نحوه اتصال آلپاری به تریدینگ ویو ⭐ اتصال حساب Alpari به تریدینگ ویو

22 جولای 2023 -

معامله در فارکس با اتصال آلپاری به تریدینگ ویو

 

بروکر آلپاری در ماه جولای 2023 امکان جدیدی را از طریق پلتفرم محبوب تریدینگ ویو فراهم کرد، تا معامله گران با اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو [در حساب های MT5] کیفیت معاملات خود را در فارکس افزایش دهند.

استفاده از تریدینگ ویو به عنوان برترین پلتفرم تحلیل بازارهای جهانی، برای معامله گران بروکر آلپاری یک امکان جذاب و عالی بشمار می رود. دسترسی به اندیکاتور های تریدینگ ویو و ابزارهای تحلیلی دقیق از مزایای اصلی این پلتفرم برای معامله گران است.

معامله گران در با استفاده از پلتفرم آلپاری در تریدینگ ویو می توانند از به بیش از 180 اندیکاتور و ابزار های تحلیل تکنیکال بیشتری استفاده نمایند. البته این سرویس تنها از طریق کابین بروکر قابل دسترسی می باشد و در سایت TradingView امکان اتصال حساب وجود ندارد.

ثبت نام در Alpari

انتظار می رود که استفاده از تریدینگ ویو در حساب آلپاری مورد توجه معامله گران بسیاری قرار خواهد گرفت و همین موضوع می تواند باعث جذب تریدرهای جدیدی در بروکر آلپاری شود و رضایت عمومی معامله گران آن را افزایش دهد.

🔔 در حال حاضر بروکر آلپاری این سرویس را از لیست پلتفرم های خود در کابین معامله گران حذف کرده است. در صورت اضافه شدن آن در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد!

اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو، نحوه اتصال آلپاری به تریدینگ ویو

در ادامه این پست نحوه اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو و مزایای استفاده از آن را برای مخاطبین سایت دیجی تریدرز قرار داده ایم. در صورتی که هرگونه سوالی در مورد این سرویس جدید آلپاری دارید، می توانید از طریق تماس با کارشناس ما، جویا شوید.

نام بروکر آلپاری – Alpari
اتصال حساب به تریدینگ ویو فعلا در حساب های MT5
مدیریت معامله در تریدینگ ویو دارد
تعداد نماد بیش از 70 نماد
تعداد اندیکاتور 108 اندیکاتور پرطرفدار
تعداد نمودار همزمان بیش از 8 نمودار

 

ویدیو بررسی اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

 

 

اتصال آلپاری به تریدینگ ویو؛ دانلود آموزش ویدیویی و pdf
آپارات یوتیوب دانلود ویدیو دانلود فایل PDF
آپارات دیجی تریدرز یوتیوب دیجی تریدرز دانلود ویدیو از سایت دیجی تریدرز دانلود پی دی اف از دیجی تریدرز

 

نحوه اتصال آلپاری به تریدینگ ویو

 

در حال حاضر بروکر آلپاری امکان اتصال به تریدینگ ویو را از طریق کابین شخصی خود فراهم کرده است و شما می توانید با وارد شدن به حساب کاربری خود، وارد پلتفرم معاملاتی تریدینگ ویو شوید.

شایان ذکر است که فعلا در سایت TradingView قابلیت اتصال به حساب آلپاری وجود ندارد و تنها از طریق کابین خود بروکر می توانید وارد پلتفرم آن شوید.

برای اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو مراحل زیر را انجام دهید:

 

🟢 گام 1: ورود به کابین بروکر

 

وارد کابین شخصی خود در سایت بروکر آلپاری شوید. از طریق منوی سمت راست کابین آلپاری، در قسمت پلتفرم های تجاری بر روی «ورود به TradingView» کلیک کنید.

نحوه اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو
ورود به تریدینگ ویو در آلپاری

 

🟡 گام 2: ورود به پلتفرم تریدینگ ویو

 

صبر کنید تا پلتفرم تریدینگ ویو برای شما بارگذاری شود. سپس از سمت راست در بالای صفحه بر روی «Account» مطابق شکل کلیک کنید.

اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

 

🔴 گام 3: ورود به حساب دمو

 

حساب مورد نظر خود را برای اتصال به تریدینگ ویو انتخاب کنید. از طریق تب مربوط به «Live» حساب های واقعی و تب «Demo» حساب های دمو آلپاری خود را، می توانید مشاهده کنید.

نحوه اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

🟣 گام 4: فعال سازی حساب

 

پس از انتخاب حساب معاملاتی خود بر روی دکمه «Make active» کلیک کنید تا حساب آلپاری به تریدینگ ویو متصل شود.

اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

 

ثبت نام در آلپاری

آموزش معامله در تریدینگ ویو با حساب آلپاری

 

در این قسمت آموزش انجام معامله در تریدینگ ویو در آلپاری را می توانید مشاهده کنید:

 

🔘باز کردن پوزیشن معاملاتی در تریدینگ ویو

 

برای انجام معامله فارکس در تریدینگ ویو، پس از اتصال حساب آلپاری خود از سمت چپ بر روی دکمه خرید یا فروش که به رنگ آبی و قرمز است کلیک کنید تا پنجره مربوط به سفارش گذاری برای شما باز شود.

در این پنجره می توانید معامله خرید یا فروش خود را از طریق انتخاب گزینه «Buy» و «Sell» که دارای قیمت لحظه ای بازار است مشخص کنید. برای این کار بر روی آنها کلیک کنید.

اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

 

توجه داشته باشید که با انتخاب دکمه «Buy» و «Sell»نباشید سفارش شما ثبت نخواهد شد و تنها جهت معامله خود را مشخص خواهید کرد.

معامله در تریدینگ ویو آلپاری
تریدینگ ویو در آلپاری؛ نحوه انجام معامله

سپس از طریق تب های مختلف می توانید نوع انجام سفارش خود را تعیین کنید که شامل روش های زیر است:

 • Market
 • Limit
 • Stop
 • Stop Limit

 

🔘مدیریت معاملات در تریدینگ ویو

 

با انتخاب هر یک از موارد، پنجره سفارش گذاری تریدینگ ویو برای شما تغییر خواهد کرد و شما می توانید با توجه به استراتژی خود حجم مورد نظر خود را تعیین نمایید.

همچنین از قسمت پایین می توانید حد سود (Take Profit) و حد ضرر (Stop Loss) خود را فعال کنید و آن را به روش های مختلفی اعم از درصد، قیمت، ارزش دلاری و یا پیپ تعیین کنید.

در نهایت باید بر روی دکمه خرید یا فروش کلیک نمایید. اطلاعات مربوط به سفارش شما به صورت خلاصه بر روی دکمه «Buy» یا «Sell» بزرگ نشان داده می شود.

01 02 44 tradingview on alpari 07 اتصال آلپاری به تریدینگ ویو,اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو,نحوه اتصال آلپاری به تریدینگ ویو,اتصال تریدینگ ویو به آلپاری

در پایین نمودار نیز می توانید وضعیت معاملات آلپاری خود را در تب «positions» مشاهده کنید و یا از طریق تب های دیگر تاریخچه، سفارشات فعال نشده و … را بررسی کنید.

 

مزایا اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو

 

به طور قطعی اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو برای معامله گران فارکس بسیار جالب و مفید خواهد بود و می تواند نقش مهمی را در سودآور معاملات آنها ایفا کند.

بسیاری از تریدر های فارکس از پلتفرم تریدینگ ویو به دلیل ابزارهای کامل و دقیق آن در تحلیل های خود استفاده می کنند زیرا متاتریدر برای تحلیل معاملات ابزار های بسیار محدودی را در اختیار دارد.

بروکر آلپاری با ارائه برخی از نماد های مهم و پرطرفدار خود در این پلتفرم امکان معاملات همزمان با تحلیل در تریدینگ ویو را فراهم کرده است.

اتصال آلپاری به تریدینگ ویو

به طور خلاصه می توان برخی از مزایای مهم اتصال آلپاری به تریدینگ ویو را شامل موارد زیر دانست:

 • افزایش سرعت تحلیل و معامله در حساب آلپاری؛
 • استفاده از ابزار های سفارش گذاری پیشرفته در تریدینگ ویو؛
 • دسترسی به بیش از 100 اندیکاتور پرطرفدار؛
 • امکان مشاهده بیش از 8 نمودار به صورت همزمان؛
 • تشخیص آسان الگوی کندل استیک؛
 • بیش از 80 ابزار متنوع برای تحلیل قیمت و حرکت؛
 • امکان تحلیل در چندین تایم فری؛
 • ارائه بیش از 70 نماد معاملاتی پرتقاضا؛
 • امکان مرتب سازی چندین واچ لیست؛
 • امکان تعیین خطوط روند قدرتمند.

تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره آلپاری در تریدینگ ویو

 

سرویس تریدینگ ویو در آلپاری یکی از بهترین مواردی است که بروکر آلپاری می تواند به مشتریان خود ارائه کند. با توجه به اینکه به صورت موقت این سرویس از دسترس خارج شده است، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ارائه آن باشیم.

زیرا استفاه از این سرویس احتمال دستکاری و کندل سازی چارت های معاملاتی که از بین می برد و مشتریان می توانند از ابزارهای تحلیل تکنیکال بیشتری برای انجام معاملات خود در تریدینگ ویو استفاده نمایند.

در صورتی که این سرویس به کابین شخصی آلپاری اضافه شود، در همین صفحه آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد. برای دریافت مشاوره رایگان درباره بروکرهای فارکس می توانید با مشاورین خود در دیجی تریدرز تماس بگیرید.

مجموعه دیجی تریدرز به عنوان همراه معامله گران فارکس، در آخرین رتبه بندی بروکرهای فارکس، بروکر آلپاری را به عنوان یکی از بروکر های منتخب خود معرفی کرده است و خدمات ویژه ای شامل ریبیت، پشتیبانی مشتریان در 7 روز هفته، ارائه آموزش، کانال سیگنال و … را به صورت رایگان ارائه می کند.

سوالات متداول

آیا امکان اتصال حساب آلپاری به تریدینگ ویو وجود دارد؟

بله، معامله گران در بروکر آلپاری می توانند حساب خود را از طریق کابین شخصی خود به پلتفرم تریدینگ ویو متصل نمایند.

چرا حساب آلپاری با متاتریدر 4 به تریدینگ ویو متصل نمی شود؟

در حال حاضر تنها حساب های ارائه شده با متاتریدر 5 در آلپاری امکان اتصال به تریدینگ ویو را دارند. بروکر آلپاری اعلام کرده است که این امکان به زودی برای حساب های متاتریدر 4 نیز فراهم خواهد شد.

آیا در حال حاضر امکان استفاده از این سرویس وجود دارد؟

خیر، به محض اینکه بروکر آلپاری این سرویس را دوباره به مشتریان خود ارائه کند با شما در میان خواهیم گذاشت.

نظرات (3)
 1. سلام. چطوری باید حساب آلپاری را به تریدینگ ویو متصل کنیم؟ آیا حساب آلپاری در تریدینگ ویو قابل اضافه شدن هست؟

  • با سلام. خیر، شما از طریق کابین بروکر آلپاری می توانید به پلتفرم تریدینگ ویو متصل شوید. البته این سرویس در حال حاضر متوقف شده است و به محض اینکه مجددا بروکر آلپاری ارائه کند، در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 2. سلام. آموزش اتصال آلپاری به تریدینگ ویو خیلی مفید بود. در مورد سرویس های آلپاری مطالب بیشتری بذارید. ممنون از سایت خوبتون

درج نظر