کپی تریدینگ ویندزور چیست – معرفی کپی ترید (Copy Trade) در ویندزور بروکرز

15 آگوست 2023 -

کپی تریدینگ ویندزور (Windsor) چیست

 

یکی از جدیدترین خدمات بروکر ویندزور، پلتفرم کپی تریدینگ این بروکر است. بسیاری از افراد وقت کافی یا تخصص لازم برای کسب درآمد از بازار فارکس را ندارند و به دنبال سرمایه گذاری دلاری هستند.

بروکرهای فارکس، با ارائه سرویس کپی تریدینگ، امکان کپی کردن خودکار معاملات تریدرهای باتجربه در حساب سرمایه گذاران را، فراهم کرده اند. این سرویس مالی در برخی از کارگزاری های فارکس مثل حساب پم در بروکر آلپاری بسیار محبوبیت پیدا کرده است.

در سالهای گذشته، معامله گران زیادی به دنبال حساب پم ویندزور بروکرز بودند و خوشبختانه این بروکر، امکان ایجاد حساب کپی ترید برای سرمایه گذاران و معامله گران حرفه ای فراهم کرده است.

ثبت نام در Windsor Brokers

توجه داشته باشید که این سیستم هم برای سرمایه گذاران و هم مدیران حساب سودآوری خوبی دارد. در ادامه این پست، به بررسی و معرفی کپی ترید در ویندزور می پردازیم، تا بتوانید از این طریق درآمد دلاری خوبی بدست آورید.

نام کارگزاری فارکس بروکر ویندزور – Windsor Brokers
کپی تریدینگ دارد
انواع حساب کپی ترید زیرو – پرایم
حداقل سرمایه گذاری 50 دلار
پلتفرم معاملاتی MT4
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

نحوه کسب درآمد از کپی ترید ویندزور بروکرز

 

سوشال تریدینگ یا کپی ترید در بروکر ویندزور، از طریق ارائه دهندگان و دنبال کنندگان فارکس ایجاد می شود. کپی تریدینگ در بروکر ویندزور جزو پلتفرم های سوشال تریدینگ (Social Trading) بشمار می رود و با حساب های پم (PAMM) در سایر بروکرها تفاوت هایی دارد.

در صورتی که بخواهید در پلتفرم کپی تریدینگ ویندزور بروکرز سرمایه گذاری کنید، باید موارد زیر آشنایی کافی داشته باشید:

 

ارائه دهندگان کپی تریدینگ

 

ارائه دهندگان، معامله گران با تجربه ای هستند که، استراتژی معاملاتی خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. سایر افراد در صورت تمایل می توانند آن استراتژی معاملاتی را بر روی حساب خود نیز اجرا کنند.

مدیرانی که ارائه دهنده استراتژی خود در بروکر ویندزور هستند، می توانند شرایط و هزینه عضویت سایر افراد را تعیین کنند و در صورت موفقیت عملکرد خود، کارمزد دریافت نمایند.

کپی تریدینگ ویندزور

دنبال کنندگان کپی ترید

 

دنبال کنندگان پلتفرم کپی ترید در ویندزور، سرمایه گذارانی هستند که، عملکرد معامله گران حرفه ای بررسی می کنند و استراتژی آنها را در حساب خود کپی می کنند. هریک از سرمایه گذاران می توانند تنها یک ارائه کننده را دنبال کنند.

در حقیقت امکان اشتراک گذاری حساب معاملاتی با چند استراتژی امکان پذیر نیست و ممکن است برای سرمایه گذاران ریسک زیادی ایجاد کند. در صورتی که بخواهید از چندین استراتژی کپی کنید، باید حساب جداگانه ای ایجاد نمایید.

البته دنبال کنندگان می توانند تنظیمات اختصاصی برای اشتراک خود با استراتژی ارائه دهندگان ایجاد نمایند. به عنوان مثال می توانند میزان ریسک معاملات و یا سایر پارامترهای کپی شده از معاملات را تغییر دهند.

 

کارمزد عملکرد و سود اشتراک

 

کارمزد عملکرد در کپی تریدینگ ویندزور به درصدی گفته می شود که ارائه دهندگان استراتژی برای دریافت سود خود تعیین می کنند. البته بروکر ویندزور برای ارائه این سود، فرمول ثابتی را در نظر گرفته است تا سرمایه گذاران، کارمزد واقعی پرداخت کنند.

در حقیقت درصد مشخص شده بر اساس سود اشتراکی است که بالاتر از واتر مارک (HWM) در حساب هفتگی معامله گران باشد. برای درک بهتر این موضوع به مثال زیر توجه کنید:

فرض کنید کارمزد عملکرد ارائه دهنده 10 درصد می باشد و در هفته اول موفق به کسب سود 400 دلاری برای حساب شما شده است. در این صورت کارمزد عملکرد آن 10 درصد از 400 دلار خواهد بود (معادل 40 دلار).

سپس در هفته دوم سود کسب شده در حساب 200 دلار شده است. با توجه به اینکه واتر مارک (HWM) برای این معامله گر 400 دلار است، در این هفته کارمزدی دریافت نمی کند.

در هفته سوم، این حساب 300 دلار سود کسب می کند. در اینصورت با توجه به تفاضل هفته قبل که 200 دلار بود و عملکرد این هفته که معادل 300 دلار بود، در مجموع 500 دلار سود کسب شده است.

در اینصورت تفاوضل آن با واتر مارک 100 دلار خواهد بود و 10 درصد از آن را به عنوان کارمزد عملکرد دریافت خواهد شد (معادل 10 دلار).

ثبت نام در ویندزور

آموزش ساخت حساب کپی ترید در ویندزور

 

برای استفاده از پلتفرم کپی ترید در ویندزور، بایستی فرآیند احراز هویت خود را تکمیل کنید تا بتوانید حساب خود را ایجاد کنید و آن را شارژ کنید. برای ساخت حساب کپی ترید ویندزور مراحل زیر را انجام دهید:

 

گام اول: ورود به پلتفرم کپی ترید در کابین

 

پس از تکمیل فرآیند احراز هویت خود، منتظر تایید آن از سوی بروکر ویندزور بمانید. پس از تایید کامل حساب خود با استفاده از ایمیل و پسورد وارد کابین شخصی خود شوید.

در کابین شخصی خود، از منوی سمت راست، بر روی گزینه «کپی تریدینگ» که با علامت قرمز NEW مشخص شده است، کلیک کنید تا وارد صفحه مربوط به افتتاح حساب شوید.

حساب پم ویندزور

 

گام دوم: ایجاد حساب کاربری

 

در صفحه جدید، می توانید یک حساب کپی ترید در ویندزور ایجاد کنید. برای این کار از تب بالا باید گزینه «Follower» را که معادل دنبال کننده است، انتخاب کنید.

در صورتی که می خواهید به عنوان معامله گر در پلتفرم کپی تریدینگ ویندزور، حساب ایجاد کنید، وارد تب «ارائه دهنده» شوید.

سپس بر روی دکمه «ایجاد حساب کاربری» کلیک کنید. همچنین می توانید قبل از این کار فایل قوانین و شرایط حساب های کپی ترید در ویندزور را از پایین صفحه دانلود کنید.

کپی ترید ویندزور

 

گام سوم: انتخاب استراتژی ارائه دهندگان

 

پس از ایجاد حساب کاربری می توانید از بین ارائه دهندگان استراتژی های مختلف، موارد مختلف را بررسی نمایید و یکی از آنها را انتخاب کنید.

کپی ترید در ویندزور - معامله گران برتر

سپس اندازه معامله و شرایط مدیریت ریسک را در حساب خود تنظیم کنید و در نهایت بر روی دکمه «فعال کردن» کلیک کنید تا معاملات به صورت خودکار در حساب شما اجرا شود.

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره کپی تریدینگ ویندزور

 

پلتفرم های سوشال تریدینگ در فارکس به سرعت در حال افزایش است و خوشبختانه بروکر ویندزور، اقدام به ارائه این سرویس برای معامله گران ایرانی کرده است و سرمایه گذاران می توانند از استراتژی معامله گران ویندزور در سراسر جهان کسب سود کنند.

با توجه به اینکه سیستم کارمزد در پلتفرم کپی تریدینگ ویندزور، بر اساس افزایش درآمد سرمایه گذاران ایجاد شده است و امکان تنظیم شرایط کپی ترید و مدیریت ریسک وجود دارد، گزینه خوبی برای سرمایه گذاران در فارکس است.

در صورتی که علاقه مند به سرمایه گذاری در کپی تریدینگ فارکس هستید، می توانید از کارشناس دیجی تریدرز مشاوره رایگان دریافت کنید، تا با اطلاعات کافی، یک مدیر موفق برای حساب خود انتخاب کنید.

سوالات متداول

آیا امکان استفاده از حساب کپی تریدینگ ویندزور برای ایران وجود دارد؟

بله، معامله گران ایرانی پس از احراز هویت می توانند از پلتفرم کپی تریدینگ ویندزور استفاده کنند.

درج نظر