پشتیبانی بروکر کوتکس برای ایرانیان – تماس با پشتیبانی فارسی کوتکس

24 جولای 2023 -

پشتیبانی بروکر کوتکس – تماس با پشتیبانی Quotex

 

بروکر کوتکس یکی از کارگزاری های باینری آپشن یا گزینه های دودویی در جهان است که از سال 2019 شروع به فعالیت کرده است.

خوشبختانه بروکر کوتکس به معامله گران ایرانی خدمات باینری آپشن را ارائه می کند و معامله گران می توانند از پشتیبانی فارسی کوتکس هم استفاده نمایند.

شما با استفاده از مدارک ایرانی خود مانند پاسپورت یا کارت ملی جدید در بروکر Quotex ثبت نام کنید و از سایت و پلتفرم فارسی این بروکر استفاده نمایید.

ثبت نام کوتکس

پشتیبانی بروکر کوتکس روش های متنوعی را برای ارائه پاسخ به مشتریان خود استفاده می کند. در ادامه این پست روش های تماس با پشتیبانی کوتکس آشنا معرفی خواهیم کرد.

نام بروکر کوتکس – Quotex
پشتیبانی فارسی دارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام
سوالات متداول کوتکس دسترسی از کابین
ارسال پیام در Whatsapp پشتیبانی واتس آپ

 

پشتیبانی فارسی در بروکر کوتکس برای ایرانیان

 

متاسفانه بروکر کوتکس از طریق سایت فارسی خود خدمات پشتیبانی اعم از چت زنده یا سوالات متداول مشتریان را به صورت مستقیم ارائه نکرده است.

برای دسترسی به پشتیبانی بروکر کوتکس باید ثبت نام خود را انجام دهید تا از طریق کابین شخصی خود به قسمت پشتیبانی Quotex دسترسی پیدا کنید.

پس از ورود به کابین شخصی خود، از طریق منوی سمت چپ بر روی اولین گزینه (علامت سوال) که مربوط به پشتیبانی کوتکس است، کلیک کنید.

پشتیبانی کوتکس

در این قسمت روشهای مختلفی برای دریافت پشتیبانی بروکر کوتکس را مشاهده می کنید. اولین بخش مربوط به سوالات متداول معامله گران است که شامل موارد زیر است :

  • 11 سوال در مورد بستر معاملاتی
  • 4 سوال در مورد مشخصات
  • 5 سوال در مورد احراز هویت
  • 9 سوال در مورد پرداخت

 

شما در وهله نخست می توانید با بررسی این سوالات متداول معامله گران به دنبال پاسخ سوال خود از کارشناس بروکر باشید.

پشتیبانی بروکر کوتکس

در صورتی که موفق به دریافت پاسخ مورد نظر خود نشدید، می توانید از با ایجاد یک درخواست سوال خود را از کارشناس پشتیبانی بروکر کوتکس بپرسید.

توجه داشته باشید که بروکر کوتکس به صورت عمومی در تلگرام از یک کانال اطلاع رسانی نیز استفاده می کند و ممکن است برخی از سوالات خود را در آن بتوانید بیابید.

ایجاد درخواست پشتیبانی بروکر کوتکس تا حد زیادی توسط ربات های پشتیبانی مدیریت می شود و ممکن است زمان رسیدن شما به پاسخ صحیح و کامل کمی زمانبر یا دشوار باشد.

پشتیبانی بروکر کوتکس، پشتیبانی کوتکس

پشتیبانی کوتکس در تلگرام و واتس آپ

 

بسیاری از معامله گران باینری آپشن علاقه مند به دریافت پشتیبانی بروکر کوتکس از طریق تلگرام یا واتس آپ را دارند.خوشبختانه بروکر کوتکس با تعامل خوبی که با زبان فارسی دارد، امکان ارائه سرویس به ایرانیان را فراهم کرده است.

شما برای تماس با کارشناس فارسی زبان بروکر کوتکس می توانید از طریق تلگرام پیغام خود را ارسال کنید و در کمتر از 5 دقیقه پاسخ خود را دریافت کنید.

همچنین از برای تماس از طریق واتس آپ نیز می توانید از طریق لینک زیر به واحد پشتیبانی بروکر کوتکس پیغام خود را ارسال کنید. این سرویس به صورت 7 روز در هفته ارائه می شود.

در صورتی که شما برای انجام ثبت نام، احراز هویت یا واریز و برداشت در بروکر کوتکس، نیاز به راهنمایی و دریافت مشاوره رایگان دارید می توانید با کارشناس دیجی تریدرز در سایت به صورت چت زنده نیز در ارتباط باشید.

کارشناس ما در کمترین زمان ممکن و حتی در روزهای شنبه و یکشنبه آماده پاسخگویی به شما هستند. در صورتی که در ساعات غیر کاری پیام ارسال کنید، روز بعد در اولین فرصت به پیام شما پاسخ خواهند داد.

واتس آپ دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری
تلگرام دیجی تریدرز ، پشتیبانی بروکر فارکس ، کسب درآمد دلاری

 

سوالات متداول

پشتیبانی بروکر کوتکس برای ایرانیان به زبان فارسی ارائه می شود؟

بله در بروکر کوتکس معامله گران ایرانی می توانند از خدمات پشتیبانی فارسی استفاده نمایند.

آیا بروکر کوتکس در تلگرام یا واتس آپ کانال اطلاع رسانی دارد؟

بله شما می توانید از طریق کانال اطلاع رسانی کوتکس در تلگرام و یا تماس از طریق پشتیبانی تلگرام و واتس آپ با کارشناس بروکر Quotex در ارتباط باشید.

درج نظر