سایت الیمپ ترید بدون فیلتر 🌐سایت الیمپ ترید قانونی است؟!

10 نوامبر 2023 -

سایت الیمپ ترید بدون فیلتر در ایران!

 

اغلب وبسایت های بروکرهای باینری آپشن در ایران فیلتر است و معامله گران مشابه سایت بروکرهای فارکس باید از فیلترشکن استفاده نمایند. البته بروکر الیمپ ترید، از سایت اختصاصی برای مشتریان ایرانی استفاده کرده است.

این سایت متفاوت با سایت اصلی بروکر الیمپ ترید ارائه شده است. البته برای مدتی است که این وبسایت در حالت فیلتر قرار نگرفته است. اما ممکن است در هر زمانی از این حالت خارج شود.

به طور کلی برای استفاده از سایت بروکرهای حتما باید از ابزار تغییر آی پی مناسب استفاده نمایید. سایت بدون فیلتر الیمپ ترید، به صورت غیر رسمی ارائه شده است و صرفا دارای زبان فارسی و انگلیسی می باشد.

در ادامه این پست به بررسی مشکلات معامله گران برای ورود به سایت الیمپ ترید بدون فیلتر می پردازیم.

نام کارگزاری
الیمپ ترید
سایت اصلی
olymptrade.com
سایت فارسی دارد
نیاز به فیلترشکن دارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

سایت بدون فیلتر الیمپ ترید چیست؟

 

در حال حاضر بروکر الیمپ ترید دارای یک سایت اصلی و یک سایت فارسی برای معامله گران ایرانی است. سایت فارسی این بروکر بدون نیاز به فیلترشکن نیز باز می شود! البته در روزهای گذشته برخی از گزارشات معامله گران حاکی از فیلترشدن آن دارد!

الیمپ ترید بدون فیلتر

چرا سایت الیمپ ترید باز نمی شود؟

 

سایت اصلی با آی پی بروکر الیمپ ترید در برخی از کشورهای جهان باز نمی شود! در کشور ایران نیز، [از سال 1390] سایت بسیاری از بروکرهای فارکس فیلتر شده است. شما می توانید از طریق ابزارهای تغییر آی پی یا فیلتر شکن وارد سایت اصلی شوید.

توجه داشته باشید که معامله گران ایرانی اجازه فعالیت در سایت اصلی بروکر را ندارند؛ زیرا طبق قوانین رگولاتوری این بروکر و تحریم های مالی، شرایط حضور علنی ایرانیان در الیمپ ترید فراهم نشده است.

 

سایت فارسی الیمپ ترید بدون فیلتر

 

بروکر الیمپ ترید در سال های گذشته با تشدید تحریم های مالی به مدت 2 سال با بازار ایران خداحافظی کرد! اما پس از این وقفه کوتاه با ارائه سایت جداگانه، سرویس های خود را برای معامله گران ایرانی از سر گرفت.

وبسایت “ir-olymptrade.com” برای ارائه این سرویس ایجاد شده است. البته پس از این وقفه، رقبای بروکر الیمپ ترید، مثل بروکر پاکت آپشن و کوتکس، توانستند جایگزین مناسبی برای بروکر الیمپ ترید شوند!

در حال حاضر این وبسایت الیمپ ترید بدون فیلتر در دسترس معامله گران قرار دارد. البته توجه داشته باشید که طبق روند سایر بروکرهای فارکس، این وبسایت نیز ممکن است به زودی از دسترسی با آی پی ایران خارج شود.

امکانات ارائه شده در این سایت، محدود است و بسیاری از صفحات سایت اصلی بروکر را ندارد. اما معامله گران ایرانی می توانند پس از ثبت نام از طریق سایت فارسی، از سایت اصلی نیز برای دریافت اطلاعات استفاده کنند.

 

آیا سایت الیمپ ترید قانونی است

 

طبق گزارش هایی که مشتریان از بروکر الیمپ ترید برای ما ارسال کرده اند، برخی از معامله گران علیرغم ورود از طریق سایت فارسی، قادر به ثبت نام در سایت این بروکر نبودند. این معامله گران، با پیغام خطا مطابق با تصویر زیر روبرو شده اند:

02 03 01 olymptrade signup 01 الیمپ ترید بدون فیلتر,سایت الیمپ ترید قانونی است,سایت الیمپ ترید

این پیغام عدم دسترسی معامله گران مناطق جغرافیایی خاص برای ثبت نام را اعلام می کند. به همین دلیل بسیاری از با پرسش اینکه “سایت الیمپ ترید قانونی است یا نه؟” مواجه می شود!

توجه داشته باشید که این موضوع به دلیل «رگوله بروکر الیمپ ترید» می باشد. زیرا ثبت نام معامله گران عمدتا از کشورهای اروپایی و آمریکایی در این بروکر غیرقانونی می باشد؛ که به طور دقیق شامل کشورهای زیر است:

“بریتانیا، استرالیا، کانادا، ایالات متحده آمریکا، ژاپن، روسیه، اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، آلمان، لهستان، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، جمهوری چک، مجارستان، ایرلند، ایسلند، ایتالیا، اسرائیل، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، هلند، نروژ، نیوزیلند، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس.”

توجه داشته باشید که برای استفاده از سایت های بروکر الیمپ ترید، باید از فیلترشکن کشورهایی استفاده نمایید که، بروکر الیمپ ترید اجازه فعالیت قانونی در آنجا را دارد!

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره سایت بدون فیلتر الیمپ ترید

 

معامله گران بروکر الیمپ ترید، در بیش از 130 کشور جهان سالهای طولانی است که از سرویس های آن استفاده می کنند. این بروکر باینری آپشن، دارای اعتبار جهانی است و به صورت قانونی در بسیاری از کشورها فعالیت می کند.

در حال حاضر این بروکر برای معامله گران ایرانی نیز، امکان ثبت نام از طریق سایت فارسی را فراهم کرده است. البته رقیب اصلی آن، بروکر پاکت آپشن است که به دلیل کیفیت بالای پلتفرم معاملاتی و خدمات گسترده، نظر اکثر معامله گران را به خود جلب نماید.

یکی از راه استفاده از پلتفرم الیمپ ترید بدون فیلتر، نصب برنامه موبایل آن در گوشی های اندروید و آیفون می باشد. در صورتی که علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر درباره بروکر الیمپ ترید هستید، می توانید با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

آیا سایت الیمپ ترید فیلتر است؟

بله، سایت اصلی بروکر الیمپ ترید فیلتر است. معامله گران ایرانی می توانند از نسخه فارسی سایت استفاده نمایند که در حال حاضر فیلتر نشده است.

نظرات (2)
  1. مطلب خوبی بود. فقط متوجه نشدم چرا کارشناس دیجی تریدرز به معامله‌گران توصیه کرد از برنامه موبایل الیمپ ترید برای دسترسی آسان‌تر استفاده کنند؟ به نظرم خیلی تفاوتی نداره.

  2. اینکه تو این مقاله به مشکلات معامله‌گران برای ورود به سایت الیمپ ترید بدون فیلتر و قانونی بودن استفاده از این سایت پرداختید عالی بود. بیان کردن اینکه برخی از معامله‌گران هنگام ثبت نام با پیغام خطا مواجه می‌شوند، که نشان‌دهنده محدودیت‌های جغرافیایی است نیز بسیار راهگشا بود و به اطلاعات بنده افزود. متشکرم

درج نظر