نحوه احراز هویت آمارکتس ✅ تایید کامل بدون نیاز به مدرک سکونت

11 مه 2023 -

آموزش احراز هویت آمارکتس برای معامله گران ایرانی

 

پس از مرحله ثبت نام اولیه در بروکر آمارکتس باید گام بعدی را که مربوط به احراز هویت آمارکتس را انجام دهید. کارگزاری آمارکتس به معامله گران ایرانی امکان فعالیت در بازار فارکس را با مدارک شناسایی و هویت ایرانی را ارائه می کند.

تریدرهای فارکس ایرانی در بروکر آمارکتس می توانند با استفاده مدرک کارت ملی، شناسنامه ، گواهینامه و پاسپورت برای احراز هویت کامل اقدام کنند. یکی از مزیت های احراز هویت در بروکر ای مارکتس عدم نیاز به مدارکی مثل قبض تلفن و آب یا برق برای احراز سکونت می باشد.

ثبت نام در Amarkets

در این پست نحوه احراز هویت آمارکتس را به صورت تصویری آموزش داده ایم تا بتوانید در کمتر یک ساعت معاملات خود را در بازار فارکس شروع کنید.

کارگزاری فارکس بروکر آمارکتس 🧡 Amarkets
احراز هویت ایرانیان ☑️ دارد
مدارک مورد نیاز کارت ملی، پاسپورت، شناسنامه
مدت زمان احراز هویت کمتر از 1 ساعت
پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی در تلگرام

 

آموزش تصویری احراز هویت آمارکتس | Amarkets

 

پس از ثبت نام در بروکر آمارکتس می توانید از طریق ورود به کابین شخصی خود مراحل احراز هویت آمارکتس را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که در ابتدا باید آدرس ایمیل خود را تایید کنید.

در صورتی که هنگام ثبت نام این کار را انجام نداده باشید، می توانید به صندوق ایمیل خود مراجعه کنید و مشخصات ورود به حساب آمارکتس و تایید ایمیل خود را انجام دهید.

بعد از ثبت نام در بروکر آمارکتس به طور معمول چند ایمیل برای شما ارسال می شود که اولین ایمیل حاوی اطلاعات ورود و پسورد شما می باشد و یک ایمیل دیگری برای شما ارسال می شود که مربوط به تایید آدرس ایمیل می باشد.

احراز هویت آمارکتس

برای تایید ایمیل خود بر روی دکمه تایید کنید کلیک کنید و یا بر روی لینک پایین صفحه که به رنگ آبی است می توانید کلیک نمایید.

احراز هویت آمارکتس تایید ایمیل

در صورتی که ایمیلی برای شما ارسال نشده است می توانید از طریق کابین شخصی خود درخواست ارسال مجدد ایمیل را بدهید و یا آدرس ایمیل خود را تغییر دهید.

پس از تایید آدرس ایمیل خود در نوار بالای صفحه بر روی تایید تلفن کلیک نمایید تا یک کد 4 رقمی برای شما ارسال شود.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

در صورتی که شماره تماس تلفن همراه شما ایراد داشته باشید می توانید قبل از درخواست پیامک آن را اصلاح کنید. برای دریافت کد باید بر روی دکمه ارسال کد کلیک کنید و پس از دریافت پیامک آن را در کادر جدید وارد کنید و دکمه OK را بزنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

در گام نهایی باید مشخصات هویتی خود را تایید نمایید. برای این کار عکس یکی از مدارک شناسایی معتبر خود را مانند کارت ملی یا پاسپورت را به همراه داشته باشید.

قبل از بارگذاری آن ابتدا متناسب با مدرکی که می خواهید آن را بارگذاری کنید، اطلاعات آن را در فرم مربوطه وارد کنید.

در صورتی که از پاسپورت استفاده می کنید، مشخصات خود را مطابق با آن و با حروف انگلیسی وارد کنید و اگر از کارت ملی استفاده می کنید مشخصات خود را به فارسی وارد نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که در صورت استفاده از پاسپورت سایر مشخصات مثل تاریخ تولد خود را نیز به میلادی باید وارد نمایید.

پس ورود اطلاعات بر روی دکمه ارسال فایل کلیک کنید و فایل خود را بارگذاری نمایید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

در نهایت باید باید تصویر کارت بانکی یا سیستم پرداختی که می خواهید از آن استفاده کنید را بارگذاری کنید.

ثبت نام بروکر آمارکتس، افتتاح حساب آمارکتس ، آموزش تصویری آمارکتس ، پشتیبانی آمارکتس

پس از انجام مراحل زیر باید صبر کنید تا احراز هویت در آمارکتس تایید شود. همچنین از طریق پشتیبانی سایت دیجی تریدرز با کارشناس آمارکتس تماس بگیرید تا ثبت نام شما را پیگیری نمایند تا در کمترین زمان ممکن آن را بدون دردسر برای شما تایید کنند.

همچنین از سایر مزایای معاملاتی مثل بونوس واریز و ریبیت نیز می توانید استفاده کنید. برای دریافت خدمات همین حالا می توانید با مشاورین ما به صورت رایگان تماس بگیرید.

ثبت نام در آمارکتس

سوالات متداول

آیا امکان احراز هویت آمارکتس با مدارک شناسایی ایرانی وجود دارد؟

بله، معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از مدارک شناسایی خود که شامل کارت ملی، شناسنامه، گواهینامه و پاسپورت می باشد، در بروکر آمارکتس احراز هویت نمایند.

حداکثر زمان تایید مدارک احراز هویت در بروکر آمارکتس چقدر است؟

تایید مدارک هویتی پس از انجام مراحل احراز هویت آمارکتس ممکن است حداکثر تا 48 ساعت طول بکشد. شما می توانید با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید تا کارشناس آمارکتس ثبت نام شما را در این کارگزاری پیگیری نماید.

درج نظر