نظرات در مورد بروکر آلپاری چیست؟ ✅بررسی نظر معامله گران ایرانی درباره آلپاری

16 مارس 2024 -

نظرات در مورد بروکر آلپاری چیست؟

 

بسیاری از معامله گران فارکس، علاقه مند هستند تا قبل از شروع کار در هریک از بروکرها، نظرات معامله گران ایرانی را در مورد آن بروکر بدانند. بروکر آلپاری، یکی از بزرگترین کارگزاری های بازار ایران است.

در طول سال های گذشته بسیاری از خدمات بروکر آلپاری به صورت اختصاصی برای معامله گران ایرانی ارائه شده است و در حال حاضر این بروکر “بیش از 1 میلیون تریدر” در سراسر جهان دارد.

پشتیبانی دیجی تریدرز روزانه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات تریدرهای ایرانی درباره این بروکر هستند. در ادامه به بررسی برخی از «نظرات در مورد بروکر آلپاری» می پردازیم تا با مشکلات شایع معامله گران آشنا شوید.

نام بروکر آلپاری
امتیاز کاربران
4.6 از 5
بیشترین مشکلات معامله در متاتریدر
پشتیبانی فارسی ربات در چت زنده
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

نظرات درباره بروکر آلپاری (تریدرهای ایرانی)

 

معامله گران ایرانی بابت موضوعات مختلفی با پشتیبانی تلگرام در تماس هستند. در این قسمت برحی از [مشکلات و نظرات] معامله گران در این بروکر را بررسی می کنیم.

 

نظر #1: مشکلات سفارش گذاری در متاتریدر

 

یکی از نظرات و مشکلات شایع معامله گران در بروکر آلپاری، مربوط به سفارش گذاری در متاتریدر بروکر آلپاری است. بسیاری از معامله گران از عدم «سفارش گیری سرورهای آلپاری» گلایه مند هستند.

از سوی دیگر در برخی از نظرات مشتریان، مشاهده می کنیم که سفارشات آنها با تاخیر انجام شده است و معامله گران به خیال اینکه معامله باز ندارند، دچار زیان مالی می شوند.

یکی از معامله گران در پشتیبانی بیان کرده است که:”من در پلتفرم تجاری معامله باز کردم اما بروکر آن را بست و بعد از مدتی پول از حسابم کم شد و موجودی حسابم در حال تغییر است.”

نظرات در مورد بروکر آلپاری، نظرات درباره بروکر آلپاری
نظرات در مورد بروکر آلپاری؛ سفارش گذاری در متاتریدر آلپاری

البته این موارد ممکن است به دلیل اشتباهات خود معامله گران در زمان انجام معاملات هم باشد و به طور قطعی قابل بررسی نیستند!

 

نظر #2: فرآیند احراز هویت مدارک

 

یکی از مشکلات شایع معامله گران، مربوط به تایید مدارک هویتی در احراز هویت (KYC) بروکرهاست. در بروکر آلپاری این موضوع کمتر دیده می شود اما با این حال در برخی از موارد این نظرات هم قابل مشاهده است.

یکی از تریدرها برای احراز هویت چندین بار مدارک خود را ارسال کرده است اما به دلیل واضح نبودن تصویر نتوانسته است احراز هویت خود را کامل نماید.

نظرات در مورد بروکر آلپاری، نظرات درباره بروکر آلپاری

 

نظر #3: هزینه کمیسیون و اسپرد

 

حساب های ECN و ProECN در بروکر آلپاری از جمله مواردی است که تریدرهای زیادی درباره آنها سوال می کنند. از تفاوت این حساب ها تا میزان کمیسیون و اسپرد معاملات در این حساب ها مورد توجه معامله گران قرار دارد.

البته بعضا برخی از معامله گران از میزان اسپرد و کمیسیون زیاد بروکر در انواع حساب های ECN نیز راضی نبودند. توجه داشته باشید که کمیسیون [بروکر آلپاری ثابت نیست و] در نمادهای مختلف، ارفام مختلفی بر حسب قیمت محاسبه می شود.

نظرات در مورد بروکر آلپاری، نظرات درباره بروکر آلپاری

به همین دلیل در تصویر مشاهده می کنید که یکی از کاربران به دلیل کمیسیون بالا معاملات، به دنبال تغییر بروکر آلپاری و «انتقال حساب» خود به یک بروکر دیگر بود!

 

نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره بروکر آلپاری

 

بروکر آلپاری یکی از کارگزاری هایی است که بیشترین تعداد معامله گران ایرانی را دارد. بنابراین ممکن است نظرات متعددی و متفاوتی را درباره بروکر آلپاری بشنوید.

ما در این پست سعی می کنیم با دسته بندی نظرات مشتریان درباره بروکر آلپاری، آنها را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین می توانید از طریق بخش کامنت ها در این پست نظرات خود را درباره «بروکر آلپاری» ثبت کنید.

سوالات متداول

آیا اغلب نظرات درباره بروکر آلپاری مثبت است؟

بله، به طور عمومی بسیاری از معامله گران از خدمات بروکر آلپاری راضی هستند؛ اما طبیعی است که شاهد نقص هایی در این بروکر هستیم.

نظرات مشتریان ایرانی درمورد بروکر آلپاری مربوظ به چه موضوعاتی است؟

بیشتر مشتریان درباره مشکلات متاتریدر در بروکر آلپاری سوال می کنند.

نظرات (1)
  1. سلام ممنون از توضیحات ولی به نظر من بروکر الپاری خیلی بروکر قابل اعتمادیه و من تا بحال با مشکلی در اون مواجه نبودم و البته امیدوارم در آینده هم نباشم.

درج نظر