مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور بروکرز – راهنمای کامل انتخاب بروکر

19 جولای 2023 -

آمارکتس یا ویندزور | مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور

 

بروکر آمارکتس یکی از بهترین بروکر های فارکس در ایران است که مورد توجه بسیاری از معامله گران بازار قرار دارد و توانسته است در سال های اخیر معامله گران زیادی را به سمت خود بکشد.

از سوی دیگر ویندزور بروکرز نیز یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای فارکس ایران است. این بروکر نیز سالهاست که به معامله گران ایرانی خدمات مالی در بازار فارکس را ارائه می کند.

در این پست به بررسی این دو بروکر خواهیم پرداخت تا بتوانید بهترین بروکر برای معاملات خود را انتخاب کنید. بسیاری از افراد به دنبال بروکر مناسب برای اسکالپ هستند. در این پست شرایط حساب های معاملاتی در هر دو بروکر را بررسی می کنیم.

ثبت نام در Amarkets

بروکر ویندزور خدمات متنوعی را به معامله گران ایرانی ارائه می کند و در مقابل بروکر آمارکتس نیز به ارائه خدمات مشابه و بروز توانسته است رضایت و اعتماد بسیاری از معامله گران را جلب نماید.

مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور برای هر تریدری مفید و جذاب خواهد بود تا بتواند از بین این دو بروکر، یک کارگزاری مطمئن و خوب را برای معامله گری در فارکس انتخاب کند.

ثبت نام در Windsor

در ادامه این پست به بررسی بیشتر امکانات بروکر آمارکتس و ویندزور بروکرز می پردازیم.

مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور

مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور بروکرز

 

برای مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور از حساب های معاملاتی آنها شروع می کنیم، زیرا مهمترین موضوع برای معامله گران انتخاب یک حساب معاملاتی مناسب است.

تعداد حساب های بروکر آمارکتس نسبت به بروکر ویندزور بیشتر است. در حال حاضر بروکر آمارکتس چهار حساب معاملاتی فیکس، استاندارد، ECN و کریپتو را ارائه می کند.

در حالی که بروکر ویندزور دارای دو حساب پرایم و زیرو می باشد. متاسفانه هیچ کدام از بروکر های آمارکتس و ویندزور دارای حساب سنتی نیستند که برای تست استراتژی بسیاری از معامله گران اهمیت زیادی دارد.

از سوی دیگر تنها در بروکر آمارکتس حساب ECN ارائه شده است و معامله گران می توانند بدون واسطه به نقدینگی ها بانک ها و موسسات مالی بزرگ در فارکس متصل شوند.

البته حساب زیرو در بروکر ویندزور امکانات مشابه حساب ECN را ارائه می کند اما این یک حساب ECN واقعی نیست اما شما می توانید از اسپرد 0.0 پیپ در آن استفاده کنید.

میزان کمیسیون بروکر آمارکتس 5 دلار به ازای هر لات معامله می باشد اما در بروکر ویندزور میزان کمیسیون 8 دلار به ازای هر معامله محاسبه خواهد شد که میزان آن نسبت به بروکر آمارکتس بسیار بیشتر است.

توجه داشته باشید که برای افتتاح حساب زیرو در ویندزور حداقل 1000 دلار باید واریز انجام دهید اما در حساب ECN بروکر آمارکتس تنها با 200 دلار می توانید کار خود را آغاز کنید که از این نظر هم آمارکتس برتری دارد.

در حساب استاندارد بروکر آمارکتس اسپرد معاملات به صورت شناور از 1.3 پیپ شروع می شود اما در حساب پرایم بروکر ویندزور از 1.0 پیپ ارائه شده است که به صورت میانگین میزان اسپرد آنها در اغلب ساعت های معاملاتی نزدیک بهم می باشد.

در جدول زیر مشخصات دیگر این دو بروکر را بررسی کرده ایم :

مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور
آمارکتس – Amarkets ویندزور – Windsor
 امتیاز 4.4/5 کاربران امتیاز 3.5/5 کاربران
رتبه دوم در بروکرها رتبه ششم در بروکرها
2007 1988
دفتر قبرس دفتر قبرس
FSASVG, FinCom
CySEC, JSC, FSA, FSC, CMA, Bafin 
از 100 دلار واریزی از 50 دلار واریزی
تا لوریج 1:3000 تا لوریج 1:1000
کمیسیون 5 دلار در لات کمیسیون 8 دلار در لات
4 نوع حساب 2 نوع حساب
حساب فیکس
ندارد
حساب ECN ندارد
حساب بدون سواپ حساب اسلامی
کپی ترید RAMM کپی ترید MAM
پشتیبانی فارسی پشتیبانی فارسی
MT4 , MT5 MT4
اپلیکیشن موبایل اپلیکیشن موبایل
تاپ چنج، پرفکت مانی، وبمانی و ارز دیجیتال پرفکت مانی، وبمانی و ارز دیجیتال
بونوس 100 درصد بونوس 30 درصد
امتیاز کش بک امتیاز کش بک
مسابقات فارکس
مسابقات فارکس
سایت فارسی سایت فارسی
ندارد وبینار آموزشی
بیش از 500 نماد بیش از 150 نماد

 

جمع بندی دیجی تریدرز در مورد بروکر آمارکتس یا ویندزور

 

با توجه به تمامی شرایط هر یک از بروکر ها باید بگوییم که نقطه قوت بروکر ویندزور تعداد زیاد رگولاتوری های خوب در این بروکر است اما توجه داشته باشید که این رگوله ها به معامله گران ایرانی سرویس ارائه نمی کنند.

بنابراین علیرغم اینکه بروکر ویندزور دارای اعتبار قوی تری از نظر رگولاتوری نسبت به بروکر آمارکتس است، اما این ویژگی برای معامله گران ایرانی نمی تواند کافی باشد. زیرا هر دو بروکر سالهاست که در بازار ایران فعالیت می کنند و مورد اعتماد معامله گران قرار دارند.

اما در مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور از نظر تریدر های فارکس شرایط اسپرد و کمیسیون ای مارکتس مناسب تر است و تنوع حساب های معاملاتی در آن نیز بیشتر از ویندزور است.

ثبت نام در Amarkets

شما می توانید با مقایسه سبک معاملاتی خود و ویژگی های مورد نظر خود هر یک از بروکرهای یاد شده را انتخاب کنید و هر دو بروکر جزو 10 بروکر برتر در فارکس ایران هستند.

سایت دیجی تریدرز به عنوان حامی تریدر های ایرانی در هر دو بروکر آمارکتس و ویندزور خدمات پشتیبانی و ریبیت و کش بک ارائه می کند. البته بروکر آمارکتس جزو بروکرهای منتخب و پیشنهادی از سوی سایت دیجی تریدرز می باشد.

برای مقایسه بروکر آمارکتس و ویندزور با توجه به شرایط معاملاتی ویژه خودتان می توانید با پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

بروکر آمارکتس بهتر است یا ویندزور؟

هر دو بروکر جزو بروکر های معتبر در بازار ایران هستند، اما بروکر آمارکتس دارای اسپرد و کمیسیون مناسب تری نسبت به بروکر ویندزور می باشد.

درج نظر