اعتبار و رگوله ویندزور بروکرز برای ایرانیان – آیا بروکر Windsor Brokers معتبر است؟

11 آگوست 2023 -

بررسی رگوله ویندزور بروکرز – Windsor Brokers

 

رگولاتوری بروکرهای فارکس، برای تایید اعتبار و استانداردهای اجرا شده در پلتفرم آنها، بسیار اهمیت دارد. اما متاسفانه بروکرهای معتبر و رگوله، به دلیل تحریم های مالی، اجازه ارائه خدمات به معامله گران ایرانی را ندارند.

خوشبختانه کارگزاری ویندزور بروکرز به عنوان یکی از معتبرترین بروکرهای فارکس، از طریق شعبه آفشور خود، به تریدرهای ایرانی سرویس ارائه می کند.

مالک این بروکر، آقای جانی ابوایتا (Johny Aboaitah) است، که از مسیحیان فلسطینی است و توانست در سال 1988 ویندزور بروکرز (Windsor Brokers) را تاسیس کند.

🚀ایشان در یک مصاحبه ای هدف از تاسیس بروکر ویندزور را، “تسهیل سرمایه گذاری برای معامله گران جهان در بازار فارکس” بیان کرده اند. از آن زمان تاکنون، کارگزاری Windsor Brokers توانسته است در کشورهای مختلفی، مجوز رگولاتوری های معتبر را دریافت کند.

شما می توانید در اغلب کشورهای جهان از آلمان در اروپا تا کنیا در آفریقا، در حساب معاملاتی بروکر ویندزور، خدمات قانونی و رگوله شده دریافت کنید.

کلکسیون رگوله های بروکر ویندزور، برای سرمایه گذارانی که اعتبار کارگزاری های فارکس را، با مجوزهای آن می سنجند، جذاب و ایده آل خواهد بود.

ثبت نام در Windsor Brokers

در صورتی که علاقه مند به بررسی بیشتر رگوله بروکر ویندزور هستید، مطالعه ادامه این پست را به شما پیشنهاد می کنیم.

01 08 16 windsor regulation رگوله ویندزور,رگوله بروکر ویندزور,آیا بروکر ویندزور معتبر است,اعتبار بروکر ویندزور,اعتبار کارگزاری ویندزور

 

📜لیست رگوله های بروکر ویندزور

 

در جدول زیر، لیست رگولاتوری های معتبر و مجوزهای مالی کارگزاری ویندزور، در کشورهای مختلف را، ارائه کرده ایم:

لبست انواع رگوله بروکر ویندزور
مجوز بروکر ویندزور نام رگولاتوری
کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس CySEC
کمیسیون اوراق بهادار اردن JSC
سازمان خدمات مالی سیشل FSA
کمیسیون خدمات مالی بلیز BZFSC
سازمان بازار سرمایه کنیا CMA
خدمات مالی ویرجین آیلند بریتانیا BVIFSC
مجوز وزارت دارایی آلمان Bafin
مجوز نظارت بر رفتار مالی انگلستان FCA
سازمان نظارت و حل اختلاف فرانسه ACPR
تعهدنامه مقررات مالی اتحادیه اروپا MiFID

 

🎞️بررسی اعتبار بروکر ویندزور (ویدیویی)

 

 

اعتبار بروکر ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

آیا بروکر ویندزور معتبر است

 

اعتبار بروکر ویندزور بر اساس عوامل محتلفی قابل ارزیابی است. یکی از مهمترین موارد، بررسی مجوز ها و رگوله های بروکر می باشد. با توجه به اینکه بروکر ویندزور، در بیش از 80 کشور جهان، فعالیت رسمی دارد، توانسته است مجوزهای زیادی را بدست آورد.

در ادامه این به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم:

 

🎯مهم ترین رگوله کارگزاری ویندزور

 

رگوله اصلی بروکر ویندزور، مجوز کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) با شماره ثبت 030/04 است. رگولاتوری سایسک (CySEC) یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین رگوله ها در بروکرهای فارکس است.

کارگزاری ویندزور، در سال 2004 با ثبت دفتر مرکزی خود در قبرس، موفق به دریافت این مجوز ارزشمند شده است.

این مجوز نشان می دهد که بروکر ویندزور تعهد لازم برای محافظت از تراز منفی حساب های معاملاتی را، داراست و تضمین کافی بر اساس استانداردهای تعیین شده قبرس، برای محافظت از حساب مشتریان را ایجاد کرده است.

آیا بروکر ویندزور معتبر است
رگوله ویندزور در قبرس

با استفاده از این رگوله، اعتبار کارگزاری ویندزور برای فعالیت در کشورهای اروپایی تامین شده است. البته بروکر ویندزور به همین رگوله معتبر، اکتفا نکرده است و مجوز فعالیت مالی در برخی از کشورهای مهم قاره سبز را، دنبال کرده است.

ثبت نام در ویندزور

🏛️مجوزهای بروکر ویندزور برای مشتریان اروپایی

 

در سال 2007 بروکر ویندزور، یکی از بهترین رگولاتوری های جهان را، از اداره نظارت بر رفتار مالی انگلستان (FCA) با شماره ثبت 463727 دریافت کرد. همچنین مجوز وزارت دارایی آلمان (BaFin) با شماره ثبت 10120311 را در همان سال اخذ کرده است.

اعتبار ویندزور

در نهایت بروکر ویندزور با دریافت مجوز فعالیت از سازمان نظارت و حل اختلاف فرانسه (ACPR) و تعهدنامه مقررات مالی اتحادیه اروپا (MiFID) کارنامه خود را، برای فعالیت در کشورهای اروپایی تکمیل کرد.

اعتبار کارگزاری ویندزور

البته به دلیل تنوع و رقابت بالای بروکرهای فارکس در این حوزه، بروکر ویندزور مشتریان زیادی در این منطقه ندارد. همچنین خدمات ارائه شده در این بخش، به دلیل پروتکل های سخت گیرانه مالی در اروپا، بسیار محدود است.

رگوله ویندزور

برخی از رگوله های این بروکر طبق اعلام منابع معتبر، لغو شده است و ویندزور بروکر به تعهدات خود در قبال آنها پایبند نیست. به عنوان مثال رگوله FCA انگلستان و وزارت دارایی آلمان (BaFin) در سال 2020 اعتبار خود را از دست داده اند.

البته این موضوع به معنای کلاهبرداری بروکر نیست. بلکه بروکر ویندزور به دلیل اینکه فعالیت خود را در آنجا محدود کرده است، نیازی به دریافت اعتبار از آن کشور ندارد.

 

🌍اعتبار بروکر ویندزور در خاورمیانه و آفریقا

 

در ده سال گذشته، کارگزاری ویندزور تمرکز فعالیت های خود را بر روی مشتریان بخش خاورمیانه و قسمت هایی از شمال آفریقا قرار داده است. این منطقه تجاری، که موسوم به MENA است، بخش زیادی از معامله گران ویندزور را به خود اختصاص داده اند.

بروکر ویندزور در این بخش از طریق مجوز خود در کمیسیون مالی بلیز (BZ FSC) و کمیسیون اوراق بهادار اردن (JSC) اعتبار قابل قبولی برای فعالیت قانونی خود دارد. البته این دو مجوز، رگوله خوبی برای فعالیت این بروکر در سایر کشورهای جهان را نیز، فراهم می کند.

رگوله بروکر ویندزور
رگوله ویندزور در اردن

بروکر ویندزور علیرغم این تنوع رگولاتوری، برای فعالیت در آفریقای شمالی نیز از سازمان بازار سرمایه کنیا (CMA) نیز مجوز دریافت کرده است و به همین دلیل، بخش زیادی از معامله گران اش از این کشور وارد بروکر ویندزور شده اند.

با توجه به اینکه بروکر ویندزور تعداد زیادی از رگوله های معتبر را کسب کرده است، در این بخش نمره بسیار خوبی از آن خود می کند. در کنار اینها، سابقه زیاد و خوشنامی بروکر ویندزور هم برای معامله گران بسیار حائز اهمیت است.

 

رگوله ویندزور برای معامله گران ایرانی

 

بروکر ویندزور، مشابه سایر بروکرهای فارکس، از طریق شعبه آفشور (فراساحلی) خود به معامله گران ایرانی سرویس مالی ارائه می کند. این موضوع به دلیل قوانین سخت گیرانه رگولاتوری های معتبر، از طریق مناطق آزاد فراساحلی امکان پذیر است.

اعتبار کارگزاری ویندزور

بروکر ویندزور برای ایرانیان تحت مجوز سازمان خدمات مالی سیشل (FSA) با شماره ثبت SD072 امکان ارائه سرویس های بازار مالی فارکس را دارد. بروکر ویندزور با نام Windsor Brokers (SC) Limited که یک شرکت مسئولیت محدود است، اقدام به دریافت مجوز کرده است.

آدرس ثبت شده برای این مجوز هم در همان منطقه سیشل قرار دارد که شعبه آفشور بروکر بحساب می آید. مجوز دیگر بروکر ویندزور برای معامله گران ایرانی، مربوط به کمیسیون خدمات مالی بلیز (IFSC) است که به شماره ثبت 000153/391-000153/392 قرار گرفته است.

اعتبار بروکر ویندزور
رگوله ویندزور در بلیز

توجه داشته باشید که، معامله گران ایرانی می توانند با استفاده از احراز هویت کامل در بروکر ویندزور به راحتی معاملات خود را انجام دهند. البته ایرانیان خارج از کشور، می توانند در بخش رگولاتوری های دیگر این بروکر هم، فعالیت داشته باشند.

اما قوانین مربوط به آنها، مثل میزان لوریج یا اهرم معاملاتی با شعبه آفشور بروکر تفاوت دارد. به عنوان مثال، اهرم ارائه شده در بخش شمال آفریقا 1:400 است اما معامله گران بخش ایران می توانند تا سقف 1:1000 از اهرم معاملات استفاده نمایند.

ثبت نام در ویندزور

💡جمع بندی کارشناس دیجی تریدرز درباره اعتبار بروکر ویندزور

 

بروکر ویندزور یکی از معتبرترین بروکرهای فعال در بازار ایران است. خوشبختانه قدمت و سابقه طولانی این بروکر در بازار مالی هم، بر روی اعتبار بالای آن صحه می گذارد.

البته باید به این نکته مهم توجه داشته باشید، که تنها ملاک انتخاب بروکر مناسب، تعداد رگوله و مجوزهای فعالیت آن نیست. بلکه بایستی به فاکتورهای دیگری هم توجه داشته باشید.

به عنوان مثال مواردی مثل میزان اسپرد و کمیسیون برای معامله گران اسکالپر، اهمیت بسیار بالایی دارد که در مقایسه با ویندزور، بروکرهای معتبر دیگری مثل آلپاری یا لایت فارکس، گزینه مناسب تری هستند.

در صورتی که می خواهید یک بروکر مطمئن با شرایط معاملاتی مناسب برای خود انتخاب کنید، می توانید در تلگرام یا واتس آپ با کارشناس دیجی تریدرز تماس بگیرید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

سوالات متداول

آیا بروکر ویندزور معتبر است؟

بله، بروکر ویندزور یکی از بروکرهای معتبر است که دارای رگوله خوب CySEC است.

آیا بروکر ویندزور برای ایرانیان رگوله معتبر دارد؟

بله، در حال حاضر بروکر ویندزور از رگوله های آفشور سیشل (FSA) و بلیز (BZFSC) برای ارائه خدمات به ایرانیان استفاده می کند.

درج نظر