الیمپ ترید در کدام کشور است؟ – آدرس الیمپ ترید در ایران

01 فوریه 2024 -

دفتر الیمپ ترید در ایران کجاست؟

 

در سالهای گذشته، بازار تجارت آنلاین و معاملات ارز دیجیتال با رشد چشمگیری مواجه شده است. علاقه مندی بسیاری از ایرانیان به سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی جهانی نیز بسیار افزایش پیدا کرده است.

اما از سوی دیگر به دلیل تحریم ها و محدودیت های مالی، دسترسی به پلتفرم های معتبر در بروکرهای باینری آپشن مانند “الیمپ ترید” با چالش هایی همراه شده است.

الیمپ ترید توسط شرکت «Saledo Global» تاسیس شده است و در طول بیش از 10 سال سابقه فعالیت خود، توانسته است خدمات موفقی در زمینه معاملات باینری آپشن ارائه کند.

در این مقاله، جزئیات نمایندگی الیمپ ترید در ایران و نحوه همکاری با کاربران ایرانی مورد بررسی قرار می دهیم تا علاقمندان به معاملات در بازارهای مالی بین المللی بتوانند از این مطلب استفاده نمایند.

الیمپ ترید در ایران، الیمپ ترید در کدام کشور است

 

الیمپ ترید در کدام کشور است

 

بروکر الیمپ ترید توسط شرکت روسی در سال 2014 تاسیس شده است و در حال نیز در سراسر دنیا به مشتریان خود خدمات معاملات در پلتفرم باینری آپشن را ارائه می کند.

اما سوالی که بسیاری از معامله گران و علاقه مندان به این بروکر دارند این است که “الیمپ ترید در کدام کشور است؟” این سوال مهم است چون می‌تواند نشان دهنده‌ی میزان اعتبار، قانونمندی و امنیت این بروکر باشد.

 

📍نمایندگی الیمپ ترید در ایران

 

دفتر نمایندگی الیمپ ترید در ایران موجود نیست اما این بروکر دارای نمایندگانی در سراسر جهان از جمله ایران است. با توجه به ممنوعیت معاملات باینری آپشن در ایران، امکان ایجاد دفتر در ایران نیز وجود ندارد.

با این حال، الیمپ ترید، پس از مدتی وقفه در همکاری با مشتریان ایرانی، به تازگی دوباره شروع به فعالیت و ارائه خدمات به زبان فارسی نموده است.

این بروکر با ارائه امکانات جدید سعی در جلب رضایت کاربران ایرانی دارد و با سایر پلتفرم ها نظیر بروکر پاکت آپشن (Pocket Option) و کوتکس (Quotex) در حال رقابت است.

 

📌دفاتر الیمپ ترید در سایر کشورها

 

دفاتر بروکر الیمپ ترید در سایر نقاط جهان را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید:

نام شرکت کشور (محل دفتر)
Saledo Global LLC سنت وینسنت و گرادینها
Aollikus Limited وانواتو
TradersWay
غنا
VISEPOINT LIMITED مالتا
MARTIQUE LIMITED قبرس
Dam-Kcolad Global Links نیجریه

 

همچنین بروکر الیمپ ترید در کشورهایی نظیر برزیل، هند، مالزی و اندونزی هم دفتر نمایندگی فعال و قانونی دارد. معامله گران در سراسر جهان می توانند از طریق پشتیبانی و ارسال ایمیل مشکلات یا سوالات خود را پیگیری نمایند.

خدمات الیمپ ترید به ایران

بروکر الیمپ ترید علیرغم سابقه قبلی که در بازار ایران به خوشنامی شناخته میشد اما در نهایت بازار ضعیف تری نسبت به رقبای اصلی خود پیدا کرده است. برخی از این مشکلات به دلیل عدم ارائه خدمات اختصاصی به ایرانیان است.

برخی از سرویس های این بروکر به ایران شامل موارد زیر است:

 • سایت فارسی: بروکر الیمپ ترید با دامنه اختصاصی برای معامله گران ایرانی، سایت فارسی را در اختیار آنها قرار داده است.
 • دسترسی بدون فیلتر: این امکان در سایت جدید الیمپ ترید در دسترس معامله گران است.
 • پشتیبانی فارسی: معامله گران ایرانی می توانند از طریق نماینده بروکر در ایران، پشتیبانی فارسی دریافت نمایند.
 • احراز هویت با مدارک ایرانی: مهم تر از سایر موارد، امکان ثبت نام و احراز هویت با مدارک ایرانی در بروکر الیمپ ترید است.

 

💡نظر کارشناس درباره الیمپ ترید در ایران

 

بروکر الیمپ ترید یکی از کارگزاری های فعال در بازار باینری آپشن است. با توجه به محدودیت های این بازار و تعداد معدود بروکرها، می توان بروکر الیمپ ترید را یکی از بزرگترین و معروف ترین کارگزاری ها دانست.

معامله گرانی که علاقه مند به استفاده از خدمات این بروکر باینری آپشن هستند، می توانند از طریق پشتیبانی سایت دیجی تریدرز، جهت ثبت نام و دریافت خدمات در بروکر الیمپ ترید با کارشناسان در ارتباط باشند.

سوالات متداول

آیا الیمپ ترید نمایندگی مجاز در ایران دارد؟

خیر، به دلیل محدودیت های قانونی و تحریمی امکان ایجاد نمایندگی در ایران وجود ندارد.

معامله گران ایرانی چطور می توانند از خدمات این بروکر استفاده کنند؟

افرادی که قصد دارند در بروکر الیمپ ترید معامله کنند می توانند از طریق سایت فارسی و ارسال ایمیل به پشتیبانی بروکر، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

نظرات (4)
 1. برای انجام معامله در این بروکر ایا باید از فیلتر شکن استفاده کنیم؟
  لطفا یک بروکر معرفی کنین که نیازی به فیلتر شکن نداشته باشه

  • سلام. بله نیاز به فیلترشکن دارید. متاسفانه در حال حاضر تمامی بروکرهای باینری آپشن در ایران فیلتر هستند.

 2. ایا میزان اعتبار بروکر پاکت اپشن بیشتر هست یا بروکر الیمپ ترید؟

  • بروکر پاکت آپشن برای معامله گران ایرانی اعتبار بیشتری نسبت به بروکر الیمپ ترید دارد. الیمپ ترید در سال های گذشته بازار ایران را موقتا ترک کرده بود اما مجددا بازگشته است.

درج نظر