بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو 🔘اندیکاتور های هوش مصنوعی (TradingView)

13 فوریه 2024 -

بررسی اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو

 

با رشد سریع کاربردهای هوش مصنوعی در عرصه های مختلف، امروزه بسیاری از معامله گران فارکس نیز به دنبال استفاده از اندیکاتورهای هوش مصنوعی برای انجام معاملات خود در بازار فارکس هستند.

«اندیکاتور هوش مصنوعی تریدینگ ویو»، به اندیکاتورهایی گفته می شود که از الگوریتم های پیشرفته و یادگیری ماشین (Machine Learning)، در پلتفرم تحلیلی تریدینگ ویو ارائه شده اند.

این اندیکاتورهای هوش مصنوعی قادر به تشخیص الگوها، روندها، سیگنال ها و پیش بینی هایی هستند که به سادگی [و یا بدون تخصص در تحلیل تکنیکال]، قابل مشاهده برای تریدرها نیستند.

این اندیکاتورها می توانند به شما کمک کنند تا بازار را بهتر درک کنید و تصمیمات معاملاتی بهتری بگیرید. در ادامه این پست تعدادی از «بهترین اندیکاتور های هوش مصنوعی در تریدینگ ویو» را معرفی خواهیم کرد.

 

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو

 

معامله گران فارکس می توانند از اندیکاتورهای هوش مصنوعی که در پلتفرم تحلیلی تریدینگ ویو (TradingView) توسط شرکت های معتبر معرفی شده است استفاده نمایند.

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو با نام “Lorentzian Classification” ارائه شده است که حدود 15 هزار تریدر (14900 نفر) از آن استفاده می کنند. سایر اندیکاتور های هوش مصنوعی کمتر از 6 هزار کاربر دارند.

در جدول زیر می توانید مشخصات «بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی تردینگ ویو» برای معاملات ارزهای دیجیتال و فارکس را، مشاهده کنید:

نام اندیکاتور Lorentzian Classification
سازنده jdehorty
تعداد کاربران +14900 نفر
منتخب تریدینگ ویو (EP) بله
هزینه استفاده رایگان

 

آموزش استفاده از اندیکاتورهای هوش مصنوعی TradingView

 

یکی از روش های معامله در فارکس، استفاده از اندیکاتور های هوشمند در پلتفرم تریدینگ ویو است. شما می توانید با استفاده از اندیکاتورهای آماده برای دریافت موقعیت های معاملاتی از هوش مصنوعی استفاده کنید.

برای انجام این کار و استفاده از بهترین اندیکاتورهای هوش مصنوعی، مراحل زیر را انجام دهید:

 

🟢گام 1: ورود به نمودار تریدینگ ویو

 

وارد چارت یکی از نمودار یکی از نمادهای تریدینگ ویو [مثل نماد بیت کوین یا هر نماد دلخواه خود] در بازار مالی فارکس یا ارزهای دیجیتال شوید و از منوی بالا بر روی گزینه «indicators» کلیک کنید.

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو

 

🟡گام 2: جستجوی اندیکاتورهای هوش مصنوعی

 

در پنجره اندیکاتورهای تریدینگ ویو، عبارت «Machine Learning» را جستجو کنید تا لیست اندیکاتورهای هوش مصنوعی برای شما نشان داده شود.

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو

 

🟠گام 3: انتخاب بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی

 

در لیست اندیکاتورهای هوش مصنوعی تریدینگ ویو که مبتنی بر یادگیری ماشینی هستند، می توانید اندیکاتور «Lorentzian Classification» را که دارای بیشترین کاربر در بین تریدرها است و جزو اندیکاتورهای منتخب در تریدینگ ویو هست را، انتخاب کنید.

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو
بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در تریدینگ ویو؛ Lorentzian Classification

 

ترید با هوش مصنوعی در فارکس، ترید با چت جی پی تی

آموزش ترید با ChatGPT [هوش مصنوعی]

برای آموزش نحوه استفاده از هوش مصنوعی چت جی بی تی در تریدینگ ویو، صفجه زیر را مطالعه کنید:

ترید با هوش مصنوعی

 

بهترین بروکر ارز دیجیتال برای ایرانیان، بهترین بروکر برای ارز دیجیتال، بروکر معتبر کریپتو

بهترین بروکر فارکس برای کریپتوکارنسی

در صورتی که علاقه مند به معامله ارزهای دیجیتال در بروکرهای فارکس هستید، می توانید بهترین بروکرها را در این پست بررسی کنید:

بهترین بروکر برای ارز دیجیتال

 

💡نظر کارشناس درباره اندیکاتورهای هوش مصنوعی

 

اندیکاتور های هوش مصنوعی بر اساس داده های قبلی، ارزیابی خود را ارتقا می دهند و در سیگنال های بعدی خود از آنها برای تشخیص روند استفاده می کنند.

اما توجه داشته باشید که همان طور که هوش مصنوعی در زمینه های دیگر نیز بدون خطا عمل نمی کند، در بازار مالی فارکس هم دارای نقص و خطای زیادی است.

بنابراین توصیه می کنیم برای استفاده از این اندیکاتورها، حتما تنظیمات مناسب و استفاده از «تاییدیه ورود به معامله» را در نظر داشته باشید. در صورتی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید، در کامنت ها موضوع دلخواه تان را بنویسید.

سوالات متداول

بهترین اندیکاتور هوش مصنوعی در پلتفرم تریدینگ ویو چیست؟

در حال حاضر اندیکاتور «Lorentzian Classification» بهترین ابزار هوش مصنوعی است که تعداد زیادی از معامله گران از آن استفاده می کنند.

آیا اندیکاتور های هوش مصنوعی بدون خطا هستند؟

خیر، به هیچ عنوان اندیکاتورهای هوش مصنوعی در تریدینگ ویو بدون ایراد نیستند.

درج نظر