احراز هویت در الیمپ ترید – نحوه احراز هویت بروکر Olymp Trade برای ایرانیان

06 نوامبر 2023 -

احراز هویت در الیمپ ترید برای ایرانیان

 

یکی از بروکرهای معتبر در بین کارگزاری های باینری آپشن، بروکر الیمپ ترید است. این بروکر امکان احراز هویت و وریفای کامل حساب برای معامله گران، با استفاده از مدارک شناسایی ایرانی را فراهم کرده است.

یکی از ویژگی های جالب در بروکر الیمپ ترید، این است که معامله گران برای استفاده از خدمات مختلف نیازی به انجام احراز هویت ندارند. به همین دلیل شما می توانید بدون انجام این فرآیند نیز، در این بروکر معامله کنید و حتی پول خود را برداشت نمایید.

ثبت نام در OlympTrade

البته بهتر است حساب خود را در اولین فرصت وریفای کنید؛ تا مشکلات احتمالی در زمان های اضطراری برای شما ایجاد نشود. به همین دلیل در ادامه این پست، مراحل احراز هویت الیمپ ترید را، بعد از ثبت نام آموزش داده ایم.

احراز هویت در الیمپ ترید

نام بروکر
الیمپ ترید
احراز هویت
با کارت ملی و …
احراز سکونت با قبوض خدماتی
مدت زمان تایید کمتر از 24 ساعت
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

مراحل احراز هویت الیمپ ترید

 

پس از ثبت نام، برای انجام احراز هویت در بروکر الیمپ ترید، عجله نکنید؛ زیرا در کابین شخصی شما، گزینه ای هم برای احراز هویت وجود ندارد! برای فعال سازی گزینه احراز هویت باید چند ساعت (حدود 4 ساعت) صبر کنید.

در صورتی که بخواهید حساب خود را بلافاصله حساب خود را احراز هویت کنید، می توانید به پشتیبانی بروکر اطلاع دهید. اما به طور معمول پشتیبانی فنی پس از چند ساعت، ثبت نام شما را تایید خواهد کرد و این گزینه فعال خواهد شد.

ثبت نام در الیمپ ترید

در ادامه می توانید مراحل احراز هویت خود را طی کنید:

 

🟢گام #1: ورود به کابین شخصی

 

برای انجام وریفای حساب، وارد کابین شخصی خود شوید. سپس از طریق منوی پروفایل خود می توانید وارد قسمت «Setting» شوید و بر روی گزینه «Account Verification» کلیک نمایید.

ثبت نام بروکر الیمپ ترید ، افتتاح حساب الیمپ ترید ، احراز هویت الیمپ ترید

 

🟡گام #2: ارسال مدارک شناسایی

 

به طور معمول در ابتدا یک ویدیو مربوط به یوتیوب المیپ ترید به شما نمایش داده می شود که همه ی مدارک مورد نیاز و شرایط احراز هویت را توضیح می دهد. برای ادامه بر روی دکمه «Start Verification» کلیک کنید.

در صفحه جدید در ابتدا باید از منو کشویی کشور «ایران-Iran» را انتخاب نمایید تا مدارک معتبر را به شما نشان دهد. از منوی پایین می بایست یکی مدرک شناسایی خود را برای احراز هویت انتخاب کنید.

این مدارک می تواند شامل «پاسپورت»، «کارت ملی» و «گواهینامه رانندگی» شما باشد. توجه داشته باشید که باید هر دو طرف مدارک خود را آپلود نمایید.

ثبت نام بروکر الیمپ ترید ، افتتاح حساب الیمپ ترید ، احراز هویت الیمپ ترید

 

🟠گام #3: ارسال مدارک احراز سکونت

 

پس از انجام این مراحل می توانید مدارک احراز محل سکونت خود را آپلود کنید. در این بروکر می توانید با استفاده از مدارک زیر اقدام به تایید آدرس خود کنید. توجه داشته باشید که باید تاریخ صدور این مدارک کمتر از 3 ماه باشد:

  • قبض آب؛
  • قبض برق؛
  • قبض گاز؛
  • قبوض مربوط به اینترنت؛
  • قبوض مربوط به تی وی (TV).

 

در ادامه باید با استفاده از گوشی یا وب کم کامپیوتر خود، تصویر چهره خود را، برای کارگزاری المیپ ترید ارسال کنید. جهت این کار بر روی لینک «Continue on your phone» کلیک کنید و تصویر سه بعدی صورت خود را با چرخاندن سر ضبط کنید.

ثبت نام بروکر الیمپ ترید ، افتتاح حساب الیمپ ترید ، احراز هویت الیمپ ترید

دقت کنید که قبوض تلفن و بیمه مورد قبول این بروکر نمی باشد! مراحل احراز هویت و محل سکونت به اتمام رسیده است و باید منتظر تایید آنها توسط پشتیبانی بروکر بمانید.

ثبت نام در الیمپ ترید

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره احراز هویت الیمپ ترید

 

احراز هویت در بروکر الیمپ ترید با سخت گیری توسط بروکر انجام می گیرد. همچنین مدارک مورد نیاز برای تایید این فرآیند (مانند مدارک احراز سکونت) کمی زیاد و ملال آور است.

جتی بعد از احراز هویت بروکر الیمپ ترید نیز، در برخی از موارد برای روش های غیرمتداول برداشت از حساب نیز، جهت اطمینان و افزایش امنیت مالی، مدارکی مشابهی را از معامله گران درخواست می کند.

در صورت نیاز، جهت انجام ثبت نام و مشاوره رایگان در مورد انتخاب بروکر باینری مناسب برای ایرانیان می توانید با واحد پشتیبانی مجموعه دیجی تریدرز تماس حاصل کنید.

سوالات متداول

مدارک شناسایی مورد نیاز برای احراز هویت الیمپ ترید کدام اند؟

معامله گران ایرانی می توانند برای احراز هویت الیمپ ترید از مدارک شناسایی:

  • پاسپورت یا گذرنامه؛
  • کارت ملی جدید؛
  • و کارت گواهینامه رانندگی خود استفاده نمایند.

نظرات (2)
  1. اینکه شما اومدید به آموزش کامل و ارائه دستورالعمل‌های گام به گام برای انجام احراز هویت پرداختید عالی بود. من که حرفه ای هستم و چند ساله در این زمینه دارم کار میکنم ولی به نظرم برای کاربران جدید بسیار مفید هستش که همه چیز رو خیلی ساده بیان کنید. مرسی از وبسایت خوبتون.

  2. متن شامل توضیحات جامع و مفیدی در مورد فرآیند احراز هویت در بروکر الیمپ ترید بود. از جمله مهمترین اطلاعاتی که خودم دنبالش بودم نحوه ارسال مدارک شناسایی و احراز سکونت بود. ممنون از توضیحات شما

درج نظر