار را به پلتفرم معاملاتی خود اضافه کرده است. این توکن‌ها، امکان استفاده از اهرم در معاملات را برای کاربران فراهم می‌کنند.

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت 2024

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری

اگر به دنبال سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال در سال 2024 هستید، پست زیر را حتما بخوانید:

بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری

 

حکم شرعی معاملات اهرمی، حکم شرعی لوریج ارز دیجیتال
حکم شرعی لوریج در ارزهای دیجیتال

اگر می خواهید در مورد حکم لوریج در اسلام آشنا شوید می توانید پست زیر را مطالعه کنید:

حکم شرعی لوریج

 

💡نظر کارشناس درباره اهرم در صرافی ایرانی

 

انواع صرافی لوریج دار ایرانی شرایط مناسبی را برای تریدرهایی که قصد انجام معاملات اهرمی را دارند؛ فراهم می‌کنند. این صرافی‌ها از امنیت بالایی برخوردار هستند.

دو نمونه از این صرافی‌ها، «صرافی نوبیتکس» و «تبدیل» هستند که معاملات اهرمی را به تریدرها ارائه می‌کند. این کارگزاری ها شرایط و قوانین محکمی در ارائه یک بستر امن برای سرمایه تریدرها دارند.

شما می‌توانید با استفاده از لوریج در صرافی ایرانی، پس از انجام فرایند احراز هویت، اقدام به انجام معامله اهرمی کنید. به میزان ریسک و حجم حساب خود توجه داشته باشید تا بهترین نتایج را از این معاملات حاصل شود.

سوالات متداول

کدام صرافی های ایرانی لوریج ارائه می کنند؟

در حال حاضر بروکرهای نوبیتکس، تبدیل و اکسکوینو جزو صرافی های معتبر هستند که لوریج یا اهرم ارائه می کنند.

آیا صرافی یوبیتکس اهرم ارائه می کند؟

خیر، اما این بروکر توکن های اهرم دار (لوریج دار) ارائه کرده است.

حداکثر لوریج در صرافی های ایرانی چقدر است؟

سقف لوریج در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی، 1:10 می باشد.

نظرات (2)
  1. سلام ایا تغییر لوریج روی تغییر اسپرد و کمسیون میتونه موثر باشه؟

  2. ممنون از مطالبتون کامل و عالی بود خسته نباشید

درج نظر