آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج – انتقال پول بدون کارمزد از TopChange

06 مه 2023 -

آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج از طریق TC Pay

 

معامله گران از طریق شارژ حساب بروکر آلپاری با تاپ چنج به راحتی می توانند از طریق کابین شخصی خود به صورت مستقیم واریز ریالی انجام دهند.

استفاده از تاپ چنج به دلیل درگاه پرداخت ریالی و کارمزد رایگان، یکی از محبوب ترین روش های واریز پول به آلپاری برای ایرانیان می باشد. این صرافی با بروکر الپاری قرارداد همکاری مشترک ایجاد کرده است تا معامله گران بتوانند از داخل کابین شخصی بروکر واریز خود را انجام دهند.

ثبت نام در Alpari

در این پست آموزش نحوه شارژ حساب آلپاری از طریق تاپ چنج را به صورت تصویری به شما آموزش می دهیم تا بتوانید با کمترین کارمزد حساب بروکر خود را شارژ نمایید.

شارژ حساب با تاپ چنج ورود به کابین آلپاری
کارمزد انتقال از تاپ چنج به آلپاری ندارد
مدت زمات واریز پول کمتر از 5 دقیقه
پشتیبانی در واتس آپ
پشتیبانی در تلگرام

 

آموزش شارژ حساب تاپ چنج با درگاه ریالی

 

تاپ چنج یک صرافی روسی است که در حال حاضر دفتر آن در امارات می باشد. این صرافی به ایرانیان خدمات مالی ارائه می کند و دارای درگاه مستقیم متصل به شبکه شتاب در ایران می باشد.

برای شارژ حساب آلپاری ابتدا باید حساب تاپ چنج خود را شارژ کنید که جهت واریز مستقیم از طریق درگاه ریالی صرافی تاپ چنج می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

از منوی سمت راست خود بر روی گزینه شارژ کلیک کنید و در زیر مجموعه آن گزینه درخواست جدید را انتخاب کنید.

برداشت صرافی تاپ چنج ، برداشت پول از بروکر فارکس ، واریز پول به بروکر فارکس

در این صفحه می توانید از طریق روش آنلاین (روش شماره 3) حساب خود را به صورت آنی از طریق درگاه بانکی تا سقف مجاز 50 میلیون تومان شارژ کنید.

البته ممکن است به دلایل مختلفی سقف واریز آنلاین از سوی بانک مرکزی ایران دچار تغییراتی شود. بعد از شارژ حساب خود نیاز به تبدیل آن به دلار نیست و می توانید مستقیم از طریق کابین آلپاری این کار را انجام دهید.

برای شارژ مبالغ بالاتر می توانید از روش بانک (شماره 1) نیز استفاده نمایید.

در صورتی که برای واریز ریالی به بروکر آلپاری با تاپ چنج مشکل دارید همین حالا با واحد پشتیبانی سایت دیجی تریدرز تماس بگیرید.

ثبت نام در آلپاری

نحوه واریز پول از تاپ چنج در کابین آلپاری 

 

معامله گران ایرانی که در بروکر محبوب آلپاری معامله می کنند، می توانند به راحتی واریز مستقیم ریالی به حساب بروکر خود انجام دهند. برای واریز پول ابتدا باید از طریق سایت رسمی بروکر آلپاری وارد کابین شخصی خود شوید.

توجه داشته باشید که برای شارژ حساب خود باید ثبت نام و احراز هویت خود را در بروکر alpari تکمیل نمایید و واریز ریالی به حساب خود در صرافی تاپ چنج را انجام دهید.

در صورتی که مراحل بالا را انجام داده باشید می توانید در داخل کابین از بالای صفحه بر روی گزینه سبز رنگ واریز وجه کلیک کنید و یا از طریق منوی سمت راست خود در قسمت انتقال وجه بر روی واریز وجه کلیک نمایید.

آموزش شارژ حساب آلپاری، واریز وجه به حساب آلپاری ، انتقال پول به آلپاری

در صفحه جدید، در تب اول که مربوط به اطلاعات اولیه می باشد، نوع انتقال را بر روی واریز قرار دارد و گزینه انتقال از را بر روی روش TC Pay قرار دهید.

انتقال وجه به آلپاری ، شارژ حساب آلپاری

سپس برای گزینه انتقال به یکی از حساب های شخصی و یا تجاری خود را انتخاب کنید، تا بعد از شارژ پول به آن حساب واریز گردد و بر روی ادامه کلیک کنید.

شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج - نحوه واریز وجه به الپاری از طریق tc pay

در تب دوم باید جزئیات مبلغ انتقال را مشخص نمایید. برای این کار مبلغ انتقالی خود را وارد کنید و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج - واریز پول به آلپاری از طریق tc pay

در نهایت در تب آخر باید اطلاعات پرداختی خود را بررسی و تایید کنید و بر روی دکمه انتقال وجه کلیک کنید.

سپس در پنجره انتقال پول از تاپ چنج قرار می گیرید. برای این کار از طریق پنجره وارد حساب تاپ چنج خود شوید. نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید و بر روی دکمه login یا ورود کلیک کنید.

انتقاب پول به حساب آلپاری با تاپ چنج - نحوه واریز وجه به الپاری از طریق tc pay

سپس موجودی TC wallet خود را مشاهده خواهید کرد. با تایید دکمه pay یا پرداخت مبلغ درخواستی شما از تاپ چنج به آلپاری منتقل خواهد شد.

سوالات متداول

کارمزد شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج چقدر است؟

با توجه به قرار همکاری مشترک بین صرافی Top Change و بروکر های معتبر مثل بروکر آلپاری انجام شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج نیز با کارمزد رایگان می باشد.

نحوه شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج چگونه است؟

برای این کار ابتدا از طریق درگاه ریالی تاپ چنج حساب خود را شارژ کنید و سپس از طریق کابین شخصی بروکر آلپاری انتقال وجه با روش TC Pay را انجام دهید.

نظرات (2)
  1. سلام، آیا در روش واریز ریالی از تاپ چنج به آلپاری، مبلغ واریز شده در نهایت به دلار تبدیل میشه؟

    • با سلام. بله، پس از واریز ریالی از طریق تاپ چنج، حساب آلپاری شما معادل دلاری آن شارژ خواهد شد و می توانید به صورت دلاری آن را برداشت نمایید.

درج نظر