بررسی اعتبار بروکر آمارکتس – رگوله آمارکتس برای ایرانیان چیست

22 آوریل 2023 -

همه چیز در مورد اعتبار بروکر آمارکتس – Amarkets

 

برخی از معامله گران فارکس به دنبال افزایش محبوبیت آمارکتس می پرسند که آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟ با بررسی این اخبار متوجه می شویم که این مطالب در شبکه های اجتماعی افراد خاص برای تبلیغ بروکر فارکس دیگر صورت می گیرد.

البته در این میان برخی از معامله گران در مورد رگوله و اعتبار بروکر آمارکتس هم اطلاع ندارند.

بروکر ای مارکتس یکی از معتبرترین بروکر های فارکس در ایران است و سالیان زیادی است که خدمات خوبی را به معامله گران ارائه کرده است.

ثبت نام در Amarkets

در این پست به بررسی دقیق این موضوع خواهیم پرداخت که آیا رگوله آمارکتس برای ایرانیان مناسب است یا نه؟

در ادامه مطلب نیز بررسی می کنیم که بروکر آمارکتس از کدام رگوله ها برای ارائه خدمات مالی به ایرانیان استفاده می کند.

سایت اصلی بروکر آمارکتس پشتیبانی تلگرام
رگوله آمارکتس
کمیسیون اوراق بهادار و بورس آمریکا
رگوله برای ایرانیان ✅ سنت وینست FSA
بیمه Financial Commission
✅ دارد

 

بررسی رگوله آمارکتس برای ایرانیان

 

بروکر ای مارکتس از سال 2007 که کار خود را در بازار فارکس شروع کرده است توانسته فعالیت بدون مشکلی را تجربه کرده کند و خوشبختانه تاکنون با مشکل ورشکستگی و یا تغییرات شدید مواجه نبوده است.

بروکر آمارکتس با استفاده از مجوز FSA سنت وینسنت در بازار های کشور های نظیر ایران فعالیت می کند و که نسبت به رگوله های معتبر جهانی درجه پایینی دارد اما این تنها نکته در ارزیابی اعتبار این بروکر نیست.

بروکرآمارکتس برای تصمین حساب های معامله گران تحت حمایت سازمان مستقلی به نام کمیسیون مالی Financial Commission قرار دارد.

اعتبار بروکر آمارکتس ، رگولاتوری ای مارکتس، کلاهبرداری amarkets

وظیفه این سازمان رسیدگی و نظارت بر عملکرد مالی بروکر amarkets می باشد و در صورت بروز مشکلات احتمالی و اختلاف مالی می تواند تا سقف 20000 یورو برای هریک از معامله گران جبران خسارت کند.

بروکر آمارکتس از طریق این سازمان به تمامی معامله گران خود در کشور های مختلف از جمله ایران خدمات ارائه می کند که به عنوان بیمه حساب معامله گران شناخته می شود.

از سوی دیگر کیفیت اجرای معاملات بروکر آمارکتس به صورت ماهیانه توسط بازرسی سازمان استاندارد بین المللی به نام وریفای مای ترید ( Verify My Trade ) بررسی می شود.

بروکر امارکتس برای حفظ اعتبار گواهینامه خود از این سازمان ملزم به ارائه ی اطلاعات معاملات مشتریان، جهت تجزیه و تحلیل تطبیقی با بروکر های تراز اول نقدینگی می باشد و خوشبختانه تاکنون توانسته است که اعتبار لازم از این سازمان را دریافت نماید.

 

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

 

در برخی از کانال های تلگرامی اخباری شنیده می شود که به دنبال ارائه شایعاتی از کلاهبرداری بروکر آمارکتس هستند تا با نشان دادن ضعف در رگوله و اعتبار بروکر آمارکتس سو استفاده کنند.

در صورتی که مستندات واضح و روشنی در مورد کلاهبرداری در آمارکتس ارائه نمی شود و خوشبختانه تاکنون این مورد به اثبات نرسیده است.

از سوی دیگر شفافیت و سابقه بیش از 16 سال خدمات مناسب آمارکتز به ایرانیان را می توانیم به عنوان بهترین فاکتور برای بررسی اعتبار بروکر آمارکتس در نظر بگیریم تا با خیال راحت در این بروکر فعالیت کنیم.

همچنین شایان ذکر است که بروکر هایی که به کشور های تحریم شده مثل ایران خدمات مالی ارائه می کنند اجازه استفاده از رگولاتوری های درجه اول جهانی را ندارند و به همین دلیل بروکر آمارکتس نمی تواند از آنها استفاده نماید.

این کارگزاری توانسته است با خدمات خوب و عملکرد قوی در ارائه سرویس های خود به تریدرهای ایرانی ایرادات وارد شده به اعتبار بروکر آمارکتس را پوشش دهد و اعتماد معامله گران ایرانی را به خود جلب نماید.

سوالات متداول

آیا بروکر آمارکتس معتبر است؟

بله، بروکر آمارکتس یکی از بهترین بروکر های معتبر در بازار فارکس ایران است و از سال 2007 که شروع به فعالیت داشته است هیچ گونه شکایت و یا مستنداتی مبنی بر کلاهبرداری از آن منتشر نشده است.

حهت بررسی اعتبار بروکر آمارکتس همین مقاله را مطالعه کنید.

آیا حساب های بروکر آمارکتس دارای بیمه می باشند.

بله، یکی از مواردی که در بررسی اعتبار بروکر آمارکتس مورد توجه معامله گران قرار دارد بیمه حساب آنها توسط کمیسیون مالی Financial Commission  است که تا سقف 20 هزار یورو را پوشش می دهد.

نظرات (1)
  1. از زحماتتون سپاسگزارم.
    چون این مقاله اطلاعاتی در مورد اعتبار بروکر آمارکتس ارائه می‌ده، اما به نظر می‌رسه که برای ارائه یک تصویر کامل و عمیق از اعتبار واقعی این بروکر، نیاز به بررسی‌های بیشتری باشه. تا جایی که من میدونم انتخاب یک بروکر نیازمند تحقیق و بررسی دقیق هستش. به ویژه در مورد رگوله‌ها و تجربیات دیگر معامله‌گران. پس کاش بخش‌هایی در مورد تجربیات کاربران واقعی اضافه کنید به مطلب و از نحوه رسیدگی به شکایات بگید برامون. اینجوری به ما خوانندگان این مطلب کمک زیادی خواهید کرد تا تصمیم آگاهانه‌تری بگیریم.

درج نظر