برداشت از آمارکتس به تاپ چنج برای ایرانیان – برداشت ریالی آمارکتس بدون کارمزد

17 مه 2023 -

برداشت ریالی از آمارکتس | Amarkets

 

در بروکر آمارکتس معامله گران بسیاری از ایران، در حال فعالیت هستند که خوشبختانه با وجود تحریم های مالی، امکان واریز و برداشت ریالی از آمارکتس را دارند.

یکی از روش های مرسوم در بروکر آمارکتس، برداشت از طریق درگاه صرافی تاپ چنج (TC Pay) می باشد. معامله گران می توانند از طریق کابین شخصی خود، درخواست برداشت از آمارکتس به تاپ چنج را ثبت کنند.

ثبت نام در Amarkets

روش برداشت به تاپ چنج، تنها گزینه است که بدون کارمزد برداشت (0%) انجام می گیرد و معامله گران می توانند حتی 1 دلار را هم از حساب آمارکتس خود با روش TC Pay برداشت نمایند!

برداشت ریالی از آمارکتس به تاپ چنج

در این پست نحوه برداشت ریالی از آمارکتس را از طریق کابین شخصی معامله گران را آموزش داده ایم؛ تا بتوانید به راحتی سود های معاملات خود را در حساب بانکی ایران دریافت نمایید.

کارگزاری فارکس آمارکتس – Amarkets
برداشت ریالی دارد
برداشت به تاپ چنج دارد
کارمزد انتقال 0%
حداقل برداشت 1 دلار
حداکثر برداشت 50 هزار دلار
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

نحوه برداشت ریالی از آمارکتس با TC Pay

 

مراحل کلی برداشت از آمارکتس به تاپ چنج شامل موارد زیر است:

  • تعریف حساب بانکی در صرافی تاپ چنج؛
  • درخواست برداشت از آمارکتس [به روش TC Pay] در کابین شخصی؛
  • درخواست برداشت از تاپ چنج به حساب بانکی.
برداشت ریالی از آمارکتس به تاپ چنج
راهنمای برداشت ریالی از آمارکتس به تاپ چنج

 

ویدیو برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

 

در این ویدیو مراحل کامل برداشت از کابین بروکر آمارکتس به تاپ چنج را آموزش داده ایم:

 

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

 

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج برای معامله گران ایرانی از طریق کابین شخصی آنان فراهم شده است تا بتوانند به راحتی اقدام به دریافت سود های معاملاتی خود نمایند.

در صورتی که در بروکر آمارکتس ثبت نام کرده اید به سایت اصلی بروکر آمارکتس مراجعه کنید و وارد حساب کاربری خود شوید.

ثبت نام در آمارکتس

مراحل برداشت از حساب آمارکتس به مطابق آموزش زیر، انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به کابین آمارکتس

 

برای برداشت از حساب خود، در ابتدا وارد کابین جدید بروکر شوید و از طریق منوی سمت راست خود بر روی گزینه «فرآیندهای مالی» کلیک نمایید. سپس از زیر منوی های آن بر روی «برداشت جدید» کلیک کنید.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج، برداشت ریالی آمارکتس
برداشت از آمارکتس به تاپ چنج در کابین جدید

 

🟡گام 2: پر کردن فرم درخواست برداشت به تاپ چنج

 

در صفحه جدید باید کیف پولی که می خواهید از آن برداشت نمایید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که برای برداشت از آمارکتس به تاپ چنج، بایستی ارز پایه حساب شما دلار باشد.

پس از انتخاب حساب معاملاتی خود در باکس بعدی روش «TopChange (TC Pay)» را انتخاب کنید تا از طریق صرافی تاپ چنج برداشت شما انجام بگیرد.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

در قسمت بعدی باید «مبلغ برداشت» خود را مشخص نمایید. حداقل میزان قابل برداشت از طریق تاپ چنج حداقل 1 دلار می باشد و حداکثر مبلغ آن 50 هزار دلار می باشد.

 

🟠گام 3: تایید پرداخت به تاپ چنج

 

در ادامه، میزان کمیسیون برداشت که معادل 0$ برای تاپ چنج است، به شما نمایش داده خواهد شد. برای ادامه بر روی دکمه «بعدی» کلیک کنید.

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج

در صفحه جدید، شماره حساب TC Pay که با از طریق آن واریز به حساب خود را انجام داده اید، نمایش داده خواهد شد. آن را انتخاب کنید و بر روی دکمه «تایید» کلیک کنید.

 

🟣گام 4: درخواست تایید برداشت

 

در اولین دفعه که از طریق صرافی تاپ چنج خود، برداشت می کنید، باید درخواست تایید برداشت را ثبت کنید. برای این کار باید حساب تاپ چنج با مشخصات احراز هویت شده در بروکر آمارکتس یکسان باشد!

برداشت از آمارکتس به تاپ چنج، برداشت ریالی آمارکتس

جهت درخواست تایید برداشت بر روی دکمه «درخواست تایید» کلیک کنید.

 

نکات مهم برای برداشت ریالی از آمارکتس

 

با توجه به آموزش برداشت ریالی از آمارکتس می توانید از طریق روش صرافی تاپ چنج اقدام به دریافت پول خود در حساب ریالی بانک های ایران نمایید.

برای این کار پس از برداشت از آمارکتس به تاپ چنج می توانید از طریق صرافی تاپ چنج درخواست واریز ریالی به حساب بانکی خود را ثبت نمایید.

همچنین در صورتی که می خواهید به صورت مستقیم برداشت ریالی از آمارکتس را داشته باشید، می توانید با پشتیبانی آمارکتس تماس بگیرید. این امکان برای معامله گران ایرانی فراهم شده است که بتوانند برداشت ریالی از آمارکتس را به صورت مستقیم انجام دهند.

ثبت نام در آمارکتس

جهت انجام این کار باید تصویر واضح از کارت بانکی خود را آماده نمایید. توجه داشته باشید که باید نام و نام خانوادگی شما بر روی کارت بانکی درج شده باشد و شماره کارت شما واضح باشد.

البته بروکر آمارکتس از طریق شماره شبا پول را برای شما واریز خواهد نمود و در صورتی که بر روی کارت بانکی شما شماره شبا ثبت نشده باشد، می بایست مدرک مربوط به آن را [به صورت جداگانه برای بروکر] ارسال نمایید.

حداقل مقدار قابل برداشت با استفاده از این روش معادل 10 دلار می باشد و حداکثر میزان قابل برداشت ریالی از آمارکتس معادل میزان واریز ریالی به حساب می باشد!

در صورتی که از طریق روش های دیگری مثل واریز با ارز های دیجیتال حساب خود را شارژ کرده باشید، به منظور جلوگیری از پولشویی و قوانین مالی امکان برداشت ریالی را نخواهید داشت.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز [درباره برداشت از آمارکتس به تاپ چنج]

 

پروسه برداشت با تاپ چنج از آمارکتس، علیرغم اینکه مزایای زیادی مثل، کمترین مبلغ قابل برداشت و بدون کمیسیون را دارد، کمی ملال آور است. جهت برداشت با این روش، حتما باید حساب خود را از طریق تاپ چنج، شارژ کرده باشید.

مورد بعدی، مربوط به اطلاعات حساب تاپ چنج شماست، که باید مطابقت کامل با مشخصات احراز هویت شده شما در بروکر آمارکتس، داشته باشید. در صورتی که به طور کامل مشخصات شما مطابقت نداشته باشد، امکان استفاده از این روش را نخواهید داشت.

همچنین برای برداشت از آمارکتس با تاپ چنج، باید منتظر دریافت کد پیامکی یا تماس مستقیم بروکر برای تایید آن باشید. مدت زمان ارسال کد تایید، در اغلب موارد طولانی است و ممکن است قبل از ورود آن در کابین، منقضی شود.

در صورتی که برای برداشت ریالی در آمارکتس نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، می توانید با پشتیبانی دیجی تریدرز تماس بگیرید و راهنمایی کامل را دریافت نمایید.

سوالات متداول

نحوه برداشت ریالی از آمارکتس چگونه است؟

معامله گران می توانند از طریق کابین شخصی خود درخواست برداشت ریالی از آمارکتس به تاپ چنج را بدهند و از طریق این صرافی در حساب بانک ایران ریال دریافت نمایند.

آیا امکان برداشت ریالی از آمارکتس به صورت مستقیم وجود دارد؟

بله معامله گران می توانند از طریق پشتیبانی آمارکتس با ارائه کارت بانکی و شماره شبا اقدام به برداشت ریالی نمایند. البته این روش با محدودیت هایی همراه می باشد. جهت دریافت راهنمایی از طریق چت زنده در سایت دیجی تریدرز با پشتیبانی تماس بگیرید.

آیا برای برداشت ریالی از بروکر آمارکتس، باید در تاپ چنج حساب داشته باشیم؟

بله، بایستی در بروکر تاپ چنج حساب بانکی خود را نیز تایید کنید. برای این کار نیاز است بعد از ثبت نام، احراز هویت خود را انجام دهید.

کارمزد برداشت با روش تاپ چنج چقدر است؟

بروکر آمارکتس برای برداشت با روش تاپ چنج هیچ کارمزدی را دریافت نمی کند.

درج نظر