ورود به کابین آمارکتس 📲 کابین شخصی بروکر آمارکت با ویژگی های جدید

27 سپتامبر 2023 -

معرفی کابین آمارکتس در نسخه جدید | Amarkets

 

یکی از کارگزاری های پرطرفدار در بازار فارکس ایران، بروکر آمارکتس است که در مدت کوتاهی توانست به جایگاه بالایی در بین معامله گران دست پیدا کند. این بروکر در بخش های مختلف خود، همواره به دنبال تغییر و ارائه سرویس های جدید شناخته می شود.

در یکی از جدیدترین آپدیت های این بروکر، نسخه 1.0.0 کابین شخصی آمارکتس معرفی شده است. در طرح قدیمی کابین آمارکتس، ستون منو در سمت راست قرار داشت اما در کابین شخصی جدید، منو در بالای صفحه قرار دارد که مدرن تر مدل قبلی است.

بروکر آمارکتس در تاریخ 8 سپتامبر 2023 از این کابین شخصی برای تمامی معامله گران رونمایی کرد و تمامی مشتریان می توانند با ورود به کابین شخصی آمارکتس، قابلیت جدید را مشاهده نمایند.

ثبت نام در Amarkets

بروکر امارکتس اطلاعیه ای هدف از این تغییرات را، ساده کردن دسترسی معامله گران به بخش های مختلف کابین شخصی، بیان کرده است.

کابین آمارکتس، ورود به کابین شخصی آمارکتس

آشنایی با نحوه کار با کابین شخصی در بروکرهای فارکس اهمیت زیادی دارد و می تواند بخشی از نیازهای مهم معامله گران را، بدون نیاز به کارشناس بروکر برطرف نمایند.  در ادامه این پست به بررسی کامل کابین شخصی ای مارکت را بررسی می کنیم.

نام بروکر فارکس
آمارکتس – Amarkets
تغییرات جدید کابین تغییر منو هدر و فوتر کابین
ارسال مدارک احراز هویت دارد
امکان افتتاح حساب دارد
زبان کابین شحصی فارسی، انگلیسی و +10
چت آنلاین با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

بررسی کابین جدید آمارکتس (ویدیو)

 

 

کابین شخصی آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آموزش کار با کابین شخصی بروکر آمارکتس

 

در کابین شخصی آمارکتس، تغییراتی ایجاد شده است که به نظر می آید در آینده نزدیک تکمیل خواهد شد. زیرا بسیاری از امکانات و منوهای قبلی کابین تغییر زیادی نداشتند اما محل آنها جا به جا شده است.

مطابق شکل زیر، پس از ورود به کابین شخصی آمارکت، پیغامی به شما نمایش داده می شود که تغییرات و ویژگی های جدید آن را اطلاع رسانی می کند.

کابین شخصی آمارکتس، پیغام کابین جدید آمارکتس

اطلاعیه بروکر آمارکتس درمورد کابین شخصی جدید به شرح زیر است:

مشتریان عزیز

با ارائه برخی از بروزرسانی‌ها در کابین شخصی تلاش کرده‌ایم فرآیند کار را، برای شما ساده‌تر و بهینه‌تر کنیم.

نسخه فعلی شامل تغییرات زیر است:

 • فهرست
 • تغییرات در قسمت فوتر
 • پروفایل من

🔔برای اطلاعات بیشتر برای ویژگی‌های جدید، می‌توانید دستور العمل آن را مطالعه کنید.”

.

 

🔘ویژگی های جدید در منوی کابین شخصی

 

مهمترین ویژگی های جدید در کابین شخصی امارکتس، شامل موارد زیر است:

 

❇️منوی اصلی کابین شخصی

 

منوی قبلی در کابین آمارکتس دارای یک ستون سمت در راست خود بود که به طور کامل حذف شده است اما تمامی موارد آن به منوی بالای کابین جدید آمارکتس اضافه شده است.

گزینه های اصلی منوی جدید کابین شخصی آمارکتس شامل موارد زیر است:

 • صفحه اصلی
 • فرآیندهای مالی
 • کپی تریدینگ
 • سرویس های معاملاتی
 • تنظیمات
 • وب ترمینال

هریک از موارد این موارد، دارای منوی برای دسترسی به بخش های مختلف کابین آمارکتس است. به عنوان مثال فرآیندهای مالی مربوط به بخش های واریز و برداشت و انتقال پول است. یکی از موارد مورد احتیاج معامله گران، بخش ایجاد حساب معاملاتی است.

کابین آمارکتس، کابین شخصی امارکت

منوی مربوط به ساخت حساب واقعی و دمو در منوی «تنظیمات» کابین قرار دارد. این موارد در کابین قدیمی به در قسمت «معامله کردن» قرار داشت که دسترسی آسان و مشخصی داشت اما در منوی جدید، به همراه موارد مثل سواپ و حساب اسلامی در قسمت «تنظیمات» قرار گرفته اند.

ثبت نام در آمارکتس

✅تنظیمات امنیتی و احراز هویت 2 مرحله ای در پرفایل من

 

در بالای سمت چپ کابین شخصی آمارکتس، پروفایل مشتریان نیز قرار گرفته است که دارای منوهای زیر است:

 • پروفایل من
 • دستاوردهای من
 • کش بک Amarkets
 • زبان
 • کد معرف
 • ورود به کابین همکار
 • به روز رسانی جدید
 • خروج

بروکر آمارکتس در بخش «پروفایل من»، امکان استفاده از آپشن احراز هویت دو مرحله ای را برای افزایش امنیت حساب معامله گران فراهم کرده است که در حالت پیش فرض غیرفعال می باشد.

برای فعال سازی ورود دو مرحله ای به حساب معاملاتی خود، باید شماره تلفن خود را توسط یک کد 4 رقمی تایید نمایید و سپس می توانید از این روش برای افزایش امنیت حساب خود استفاده کنید.

 

♻️دانلود پلتفرم های معاملاتی از فوتر کابین

 

یکی دیگر از تغییرات ارائه شده در کابین شخصی آمارکتس، نحوه دسترسی به دانلود پلتفرم های متاتریدر 4 و متاتریدر 5 بروکر آمارکتس است. در منوی قبلی، این گزینه در ستون منوی سمت راست قرار داشت.

کابین شخصی آمارکتس، کابین بروکر ای مارکت

اما با اضافه شدن این پلتفرم ها به قسمت فوتر، دسترسی معامله گران به آن راحت تر و ساده تر شده است. همچنین معامله گران بدون نیاز به ورود به صفحه دیگر می توانند لینک های دانلود نسخه های مختلف را در این قسمت از کابین دریافت کنند.

 

🔘ورود به کابین شخصی امارکتس

 

برای ورود به کابین شخصی آمارکتس، می توانید از طریق سایت اصلی استفاده کنید. مراحل ورود به کابین شخصی آمارکتس شامل گام های زیر است:

ثبت نام در آمارکتس

🟢گام 1: ورود به سایت اصلی بروکر

 

برای ورود به کابین شخصی آمارکتس، در سایت اصلی بروکر، بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید تا صفحه لاگین را مشاهده کنید.

مطابق شکل زیر، دکمه ورود به کابین در منوی بالای سایت قرار گرفته است.

کابین آمارکتس، ورود به کابین شخصی آمارکتس

 

🟡گام 2: تکمیل فرم ورود ناحیه کاربری

 

در گام بعدی، فرم مربوط به ورود خود را تکمیل نمایید. برای ورود به کابین آمارکتس، آدرس ایمیل خود را به همراه رمز عبور ای مارکت وارد نمایید.

سپس بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید. در صورتی که ورود 2 مرحله ای را فعال کرده باشید، باید رمز دوم خود را هم پنجره جدید وارد نمایید.

کابین شخصی بروکر آمارکتس، ورود به کابین شخصی ای مارکت

 

🟠گام 3: ورود به کابین شخصی

 

در نهایت، پس از تکمیل فرم لاگین، وارد کابین شخصی آمارکتس خواهید شد. در حال حاضر برای تمامی معامله گران نسخه جدید کابین شخصی نمایش داده می شود.

 

ثبت نام در آمارکتس

آموزش ثبت نام در بروکر Amarkets

در این پست به صورت کامل آموزش تصویری ثبت نام در بروکر آمارکتس را ارائه شده است:

ثبت نام در آمارکتس

 

💡نظر کاشناس دیجی تریدرز درباره کابین شخصی آمارکتس

 

تغییرات انجام شده در کابین شخصی آمارکتس، در برخی از موارد بسیار مناسب و به جا انجام شده است. به عنوان مثال فوتر کابین شخصی معامله گران، دسترسی سریع و مناسبی به پلتفرم های معاملاتی این بروکر ایجاد کرده است.

اما قسمت هدر در کابین آمارکتس علیرغم اینکه دسترسی سریع تری به قسمت های مختلف ایجاد کرده است، دارای دسته بندی مناسبی نیست. البته بروکر آمارکتس دو هفته پس از رونمایی از کابین جدید، تغییراتی در نامگذاری و منوهای این قسمت ایجاد کرده است.

به عنوان مثال در نسخه اولیه، گزنیه «کپی تریدینگ» ارائه نشده بود اما پس از مدت کوتاهی این مورد اضافه شد و یا گزینه «سرویس ها» در نسخه اولیه به «سرویس های معاملاتی» تغییر پیدا کرده است که تغییرات مثبتی بشمار می رود.

با توجه به اینکه این نسخه از کابین آمارکتس به تازگی ارائه شده است، انتظار داریم در آینده شاهد تغییرات مثبت دیگری در آن باشیم و تمامی این موارد از طریق این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری دارید، با کارشناس دیجی تریدرز در تلگرام تماس بگیرید و یا در بخش نظرات این پست، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

نحوه ورود به کابین شخصی آمارکتس چگونه است؟

برای ورود به کابین شخصی آمارکتس، از طریق سایت اصلی بروکر، بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید و در فرم مربوط به آن آدرس ایمیل و رمز عبور آمارکتس را وارد نمایید، تا وارد کابین خود شوید.

نظرات (1)
 1. به نظر من که کابین جدید آمارکتس خیلی جالب نیست. منوی قبلی اش هم بدتر از این بود! ممنون از آموزش های خوب تون

درج نظر