دانلود الیمپ ترید برای ویندزور (64 و 32 بیتی) ✅ دانلود الیمپ ترید برای کامپیوتر

08 نوامبر 2023 -

دانلود الیمپ ترید برای سیستم عامل ویندوز و مک

 

بروکر الیمپ ترید مانند سایر کارگزاری ها، پلتفرم اختصاصی برای ارائه معاملات باینری آپشن ارائه کرده است. اما یکی از مزایای بروکر الیمپ ترید در مقابل رقبای آن، ارائه نرم افزار برای کامپیوتر های شخصی است.

البته این نرم افزار مشابه برنامه های تحت وب و بر پایه مرورگر اجرا می شود. شما می توانید از طریق نرم افزار الیمپ ترید در کامپیوتر شخصی خود، به راحتی به کابین و پلتفرم معاملاتی خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود الیمپ ترید برای ویندوز

شما می توانید این نرم افزار را از طریق سایت بروکر الیمپ ترید و یا از طریق لینک دانلود الیمپ ترید برای ویندوز به صورت مستقیم و بدون نیاز به فیلترشکن در ادامه این پست دانلود نمایید.

بروکر فارکس
الیمپ ترید
برنامه ویندوز
x86 و x64
برنامه مک دارد
پیش نیاز نصب ندارد
تماس با کارشناس پشتیبانی تلگرام

 

نحوه دانلود الیمپ ترید از سایت بروکر

 

شما می توانید نرم افزار بروکر الیمپ ترید را از طریق سایت این بروکر، به راحتی دانلود نمایید. البته توجه داشته باشید که برای دسترسی به برنامه باید از طریق سایت اصلی بروکر وارد شوید. متاسفانه در سایت ویژه ایرانیان، منوی دانلود آن ارائه نشده است.

اما در سایت اصلی بروکر [با دامنه olymptrade.com] شما می توانید از طریق منوی بالای صفحه، بر روی «Trading Apps» کلیک کنید و از زیر منوی آن، گزینه «Desktop» را انتخاب نمایید، تا وارد صفحه دانلود الیمپ ترید شوید.

دانلود الیمپ ترید برای ویندوز
دانلود الیمپ ترید برای ویندوز از وبسایت اصلی بروکر

در صفحه بعد، می توانید از بین گزینه های، بر اساس سیستم عامل پلتفرم خود، نسخه های مختلف ویندوزی [برای نسخه “32 بیت” و “64 بیت”] و مک را دانلود کنید. با کلیک بر روی هریک از لینک ها، بلافاصله نرم افزار دانلود خواهد شد.

 

دانلود الیمپ ترید برای کامپیوتر

 

در صورتی که سرعت اینترنت کافی برای دانلود نرم افزار از طریق سایت الیمپ ترید را ندارید، می توانید آخرین نسخه آن را، از لینک های دانلود مستقیم این پست، دریافت کنید:

 

💻دانلود الیمپ ترید برای ویندوز

 

حهت دانلود الیمپ ترید برای ویندوز در نسخه های 32 بیت و 64 بیت بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز 32 بیت الیمپ ترید

ویندورز دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه ویندوز 64 بیت الیمپ ترید

 

 

🖥️دانلود الیمپ ترید برای مک

 

جهت دانلود نرم افزار الیمپ ترید برای سیستم عامل مکینتاش می توانید از لینک مستقیم زیر استفاده کنید:

مک او اس دیجی تریدرز ، دانلود متاتریدر دیجی تریدرز ، دانلود از دیجی تریدرز ، کسب درآمد دلاریدانلود نسخه مک بروکر الیمپ ترید

 

💡نظر کارشناس دیجی تریدرز درباره نرم افزار الیمپ ترید

 

با دانلود الیمپ ترید برای ویندوز، می توانید به سادگی وارد کابین شخصی خود شوید و به پلتفرم معاملاتی دسترسی پیدا کنید. اما توجه داشته باشید که این نسخه از نرم افزار به زبان “فارسی” ارائه نشده است.

اگر از سایت الیمپ ترید به زبان فارسی استفاده می کنید، این نرم افزار برای شما مناسب نخواهد بود. این موضوع به عنوان یکی از معایب نرم افزار الیمپ ترید مورد توجه معامله گران ایرانی قرار دارد.

از سوی دیگر ارائه نسخه های مختلف و عدم نیاز به نصب برنامه ها از مزایای اصلی برنامه الیمپ ترید بشمار می آید. زیرا این برنامه به صورت پرتابل اجرا می شود و با کمترین دانش نرم افزاری هم قابل نصب و استفاده می باشد.

در صورتی که علاقه مند به ثبت نام و معامله گری در بروکرهای باینری آپشن هستید، می توانید جهت مشاوره رایگان در مورد بروکر الیمپ ترید و یا رقبای آن مثل بروکر پاکت آپشن و کوتکس، با ما در تلگرام تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا بروکر الیمپ ترید نرم افزار ویندوزی دارد؟

بله، معامله گران بروکر الیمپ ترید، می توانند از طریق نرم افزار ویندوزی و مک به پلتفرم باینری آپشن آن دسترسی داشته باشند.

درج نظر