معامله نماد داوجونز در آمارکتس – شاخص داوجونز آمریکا در متاتریدر Amarkets

14 ژوئن 2023 -

معرفی نماد داوجونز در آمارکتس

 

نماد داوجونز در آمارکتس یکی از شاخص هایی است که معامله گران زیادی به دنبال معاملات آن در بروکر های فارکس هستند.

بروکر آمارکتس در حساب های مختلف خود امکان معاملات شاخص های مهم مثل 30 شرکت بزرگ آمریکا که با نماد داوجونز Dow Jones 30 شناخته می شود را ارائه می کند.

شما می توانید نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس را به لیست نماد های خود اضافه کنید و معاملات آن را انجام دهید.

ثبت نام در Amarkets

اسپرد شاخص داوجونز در آمارکتس بسیار پایین است و در حساب های مختلف تفاوت چندانی ندارد.

شاخص داوجونز آمریکا یکی از نماد های مهم در بورس اوراق بهادار نیورک (NYSE) است که شاخص نشان دهنده ارزش 30 شرکت بزرگ آمریکا مانند اپل، مک دونالد، والت دیزنی، کوکاکولا و … است.

در این ادامه مطلب این پشت مشخصات نماد داوجونز در آمارکتس و نحوه اضافه کردن آن به متاتریدر Amarkets را آموزش داده ایم.

بروکر فارکس
بروکر آمارکتس
شاخص داوجونز در آمارکتس DowJones30
میانگین اسپرد 5 – 7 Pips
امکان معامله در متاتریدر 4 و 5 دارد
تماس با کارشناس پشتیبانی Telegram

 

آموزش نماد داوجونز در آمارکتس (ویدیو)

 

 

نماد داوجونز در آمارکتس؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نماد داوجونز در آمارکتس Amarkets

 

نماد داوجونز در آمارکتس یکی از نماد های پرطرفدار است که معامله گران می توانند از طریق حساب فیکس، استاندارد و ECN در آمارکتس آن را با کمترین اسپرد معامله نمایند.

نماد داوجونز فارکس شامل شرکت های بسیار آمریکایی بزرگ و قوی در سطح جهانی است و نمودار ارزش دلاری این شاخص در طول سالیان گذشته همواره در حال رشد بوده است.

معاملات داوجونز در آمارکتس دارای 10 دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله می باشد. حداقل اسپرد نماد داوجونز در آمارکتس به صورت شناور از 5 پیپ است و به طور میانگین 7 پیپ می باشد.

هزینه معاملات شاخص داوجونز در آمارکتس 5 دلار به ازای هر پیپ است و معامله گران می توانند حداکثر از لوریج 1:100 در این نماد استفاده کنند.

نماد داوجونز در آمارکتس amarkets
نماد داوجونز در آمارکتس در کابین

سشن معاملات داوجونز آمارکتس نیز در روزهای دوشنبه تا جمعه و از ساعت 01:00 بامداد تا 24:00 بامداد به وقت GMT +03:00 است. توجه داشته باشید که معاملات داوجونز دارای سوآپ مثبت و منفی نیست.

انجام معاملات داوجونز در آمارکتس به صورت اجرای بازار یا Market Execution انجام می گیرد. حداقل حجم معاملات شاخص داوجونز در متاتریدر آمارکتس 0.01 لات است و حداکثر آن 1000 لات می باشد. امکان معاملات هچ نیز بر روی شاخص داوجونز در آمارکتس وجود دارد.

همچنین امکان معامله داوجونز در متاتریدر 4 و 5 آمارکتس وجود دارد و اسپرد و کمیسیون آن تفاوتی ندارد. در صورتی که برای انجام معاملات داوجونز نیاز به راهنمایی دارید می توانید با واحد پشتیبانی فارکس در دیجی تریدرز تماس بگیرید.

ثبت نام در آمارکتس

نماد داوجونز در متاتریدر 4 آمارکتس

 

معامله گران فارکس در بروکر آمارکتس می توانند از طریق متاتریدر 4 و 5 نماد داوجونز را معامله نمایند. برای این کار کافی است یک حساب واقعی در بروکر آمارکتس ایجاد کنید. سپس از طریق اطلاعات ورود به حساب خود در متاتریدر وارد شوید.

 

گام 1: ورود به متاتریدر

 

برای انجام معامله نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس پس از ورود به حساب خود، از منوی بالای متاتریدر 4 یا متاتریدر 5 بر روی منوی View کلیک کنید و گزینه Symbols را انتخاب کنید.

نماد داوجونز در آمارکتس

 

گام 2: ورود به پنجره نمادها

 

سپس از پنجره جدید از در متاتریدر آمارکتس می توانید دسته بندی نمادهای بازار فارکس را مشاهده کنید. بر روی منوی Indices کلیک کنید تا نماد های شاخص بورس در آمارکتس را به شما نمایش دهد.

سپس از بین گزینه های آن نماد DowJones30 که مخفف Index Dow Jones USA index of largest corporations می باشد را انتخاب کنید و بر روی دکمه show در بالای پنجره کلیک کنید تا به لیست نماد های متاتریدر آمارکتس شما اضافه شود.

شاخص داوجونز در آمارکتس

 

گام 3: باز کردن چارت داوجونز

 

سپس بر روی نماد آن راست کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Chart Window کلیک کنید تا نمودار آن را در متاتریدر خود مشاهده نمایید.

نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نماد داوجونز آمارکتس

 

بسیاری از معامله گران برای پیدا کردن نماد داوجونز در آمارکتس amarkets دچار اشتباه می شوند. زیر در بروکر های مختلف بر اساس نامگذاری های معتبر دیگر ممکن است این نماد با اسم دیگری معامله شود اما در اصل تمامی آنها یکسان می باشند.

در صورتی که برای انجام معاملات داوجونز در آمارکتس نیاز به راهنمایی دارید با واحد پشتیبانی فارکس در دیجی تریدرز تماس بگیرید تا اطلاعات کامل در این زمینه را در اختیار شما قرار دهند و یا در بخش کامنت این صفحه نظرات و سوالات خود را با ما مطرح نمایید.

سوالات متداول

نماد داوجونز در آمارکتس چیست؟

نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس DowJones30 می باشد که می توانید از طریق منوی Symbols آن را به لیست نماد های معاملاتی خود اضافه کنید.

حداقل حجم معامله نماد داوجونز در متاتریدر آمارکتس چقدر است؟

معامله گران در بروکر آمارکتس می توانند با حداقل حجم معاملاتی ممکن یعنی 0.01 لات ترید نمایند.

نظرات (2)
  1. سلام
    ببخشید در ۰/۱۰ در ۵ دقیقه دواجونز چقدر کارمزد بروکر هست

    • با سلام. کمیسیون بروکر آمارکتس در نماد داوجونز 10 دلار به ازای هر لات معامله می باشد و برای انجام 0.1 لات در این نماد، باید حدود 1 دلار کارمزد پرداخت کنید.

درج نظر