آیا سایت رسمی بروکر ویندزور فیلتر است؟ ✅ ورود به سایت بروکر ویندزور

21 آگوست 2023 -

سایت بروکر ویندزور کدام است

 

بروکر ویندزور با سابقه ی زیادی که در بازار فارکس دارد، مورد استقبال معامله گران ایرانی قرار گرفته است. معامله گران می توانند از طریق سایت ویندزور، وارد کابین شخصی خود شوند و به بسیاری از امکانات ارائه شده در این بروکر دسترسی پیدا کنند.

آدرس سایت اصلی بروکر ویندزور به دلایل مختلفی دچار تغییر شده است. بسیاری از معامله گران برای ورود به کابین شخصی خود، با متفاوتی روبرو می شوند که، نشانی از نام Windsor را ندارد و احتمال فیشینگ یا دزدی اطلاعات خود را می دهند.

ثبت نام در Windsor

در این پست، به بررسی دامنه سایت رسمی بروکر ویندزور می پردازیم تا بتوانید با خیال آسوده از طریق کابین شخصی خود به فعالیت خود ادامه دهید.

سایت اصلی بروکر ویندزور

نام بروکر فارکس ویندزور بروکرز
❇️ورود به سایت اصلی ثبت نام در Windsor
✅امکان احراز هویت ایرانیان ✔️دارد
🔓نیاز به فیلترشکن ✔️دارد
📞تماس با کارشناس پشتیبانی در تلگرام

 

🎞️بررسی سایت بروکر ویندزور (ویدیویی)

 

 

سایت بروکر ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

بروکر ویندزور فیلتر است؟

 

در حال حاضر سایت بروکر ویندزور فیلتر است و معامله گران، با استفاده از آی پی ایران، امکان دسترسی به آن را ندارد. سابقه ممنوعیت تبلیغ و فعالیت بروکرهای فارکس، به دهه 80 شمسی در ایران برمی گردد.

با توجه به تحریم های مالی، بانک مرکزی ایران، امکان نظارت بر عملکرد بروکرهای فارکس را، نداشت و با توجه به امکان کلاهبرداری و یا از بین رفتن سرمایه معامله گران، دسترسی به سایت بروکرها در ایران وجود ندارد.

در صورتی که بخواهید در بروکرهای معتبر فارکس، مثل بروکر ویندزور، معامله کنید، بایستی از ابزار تغییر آی پی استفاده کنید. توجه داشته باشید که بروکر ویندزور، با استفاده از رگوله آفشور خود (بلیز BZFSA)، ممنوعیتی برای ارائه خدمات به معامله گران ایرانی ندارد.

بنابراین فیلتر شدن سایت ویندزور ارتباطی با ارائه سرویس به ایرانیان ندارد و شما می توانید با استفاده از کارت ملی یا گواهینامه خود، در این بروکر ثبت نام و احراز هویت کامل انجام دهید.

ثبت نام در ویندزور

سایت اصلی بروکر ویندزور

 

دامنه سایت رسمی بروکر ویندزور از 13 ژانویه سال 2000 به آدرس Windsorbrokers.com تغییر پیدا کرده است و ممکن است با توجه به زبان سایت دارای کلمه “ir” در ابتدای آن باشد.

برای ورود به سایت اصلی بروکر ویندزور، به آدرس دامنه و علامت ssl (قفل) در کنار آن توجه کنید تا مشکلی از این جهت پیدا نکنید.

از ماه نوامبر 2023 تمامی دامنه های سایت ویندزور بروکرز به سایت en.windsorbrokers.eu منتقل می شود که مخصوص مشتریان اروپایی است. معامله گران ایرانی برای ثبت نام نمی توانند از این سایت استفاده کنند و باید از طریق سایت کابین وارد شوند!

 

سایت رسمی بروکر ویندزور

در تصویر بالا می توانید آدرس دامنه مربوط به سایت بروکر ویندزور را مشاهده کنید.

 

سایت ویندزور برای ورود به کابین

 

در صورتی که بخواهید در بروکر ویندزور ثبت نام کنید، وارد پلتفرم اختصاصی آن [کابین شخصی] خواهید شد. آدرس دامنه کابین آن متفاوت با آدرس سایت بروکر است! مشتریان ایرانی نیز می توانند از این آدرس برای ورود و ثبت نام استفاده کنند.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام در این بروکر بهتر است از فیلترشکن های اروپایی استفاده نکنید! زیرا در این صورت نام کشور ایران را در لیست کشورهای آن مشاهده نخواهید کرد!

سایت ویندزور برای ایرانیان
سایت ویندزور بروکرز برای ایرانیان

تصویر بالا مربوط به فرم ثبت نام و آدرس دامنه کابین شخصی در بروکر Windsor است. برای ورود به صفحه ثبت نام در بروکر ویندزور می توانید بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.

ثبت نام در ویندزور

 

امکانات ارائه شده در سایت بروکر Windsor

 

سایت بروکر ویندزور، امکانات متنوعی را برای معامله گران خود ارائه می کند. خوشبختانه این بروکر از زبان فارسی برای ارائه خدمات خود نیز استفاده کرده است و معامله گران ایرانی به راحتی می توانند از بخش های مختلف سایت استفاده کنند.

شما می توانید از طریق منوی سمت راست سایت ویندزور، اطلاعات مورد نیاز خود را درباره شرکت ویندزور و جوایز آن مطالعه کنید و با شرایط انواع حساب های آن آشنا شوید.

همچنین از طریق منوی ابزارها به ماشین حساب، تقویم اقتصادی فارکس و وبلاگ سایت دسترسی پیدا کنید. همچنین آخرین اخبار و دوره های آموزشی بروکر ویندزور را می توانید از طریق بخش آموزش در سایت ویندور بروکرز مشاهده نمایید.

 

💡جمع بندی کارشناس دیجی تریدرز درباره سایت ویندزور بروکرز

 

سایت بروکرهای فارکس یکی از مهمترین امکانات ارائه شده برای معامله گران فارکس بشمار می رود. سایت کاربرپسند ویندزور که دارای زبان فارسی است، ارج و احترام به معامله گران ایرانی، در نزد مدیران بروکر ویندزور را نشان می دهد.

طراحی و امکانات ارائه شده در وب سایت بروکر ویندزور، نسبت به بسیاری از کارگزاری های قدیمی در ایران، قوی تر است و شما می توانید به اطلاعات بسیاری در آن دست پیدا کنید.

در صورتی که برای ورود به سایت اصلی بروکر ویندزور با مشکل روبرو شده اید، می توانید با واحد پشتیبانی دیجی تریدرز در تلگرام و واتس آپ با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا بروکر ویندزور فیلتر است؟

بله، در حال حاضر سایت بروکر ویندزور با استفاده از آی پی ایران فیلتر شده است. شما می توانید برای ورود به سایت از فیلترشکن مناسب استفاده نمایید.

چرا سایت بروکر ویندزور باز نمی شود؟

سایت بروکر ویندزور در کشور ایران فیلتر می باشد و با آی پی ایران باز نمی شود. همچنین کارگزاری ویندزور در ماه های منتهی به سال 2024 خدمات سایت فارسی خود را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده است.

آیا سایت بروکر ویندزور به مشتریان ایرانی سرویس ارائه می کند؟

سایت بروکر ویندزور با دامنه های مختلفی ارائه شده است. مشتریان ایرانی تنها می توانند از لینک ثبت نام در Windsor برای ورود به کابین خود استفاده کنند.

آیا بروکر ویندزور سایت فارسی دارد؟

بله اما مدتی است که سایت فارسی این بروکر از سوی کارگزاری از دسترس معامله گران ایرانی خارج شده است. اما همچنان کابین شخصی این بروکر به زبان فارسی وجود دارد.

درج نظر