نحوه برداشت از آلپاری – چگونه از آلپاری پول برداشت کنیم؟

14 آوریل 2023 -

آموزش روش های برداشت از آلپاری برای معامله گران ایرانی

 

بروکر آلپاری یکی از معتبرترین بروکر های فارکس در بازار ایران به حساب می آید. معامله گران ایرانی بیش از 23 سال است که در این بروکر مشغول به فعالیت و معامله گری می باشند.

با توجه به حجم زیاد خدمات این بروکر به ایرانیان روش های واریز و برداشت از آلپاری بسیار مورد توجه معامله گران قرار دارد.

ثبت نام در Alpari

در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع روش های برداشت از بروکر آلپاری را بپردازیم و خدمات این بروکر در زمینه انتقال پول را بررسی کنیم.

بروکر معتبر فارکس بروکر آلپاری – Alpari
مشاوره با کارشناس پشتیبانی واتس آپ
برداشت از آلپاری با تاپ چنج ✔️ دارد
برداشت از آلپاری با ارز دیجیتال
✔️ دارد
برداشت از آلپاری با پرفکت مانی ✔️ دارد
برداشت از آلپاری با وبمانی ✔️ دارد

 

آموزش برداشت ریالی از بروکر آلپاری

 

معامله گران در بروکر آلپاری می توانند از طریق روش های مختلفی درآمد دلاری خود را از بروکر آلپاری برداشت نمایند.

با توجه به اینکه فعالیت بروکر های فارکس در ایران، دارای محدودیت های مالی است برای برداشت ریالی از آلپاری باید از طریق واسطه های مختلف این کار را انجام دهید.

مهم ترین و آسان ترین روش برداشت ریالی از بروکر مربوط به روش برداشت از آلپاری با تاپ چنج  و برداشت با تتر و ارز های دیجیتال می باشد.

در ادامه به بررسی این بروش ها خواهیم پرداخت. جهت دریافت مشاوره برای واریز و برداشت در بروکر آلپاری می توانید از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان ما راهنمایی دریافت کنید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، پشتیبانی لایت فارکس
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

نحوه برداشت وجه از آلپاری با تاپ چنج

 

یکی از بهترین روش های برداشت ریالی از بروکر آلپاری استفاده از روش برداشت با تاپ چنج (TC Pay) می باشد. در روش برداشت با تاپ چنج می توانید سرمایه خود را به صورت ریالی در حساب بانکی خود در ایران دریافت نمایید.

در این روش کارمزد بسیار پایینی پرداخت می کنید و می توانید از طریق صرافی تاپ چنج دلار خود را تبدیل ریال کنید و درخواست واریز آن به حساب بانکی را بدهید.

صرافی تاپ چنج با حداقل زمان این درخواست را اجرایی می کند و بر اساس زمان بندی شبکه بانکی ممکن است، سرمایه خود را با کمی تاخیر دریافت کنید.

جهت برداشت پول از آلپاری به تاپ چنج در کابین بروکر وارد بخش انتقال وجه شوید. در این صفحه از منوی کشویی گزینه برداشت وجه را انتخاب کنید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تاپ چنج

سپس از بین گزینه های مربوط به انتقال به صرافی تاپ چنج (TC Pay) را انتخاب کنید. در انتها بر روی دکمه ادامه کلیک نمایید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تاپ چنج

در صفحه بعد مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و همچنین شماره کیف پول تاپ چنج یا همان تی سی و همچنین آدرس ایمیل خود را وارد کنید. برای شماره کیف پول آلپاری در تاپ چنج از یک حساب دلاری استفاده کنید.

در انتها بر روی دکمه ادامه کلیک کنید و آنها را تایید نهایی کنید.

💡 برای یادگیری نحوه واریز پول از تاپ چنج به آلپاری بر روی آن کلیک کنید.

ثبت نام در آلپاری

نحوه برداشت ریالی از آلپاری با تتر و ارز دیجیتال

 

جهت برداشت از آلپاری با تتر می بایست در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی ثبت نام کرده باشید تا بتوانید تتر و یا سایر ارز های دیجیتال را به ریال تبدیل کنید.

همچنین می توانید سرمایه خود را به صورت ارز دیجیتال مانند تتر در کیف پول شخصی خود نیز نگهداری نمایید اما اگر بخواهید آن را تبدیل به ریال کنید و در به حساب بانکی خود واریز کنید، باید با استفاده از یک صرافی داخلی این کار را انجام دهید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تتر

جهت برداشت با ارز دیجیتال نیز در صفحه انتقال وجه بر روی گزینه برداشت وجه کلیک کنید و مطابق تصویر روش انتقال را بر روی Crypto که مربوط به کریپتوکارنسی یا ارز های دیجیتال است قرار دهید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

نحوه برداشت از آلپاری، روش برداشت پول از بروکر آلپاری با تتر

در صفحه بعد مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید و سپس آدرس کیف پول شخصی و یا کیف پول مربوط به صرافی خود را کپی کنید. در منوی بعدی آن ارز دیجیتال مورد نظر خود را انتخاب نمایید و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

در انتها اطلاعات مربوط به برداشت خود را تایید نهایی کنید.

 

سوالات متداول

روش برداشت از آلپاری با تتر چگونه است؟

برای برداشت پول با روش تتر باید درخواست برداشت از آلپاری با روش کریپتو (Crypto) را انتخاب نمایید و از بین گزینه ها، تتر را در شبکه بلاکچین مورد نظر خود انتخاب نمایید.

جهت واریز یا برداشت تتر و سایر روش ها می توانید با واحد پشتیبانی بروکر آلپاری تماس بگیرید.

پشتیبانی تلگرام

پشتیبانی واتس آپ

آیا امکان برداشت ریالی در بروکر آلپاری وجود دارد؟

بله، برای برداشت ریالی می توانید از طریق درگاه ریالی صرافی تاپ چنج اقدام کنید و دلار خود را در حساب بروکر به این صرافی منتقل کنید و درخواست واریز ریالی به حساب بانکی خود را انجام دهید.

درج نظر