شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی – واریز به ویندزور با ووچر پرفکت مانی

31 جولای 2023 -

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی برای ایرانیان

 

یکی از روش های امن و سریع برای شارژ حساب ویندزور بروکرز استفاده از سیستم پرداخت الکترونیکی پرفکت مانی (Perfect Money) است، که بسیاری از ایرانیان سالهاست از این شیوه برای واریز و برداشت خود در بروکرهای فارکس استفاده می کنند.

شایان ذکر است که در گذشته، بروکر ویندزور روش واریز با وبمانی را به عنوان شیوه پرداخت الکترونیک به معامله گران پیشنهاد می داد اما با توجه به محدودیت های این شیوه پس از جنگ روسیه و اکراین، استفاده از روش پرفکت مانی به سرعت افزایش چشمگیری پیدا کرد.

اطلاعیه مهم پرفکت مانی برای کاربران ایرانی:

مشتریان عزیز ایرانی
مایلیم به اطلاع شما برسانیم که از تاریخ 4 ژانویه 2024 (14 دی) حساب های پرفکت مانی شما فقط به برداشت محدود می شود. لطفا پس از 4 ژانویه برای واریز و سایر معاملات به حساب خود برنامه ریزی نکنید! این یک محدودیت دائمی است و به طور نامحدود ادامه خواهد داشت.
.

ثبت نام در Windsor Brokers

در این آموزش به صورت کامل نحوه شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی را به صورت کامل و گام به گام آموزش داده ایم. شما می توانید پس از ثبت نام در ویندزور بروکرز و ایجاد حساب معاملاتی، با استفاده از این روش، به حساب معاملاتی خود پول واریز نمایید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

با توجه به درخواست برخی از مشتریان مجموعه دیجی تریدرز برای آموزش نحوه شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی، این شیوه را به همراه تصاویر مراحل آن، تقدیم شما می کنیم.

نام بروکر فارکس ویندزور بروکرز – Windsor
سال تاسیس 1988
احراز هویت ایرانیان دارد
شارژ حساب بروکر پرفکت مانی و …
حداقل واریزی 20 دلار
زمان واریز پول کمتر از 30 دقیقه

 

آموزش شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

 

روش شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی برای معامله گرانی که حساب Perfect Money دارند بسیار کاربردی است، زیرا امکان استفاده از این روش در اغلب بروکرهای فارکس وجود دارد.

در صورتی که تمایلی به ایجاد حساب ندارید می توانید ووچر پرفکت مانی را از صرافی تاپ چنج با پرداخت ریالی خریداری کنید و به سادگی از طریق این کارت اعتباری حساب ویندزور را به دلار شارژ کنید.

برای شارژ بروکر ویندزور با استفاده از روش پرفکت مانی، وارد کابین شخصی بروکر شوید و از منوی سمت راست خود بر روی حساب ها کلیک کنید.

ثبت نام در ویندزور

مراحل شارژ حساب ویندزور با Perfect Money

 

در صورتی که یک حساب حقیقی مثل حساب Prime ایجاد کرده باشید، می توانید گام های زیر را برای شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی دنبال کنید:

گام 1: در صفحه ی حساب های ویندزور در تب مربوط به حساب حقیقی، بر روی دکمه واریز کلیک کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 2: در صفحه جدید از تب پرداخت الکترونیکی، مطابق شکل، روش شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی را انتخاب کنید. این روش تنها برای شارژ دلاری قابل استفاده است.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 3: در صفحه بعدی مبلغ شارژ خود را مشخص کنید و سپس بر روی دکمه ادامه کلیک کنید. همچنین جزئیات واریز خود را می توانید از منوی سمت چپ مشاهده کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 4: در پنجره یعدی جزئیات شارژ حساب را جهت تایید به شما نشان می دهد. برای ادامه بر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 5: وارد صفحه پرداخت پرفکت مانی خواهید شد. در صورتی که حساب پرفکت مانی دارید بر روی Perfect Money account کلیک کنید و اگر از ووچر استفاده می کنید گزینه e-Voucher را انتخاب کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 6: در صفحه بعدی باید اطلاعات Member ID و پسورد مربوط به پرفکت مانی را وارد نمایید و اعداد مربوط به تصویر امنیتی را ثبت کنید. در نهایت بر روی دکمه Preview payment کلیک کنید.

شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی

گام 7: در ادامه باید حساب پرفکت مانی خود را از طریق منوی کشویی انتخاب کنید و بر روی دکمه Confirm Payment کلیک کنید.

گام 8: در نهایت پرداخت شما با موفقیت انجام می گیرد و مطابق شکل، می توانید صفحه تکمیل شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی را مشاهده کنید. در این صفحه بر روی دکمه Continue کلیک کنید.

سپس به کابین شخصی خود برگردانده خواهید شد و مشاهده می کنید که حساب شما به میزان درخواستی تان شارژ شده است.

شارژ بروکر ویندزور با تتر

در قسمت مربوط به وضعیت پرداخت نیز می توانید تایید شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی را مشاهده نمایید.

 

جمع بندی دیجی تریدرز از روش شارژ ویندزور با پرفکت مانی

 

بروکر ویندزور، روش های مناسبی برای شارژ حساب در اختیار معامله گران فارکس قرار داده است. البته جای روش شارژ ریالی ویندزور با تاپ چنج در آن خالی است و انتظار داریم، این روش نیز به معامله گران ارائه شود.

همچنین استفاده از روش شارژ ویندزور با پرفکت مانی نیز، بسیار روش پرکاربردی در بین معامله گران این بروکر بشمار می رود. زیر استفاده از ولت شخصی ارزهای دیجیتال برای بسیاری از معامله گران مقدور نیست.

همچنین برای برخی از معامله گران، فرآیند انتقال ارزهای دیجیتال و تبدیل آن به ریال، کمی پیچیده به نظر می آید، در حالی که با روش استفاده از پرفکت مانی، سالهاست، آشنا هستند.

شارژ حساب ویندزور با تتر

درصورتی که برای انجام شارژ حساب خود در بروکر ویندزور نیاز به راهنمایی دارید می توانید در بخش نظرات این پست و یا از طریق تلگرام و واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

حداقل شارژ حساب ویندزور با پرفکت مانی چقدر است؟

شما می توانید از طریق این روش در بروکر ویندزور حساب خود را حداقل 20 دلار شارژ نمایید.

درج نظر