اسپرد بروکر ویندزور چقدر است – میزان اسپرد و کمیسیون در Windsor Brokers

11 آگوست 2023 -

کمیسیون و اسپرد بروکر ویندزور در حسابهای معاملاتی

 

یکی از مهمترین راه های درآمدزایی در بروکرهای فارکس، دریافت اسپرد و کمیسیون از معامله گران فارکس است. در حساب هایی که بروکرهای فارکس، اسپرد نزدیک به صفر ارائه کرده اند، از معامله گران نیز، کمیسیون دریافت می کنند.

به طور معمول، بروکرهایی که دارای مشتریان زیادی هستند، اسپردهای منصفانه تری نسبت به بروکرهای ضعیف دریافت می کنند. ویندزور بروکرز، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین بروکرهای ایران است که معامله گران زیادی در آن تجارت می کنند.

به همین خاطر، بروکر Windsor با ارائه اسپرد مناسب در حساب پرایم و زیرو، توانسته است رضایت بخش زیادی از معامله گران را به خود جلب کند. تمامی اسپرد های بروکر ویندزور، از نوع شناور است و اسپرد ثابت ارائه نمی کند.

ثبت نام در Windsor Brokers

همچنین بروکر ویندزور حساب ECN ارائه نکرده است، اما شما می توانید در حساب زیرو، به اسپرد 0.0 پیپ دسترسی داشته باشید. اگر علاقه مند به بررسی بیشتر، در مورد میزان اسپرد بروکر ویندزور بر روی نمادهای فارکس هستید، پیشنهاد می کنیم ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

نام بروکر ویندزور – Windsor
نوع اسپرد حساب ها شناور (Float)
کمترین اسپرد حساب زیرو از 0.0 پیپ
کمیسیون حساب زیرو 8 دلار در هر لات
کمترین اسپرد حساب پرایم از 1.0 پیپ

 

🎞️بررسی اسپرد بروکر ویندزور (ویدیو)

 

 

اسپرد بروکر ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

مقایسه اسپرد بروکر ویندزور در نمادهای فارکس

 

بروکر ویندسور دو نوع حساب پرایم و زیرو به مشتریان خود در ایران ارائه می کند. در حساب پرایم، میزان اسپرد کمی بالاتر از حساب زیرو است، اما کمیسیونی از معامله گران دریافت نمی شود.

اما در صورتی که بخواهید از حساب زیرو استفاده کنید، از اسپرد نزدیک به صفر برخوردار خواهید بود. اسپرد پایین برای معامله گرانی که از پندینگ اردر (Pending Orders) در معاملات خود استفاده می کنند، اهمیت زیادی دارد.

بروکر ویندزور جهت اعمال اسپرد خام در حساب زیرو، در ازای هر یک لات معامله، 8 دلار کمیسیون از حساب معامله گران کسر می کند. این موضوع در مقایسه با اسپرد حساب پرایم، برای معامله گران اسکالپر منطقی تر خواهد بود.

کمیسیون ویندزور، میزان اسپرد بروکر ویندزور

میزان اسپرد نمادهای محبوب در حساب پرایم

 

در جدول زیر میانگین و کمترین اسپرد های بروکر ویندزور در نمادهای پرطرفدار بازار فارکس را، طبق اعلام وبسایت کارگزاری، می توانید مشاهده کنید:

اسپرد های ویندزور در حساب پرایم (Prime)
نماد معاملاتی کمترین اسپرد میانگین اسپرد
EUR/USD 1.0 1.5
USD/JPY 1.2 1.9
GBP/USD 1.2 2
USD/CAD 1.4 2
USD/CHF 1.2 1.9
XAU/USD 24 28
XAG/USD 19 22
UKBRENT 3 3
USCRUDE 3 3
US30 (Dow Jones) 1.6 2
US100 (NASDAQ) 1.6 2
US500 (S&P500) 1.6 1.65
BTC/USD 33 35
ETH/USD 1.5 1.7

 

برخی از اسپردهای اعلام شده در بروکر ویندزور، در عمل کمی با این ارقام متفاوت است. برای بررسی بهتر میزان اسپرد حساب پرایم، می توانید این ارقام را با اسپرد ارائه شده در متاتریدر 4 ویندزور مقایسه کنید.

اسپرد بروکر ویندزور در متاتریدر
اسپرد بروکر ویندزور در متاتریدر

در تصویر بالا، اسپرد نمادهای بررسی شده در جدول بالا را، با میزان واقعی آن در متاتریدر (سشن نیویورک) مقایسه کنید.

ثبت نام در ویندزور

میزان اسپرد نمادهای محبوب در حساب زیرو

 

حساب زیرو، به دلیل اسپردهای پایین، علاقه مندان بیشتری دارد. در جدول زیر می توانید، کمترین اسپرد و میانگین اسپرد نمادهای پرطرفدار را، در حساب زیرو مقایسه کنید:

اسپرد های ویندزور در حساب زیرو (ZERO)
نماد معاملاتی کمترین اسپرد میانگین اسپرد
EUR/USD 0.0 0.2
USD/JPY 0.0 0.4
GBP/USD 0.1 0.6
USD/CAD 0.1 0.6
USD/CHF 0.2 0.8
XAU/USD 8 12
XAG/USD 13 16
UKBRENT 3 3
USCRUDE 3 3
US30 (Dow Jones) 1.6 2
US100 (NASDAQ) 1.6 2
US500 (S&P500) 1.6 1.65
BTC/USD 33 35
ETH/USD 1.5 1.7

 

همان طور که در جدول بالا مشاهده می کنید، اسپرد جفت ارزهای فارکس در حساب زیرو، در مقایسه با حساب پرایم، بسیار پایین تر است.

 

آیا کمیسیون بروکر ویندزور خوبه؟

 

بله، هزینه کمیسیون ویندزور نسبت به اسپرد حساب پرایم در برخی از نمادهای این بروکر، بسیار اقتصادی تر است. بروکر ویندزور در ازای هر لات معامله 8 دلار آمریکا، کمیسیون دریافت می کند.

اسپرد نزدیک به صفر، برای معامله گرانی که روزانه ترید می کنند، اهمیت بسیار زیادی دارد و هزینه کمیسیون آن، مناسب تر از اسپرد بالا در حساب پرایم است. زیرا معامله گران اسکالپر سریع تر می توانند از معامله با سود خارج شوند.

🧮برای درک بهتر این موضوع، به این مثال توجه کنید. فرض کنید شما میخواهید 1 لات معامله بر روی جفت ارز XAUUSD انجام دهید.

اگر از حساب زیرو استفاده کنید، در لحظه انجام معامله، به دلیل هزینه کمیسیون، حساب شما 8 دلار وارد زیان خواهد شد و اگر در همان لحظه اسپرد این نماد 12 پیپ باشد، در مجموع 20 دلار، در زیان خواهید بود.

حالا در صورتی که روند معامله، تنها 20 پیپ در جهت اردر شما پیش برود، می توانید زیان انجام معامله خود را جبران کنید و وارد سود شوید. اما در حساب پرایم، در لحظه انجام معامله، حساب شما در 28 دلار زیان تحقق نیافته وارد خواهد شد.

بنابراین باید بازار 28 پیپ در جهت سفارش معاملاتی شما پیش برود، تا حساب شما وارد ناحیه سود شود. به همین دلیل، معامله گرانی که به دنبال انجام نوسان گیری یا اسکالپ هستند، می توانند از حساب زیرو، سود بهتری دریافت کنند.

ثبت نام در ویندزور

 

💡جمع بندی کارشناس دیجی تریدرز درباره اسپرد در ویندزور بروکرز

 

اسپردهای ارائه شده در بروکر ویندزور نسبت به رقبای این بروکر کهنه کار، مناسب به نظر می رسد. البته توجه داشته باشید که برخی از بروکرهای فعال در بازار ایران، مثل بروکر آی سی ام، نماد طلا را تنها با 3 پیپ اسپرد ارائه می کنند.

اما در مقابل، میزان اسپرد جفت ارز EURUSD تفاوت چندانی با سایر بروکرهای فارکس ندارد. بنابراین در صورتی که بر روی یک نماد خاص مثل طلا یا نفت معامله می کنید، می توانید بروکر معتبر دیگری را انتخاب کنید.

همچنین میزان کمیسیون ویندزور، نسبت به بروکر آلپاری یا لایت فارکس بسیار بالاست. به عنوان مثال در حساب ECN Pro بروکر آلپاری، برای انجام هر معامله 3.2 دلار در ازای هر لات پرداخت خواهید کرد.

بنابراین، با توجه به سبک معاملاتی و نماد مورد علاقه خود، می توانید بروکرهای معتبر دیگری را بررسی نمایید. امیدواریم بروکر ویندزور در آینده، با کاهش کمیسیون و اسپرد حساب های خود، شرایط بهتری برای رقابت با سایر بروکرها فراهم نماید.

در صورتی که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپرد بروکر ویندزور، نیاز به مشاوره تخصصی دارید، می توانید با کارشناس دیجی تریدرز به صورت رایگان در تلگرام و واتس آپ تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر ویندزور حساب ECN ارائه کرده است؟

خیر، اما در حساب زیرو بروکر ویندزور، میتوانید از اسپرد مشابه با حساب ECN استفاده نمایید.

کمیسیون انجام معامله در حساب زیرو چقدر است؟

بروکر ویندزور در ازای هر 1 لات معامله 8 دلار کمیسیون دریافت می کند.

درج نظر