دفتر بروکر ویندزور کجاست – بروکر ویندزور در کدام کشور است

15 آگوست 2023 -

دفتر اصلی بروکر ویندزور کجاست

 

یکی از قدیمی ترین بروکرهای فارکس در ایران، کارگزاری ویندزور بروکرز است. طبق مجوزهای معتبری که بروکر ویندزور دریافت کرده است، مشخص می شود که این شرکت با سابقه، در کشورهای مختلفی شعبه دارد.

با توجه به اینکه بروکر ویندزور از طریق دفتر اصلی خود، مجوز و رگولاتوری معتبر دریافت می کند، امکان ارائه خدمات رسمی به ایرانیان را، از طریق آن ندارد.

بنابراین این بروکر خوشنام، به مشتریان ایرانی خود از طریق شعبه آفشور در بلیز که تحت رگوله (BZFSC) است، خدمات ارائه می کند.

ثبت نام در Windsor Brokers

البته این شعبه برای دریافت مجوز رگولاتوری است و متاسفانه مشتریان ایرانی، دسترس مناسبی به آن ندارند. آدرس ثبت شده در مجوز IFSC این شرکت، نشان می دهد که دفتر کار کارگزاری در طبقه سوم، یک ساختمان اداری در شهر بلیز قرار گرفته است.

بروکر ویندزور کجاست، بروکر ویندزور در کدام کشور است

اما اگر علاقه مند هستید که بدانید دفتر اصلی بروکر ویندزور کجاست، پیشنهاد می کنیم ادامه این پست را مطالعه کنید.

نام کارگزاری ویندزور – Windsor
سال تاسیس 1988
دفتر اصلی قبرس
شعبه آفشور بلیز – سیشل
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

بررسی دفتر بروکر ویندزور (ویدیویی)

 

 

بروکر ویندزور کجاست؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

بروکر ویندزور در کدام کشور است

 

شعبه اصلی بروکر ویندزور در کشور قبرس (Cyprus) قرار دارد. این بروکر دارای یک ساختمان 5 طبقه تجاری و مستقل در شهر لیماسول کشور قبرس است. این شهر یکی از مهمترین شهرهای تجاری اروپا در زمینه بنادر تجاری و شرکت های مالی است.

اغلب بروکرهای فارکس، برای دریافت مجوز کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس که با نام اختصاری CySEC شناخته می شود، در این شهر دفتر کار دارند. البته بروکر ویندزور محدود به یک دفتر کار نشده است و در یک ساختمان اختصاصی، میزبان مشتریان خود می باشد.

 

آدرس اصلی بروکر ویندزور کجاست

 

آدرس ثبت شده در مجوز رگولاتوری اصلی بروکر ویندزور، به شرح زیر است:

Spyrou Kyprianou Ave 53, CY-4004 Mesa Yitonia, Limassol, Cyprus
بروکر ویندزور کجاست
بروکر ویندزور کجاست؛ محل بروکر ویندزور در گوگل مپ

طبق این آدرس، می توانید از طریق گوگل مپ ویندزور نیز، ساختمان اداری بروکر ویندزور را پیدا کنید. اغلب مدیران بروکر ویندزور در این محل مشغول فعالیت هستند.

با توجه به اینکه کشور قبرس جنوبی، عضو اتحادیه اروپا است، بروکر ویندزور از طریق این دفتر به مشتریان اروپایی و سایر کشورهای مجاز، خدمات فارکس را ارائه می کند.

ثبت نام در ویندزور

شعبه آفشور بروکر ویندزور کجاست

 

با توجه به اینکه بروکر ویندزور از طریق شعب آفشور یا فراساحلی مجوز ارائه سرویس به مشتریان ایرانی را دارد، بسیاری از معامله گران علاقه مند به دانستن کشورهای آنها هستند.

کشور بلیز، در غرب اقیانوس اطلس و در آمریکا مرکزی قرار دارد. این کشور به دلیل قوانین مناسب برای تجارت در تمامی کشورهای دنیا، میزبان شعب آفشور بانک ها و بروکرهای زیادی است.

آدرس ثبت شده بروکر ویندزور، در مجوز رگولاتوری کمیسیون خدمات مالی این کشور به شرح زیر است:

35 BARACK ROAD, THIRD FLOOR, BELIZE CITY, BELIZE, C.A
بروکر ویندزور کجاست
آدرس ثبت شده بروکر ویندزور در کشور بلیز

در تصویر مجوز بروکر ویندزور، دفتر کار این کارگزاری در شهر بلیزسیتی ثبت شده است. توجه داشته باشید که بخش زیادی از کارهای مربوط به مشتریان ایرانی، در شعبه اصلی بروکر پیگیری می شود و این شعبه تنها برای دریافت مجوز فعالیت تاسیس شده است.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره آدرس ثبت شده ویندزور بروکرز

 

بروکر ویندزور جزو بروکرهای معتبری است که به معامله گران ایرانی خدمات ارائه می کند. شعبه اصلی این بروکر در کشور قبرس، امنیت خاطر خوبی برای سرمایه گذاری در این بروکر را به مشتریان ایرانی می دهد.

با توجه به اینکه بسیاری از بروکرهای فارکس، در کشور قبرس دفتر کار دارند، اما در برخی از این موارد، هیچگونه آدرس درستی از محل دفتر آنها ارائه نشده است و در برخی از مواقع تنها با یک دفتر کار اجاره ای روبرو خواهیم شد.

اما بروکر ویندزور با قرار گرفتن در یکی از شهر های مهم تجاری در کشور قبرس و حضور در یک ساختمان مستقل، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که، امکان پیگیری و همکاری با مشتریان تجاری خود را دارد.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟

بروکر ویندزور در کشورهای مختلفی دفتر کار دارد. در حال حاضر، شعبه اصلی بروکر ویندزور در شهر لیماسول کشور قبرس قرار دارد.

بروکر ویندزور از طریق شعبه قبرس به ایرانیان سرویس ارائه می کند؟

خیر، بروکر ویندزور از طریق شعبه بلیز خدمات خود را به ایرانیان ارائه می کند اما از طریق شعبه اصلی خود در قبرس نیز پشتیبانی سرویس های خود را انجام می دهد.

درج نظر