دانلود بروکر ویندزور – دانلود برنامه ویندزور برای اندروید و آیفون

10 اکتبر 2023 -

بررسی دانلود برنامه ویندزور | Windsor Brokers

 

معامله گران برای ورود به کابین شخصی در بروکر ویندزور می توانند از نرم افزار گوشی همراه خود، استفاده کنند. با دانلود برنامه ویندزور، امکان استفاده از تمامی بخش های کابین شخصی دسترسی ارائه شده است.

معامله گران می توانند از طریق نرم افزار ویندزور بروکرز، به مواردی مثل: اعلان (نوتیفیکیشن) «تغییرات مهم قیمتی»، «وضعیت موجودی حساب» و «واریز و برداشت» دسترسی پیدا کنند.

مزیت اصلی این برنامه دسترسی آسان و بدون فیلتر به کابین شخصی مشتریان است. در ادامه این پست، لینک دانلود بروکر ویندزور از گوگل پلی و اپ استور فرار گرفته است.

نام بروکر فارکس ویندزور Windsor
اپلیکیشن ویندزور ✅دارد
امکانات اصلی دسترسی به کابین
برنامه اندروید دانلود از گوگل پلی
برنامه آیفون دانلود از اپ استور

 

📲دانلود نرم افزار ویندزور بروکرز (اپلیکیشن اندروید و آیفون)

 

با دانلود برنامه Windsor Brokers، می توانید به اطلاعات کابین شخصی خود در بروکر دسترسی داشته باشید. مزیت استفاده از این برنامه برای معامله گران، دسترسی آسان به کابین ویندزور در گوشی همراه است.

این اپلیکیشن ویندزور از سپتامبر 2021 ارائه شده است و تاکنون بیش از 200 هزار نفر از آن استفاده کرده اند. توجه داشته باشید که این برنامه با متاتریدر 4 ویندزور فرق دارد اما می توانید از داخل آن به صورت مستقیم به متاتریدر متصل شوید.

شما می توانید از طریق دانلود برنامه ویندزور و نصب آن در گوشی خود، برای واریز و برداشت به حساب بروکر و سایر موارد استفاده کنید. این برنامه در گوگل پلی و اپ استور بروکر ویندزور نیز ارائه شده است.

اپلیکیشن بروکر ویندزور - برنامه بروکر ویندزور

 

📥دانلود برنامه ویندزور برای اندروید

 

🚀جهت دانلود اپلیکیشن ویندزور موبایل از لینک های زیر استفاده کنید:

گوگل پلی دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود برنامه اندروید ویندزور بروکرز از گوگل پلی ( Android )

اندروید دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود مستقیم فایل APK  اپلیکیشن بروکر ویندزور برای اندروید

نام برنامه Windsor Brokers | Forex & CFDs
سازنده Windsor Solutuions LTD
ورژن 14.0.2
نسخه اندروید 5.1 و بالاتر
آخرین آپدیت 9 اکتبر 2023

 

📥دانلود برنامه ویندزور برای آیفون

 

برای دانلود اپلیکیشن در موبایل و آیپد می توانید از طریق لینک زیر وارد اپ استور شوید و برنامه ویندزور را، دانلود و نصب کنید.

اپ استور دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود برنامه آیفون ویندزور بروکرز از اپ استور ( iOS )

نام برنامه Windsor Brokers
سازنده Windsor Solutuions LTD
ورژن 14.0.0
نسخه iOS 13.0 و بالاتر
آخرین آپدیت 10 اکتبر 2023

 

دانلود برنامه متاتریدر 4 ویندزور

دانلود متاتریدر در کارگزاری Windsor

معامله گران فارکس برای دسترسی به پلتفرم ترید و دانلود متاتریدر 4 ویندزور می توانند از طریق لینک زیر استفاده کنند.

دانلود متاتریدر 4 ویندزور

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نرم افزار بروکر ویندزور

 

شما با استفاده از اپلیکیشن ویندزور می توانید در همه جا از طریق گوشی موبایل خود، به حساب های خود دسترسی پیدا کنید و معاملات خود را پیگیری کنید. خوشبختانه این نرم افزار برای سیستم عامل های مختلف ارائه شده است.

البته همچنان امکان دانلود بروکر ویندزور برای ویندوز وجود ندارد و در کامپیوتر شخصی خود، باید از طریق مرورگر وب، به سایت کابین شخصی بروکر وصل شوید.

همچنین ارائه برنامه موبایل ویندزور برای دسترسی به کابین شخصی معامله گران، از جمله مزایای مهم است. زیرا بسیاری از معامله گران به سایت اصلی دسترسی مناسبی ندارند.

توجه داشته باشید که این برنامه با متاتریدر تفاوت دارد و برای انجام معاملات خود می توانید با دانلود متاتریدر 4 ویندزور، در تمامی پلتفرم های اندروید، آیفون و ویندوز در بازار فارکس معامله کنید.

سوالات متداول

آیا برنامه بروکر ویندزور دارای زیان فارسی در آیفون می باشد؟

حیر، متاسفانه تاکنون زبان فارسی در اپلیکشن ویندزور برای آیفون ارائه نشده است و می توانید از زبان انگلیسی آن استفاده نمایید.

درج نظر