مسابقه ویندزور با جوایز ویژه – قوانین مسابقه فارکس ویندزور برای ایرانیان

20 اکتبر 2023 -

معرفی مسابقه ویندزور برای ایرانیان

 

مسابقات فارکس برای معامله گران جذابیت زیادی دارد. کارگزاری ویندزور بروکر با هدف افزایش معاملات و رقابت معامله گران برتر، مسابقه بزرگ خود را معرفی کرده است. جوایز این مسابقه بسیار قابل توجه می باشد.

بروکر ویندزور یک دستگاه خودرو تسلا مدل 3 یا خودرو BMW (مدل IX3 M Sport) را معرفی کرده است. این خودروها در تمامی کشورهایی که قابل عرضه است، به مشتریان ارائه خواهد شد. معامله گران ایرانی می توانند معادل ارزش دلاری آن را دریافت کنند.

مسابقه ویندزور

نحوه شرکت در مسابقه ویندزور و قوانین مربوط به موفقیت در آن را در ادامه این پست بررسی می کنیم.

ثبت نام در WindsorBrokers

بروکر فارکس ویندزور بروکرز
تاریخ شروع مسابقه 2023/01/01
تاریخ اتمام مسابقه 2023/12/31
جوایز مسابقه بیش از 150 هزار دلار
اطلاعات بیشتر تماس با پشتیبانی

 

🎞️بررسی مسابقه ویندزور برای ایرانیان

 

 

مسابقه ویندزور؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نحوه شرکت در مسابقه ویندزور

 

برای شرکت در مسابقه بروکر ویندزور به راحتی می توانید کار خود را شروع کنید. مراحل کلی شرکت در مسابقه شامل موارد زیر است:

  • افتتاح حساب معاملاتی در بروکر ویندزور؛
  • دریافت امتیاز وفاداری از بروکر؛
  • رعایت قوانین و شرکت در قرعه کشی.

 

🏁قوانین مسابقه ویندزور

 

برای شرکت در مسابقه بروکر ویندزور باید با قوانین آن آشنایی داشته باشید. این مسابقه در بخش «پروموشن های کابین بروکر ویندزور» ارائه شده است. معامله گران در صورتی که پس از تاریخ شروع مسابقه افتتاح حساب کنند، می توانند در آن شرکت کنند.

مسابقه ویندزور
مسابقه ویندزور در بخش پروموشن کابین شخصی

هر امتیاز در مسابقه، یک برگه قرعه کشی به حساب می آید. شما می توانید در تمامی حساب های معاملاتی متاتریدر 4 در بروکر ویندزور، معامله نمایید. همچنین حداقل واریزی معامله گران در طول مسابقه باید بیشتر از 1000 دلار باشد.

همچنین مشتریان می توانند در چند حساب مختلف بروکر معامله کنند. البته توجه داشته باشید که جوایز این مسابقه به ازای هر معامله گر اهدا خواهد شد، نه حساب های معاملاتی! قرعه کشی این مسابقه در دفتر مرکزی بروکر در «لیماسول قبرس» به صورت زنده برگزار خواهد شد.

در صورتی که پس از قرعه کشی معامله گران برای دریافت جایزه پیگیری نکنند، پس از 15 روز مجددا قرعه کشی برگزار خواهد شد. این مسابقه علاوه بر جوایز بزرگ دو خودرو، جوایز متعددی [نقدی] نیز دارد!

ثبت نام در ویندزور

🎁جوایز مسابقه ویندزور

 

معامله گران در بروکر ویندزور با انجام معاملات روزانه می توانند امتیازات وفاداری کسب نمایند. در صورتی که در قرعه کشی بزرگ خودروهای ویژه به ارزش «70 هزار دلار» موفق به دریافت جایزه نشوند، شانس جوایز نقدی دیگر را خواهند داشت.

مسابقه ویندزور

این جوایز بر حسب میانگین امتیازات در طول 12 ماه مربوط به مدت مسابقه محاسبه می شود. افراد مختلف بر اساس میانگین امتیازات خود، در 4 گروه دسته بندی می شوند و جوایز مربوط به آن را دریافت خواهند کرد.

مسابقه ویندزور

در جدول زیر اطلاعات مربوط به دسته بندی امتیازات معامله گران و جوایز آنها قرار دارد:

جدول جوایز مسابقه ویندزور بر اساس امتیازات
دسته
میانگین امتیازهای وفاداری ماهیانه جایزه نقدی (دلاری)
دسته 1
1500+ $3000
دسته 2
501-1500 $1200
دسته 3
101-500 $200
دسته 4
50-100
$50

 

ثبت نام در ویندزور

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره مسابقه ویندزور

 

مسابقات فارکس برای معامله گران جذابیت بالایی دارد و همین موضوع باعث رقابت و پیشرفت معامله گران خواهد شد. اما توجه داشته باشید که مهمترین قانون شرکت در مسابقات، داشتن استراتژی معاملاتی در کنار تسلط به مدیریت سرمایه و روانشناسی است.

توصیه می کنیم برای شرکت در مسابقه ویندزور، با رعایت صبر و تمرکز بر روی استراتزی خود، شروع به کار کنید. با توجه به اینکه دسته بندی جوایز معامله گران بر اساس میانگین امتیازات ماهیانه می باشد، می توانید با خیال راحت معامله کنید.

توجه داشته باشید که ممکن است در یک ماه حساب شما رشد زیادی نکند و یا تعداد معاملات شما کم باشد اما در ماه های بعدی چند برابر آنچه که انتظار داشتید، فرصت ورود برای شما بوجود آید.

جوایز متعدد در مسابقه ویندزور و قوانین جالب آن، می تواند فرصت کسب سود از بازار فارکس را با جوایز آن در هفته دوم سال 2024، یک ژورنال معاملاتی جذاب را برای شما بوجود آورد!

برای دریافت راهنمایی و مشاوره [رایگان] با کارشناس فارکس، می توانید همین حالا از طریق پشتیبانی تلگرام با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا معامله گران ایرانی می توانند خودرو تسلا را دریافت نمایند؟

بله، درصورتی که در کشورهای عرضه کننده خودرو تسلا حضور داشته باشید، می توانید آن را دریافت نمایید. همچنین می توانید معادل 70000 دلار به صورت نقدی در ازای آن از بروکر ویندزور دریافت کنید.

درج نظر